Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Trpali su nas sa pozicije 4. Bitnije je zaustaviti Dzosuu Parkera nego Pantera i Laprovitopu. Bas me zanima kako ce Sfero to da rijesi.

 

Nema hajpa osim sto smo favoriti cak i po kladionici :fantom:

Link to comment

Da, čita se Dominator, samo napisano deluje zajebanije, ima neku Gestapo notu.

Edited by kralj
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, MiddleClass said:

Trpali su nas sa pozicije 4. Bitnije je zaustaviti Dzosuu Parkera nego Pantera i Laprovitopu. Bas me zanima kako ce Sfero to da rijesi.

 

Nema hajpa osim sto smo favoriti cak i po kladionici :fantom:

 

koliko sam uspeo da primetim, jabari parker, ako njega zoveš džošua, uglavnom igra na SF ove sezone, nešto malo na PF. 

verovatno najteži duel za kalinarija ove sezone. ni tu ne očekujem neki berićet, izuzev da ga kalinari nešto inspirativno izvaćari na basket fore

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Da, Dzabari... 

 

Morace neka akcija za Rokasa. Defanzivno je perfektan, a u napadu ga preskacu kao da je Dalibor Ilic

 

Jeste, ali ima veze sa time da sada imamo vise opcija u napadu, malo toga ostane za Rokasa....

  • +1 1
Link to comment

Da, protiv Monaka je igrao isključivo na 3. Nisam mnogo razmišljao, moguće da nam nisu idealan mečap zbog sizea, al svakako će morati da odigraju bolje nego prethodnu utakmicu.

 

Parker igra neku old school skroz gotivnu košarku, totalno je promenio stil u odnosu na NBA, ali tu grešiš, ima Kalina čime da isparira.

 

Nadam se i petorci sa Gidrom i Kalinim, to mi je žešća misterija što ne praktikuje više.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

. Nisam mnogo razmišljao, moguće da nam nisu idealan mečap zbog sizea,

 

otprilike su nam oni i oly najzajebaniji u tom smislu

 

yago večeras ne bi smeo da ima minute, pod uslovom da cmm, canaan, nedović i teokratija sitno, nešto grdno ne fejluju.

takođe, zvuči ludo & nezaboravno ali treba imati i plavšića i lazića u posadi, tako da bi najsmislenije možda bilo da se yago ni ne skida ali to se naravno neće desiti

Link to comment

Ne znam, ali mislim da Lazic vise ne moze da kvalitetnoi kida odbranu, videlo se vec u zadnje 2 sezone, sada ono malo sto je igrao takodje.... Misleo sam da ce u penziju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...