Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ako sprečimo Veselog Jana da nas natrpa sa poludistance i Brizuelu da ubode nekoliko trojki iz drugog plana, kao što obično rade, dobijamo...

Link to comment

Meni nikad nisu jasne te price pritiska javnosti, hajpa...

 

Sta rade ti sportisti, drndaju internet ceo dan, citaju forume, komentari na vesti?

 

Svaki od njih je milioner u danasnje doba, idee svojim skupim autom iz svog burzujskog stana na trening i nazad dva puta dnevno, uvece mozda na neku veceru.

 

Tamo mozda sretne nekog navijaca koji mu mozda nesto dobaci, mozda i ne, u svakom slucaju, veliki pritisak u pm, ili hajp sa druge strane, ako prodje ulicom i neko mu tipa dovikne: Razbijte Barsu sutra.

 

Ako citaju fazon komentare na B92, onda su retardi 🤣 Mada, stranci to svakako ne rade.

Edited by Hele
Link to comment
9 minutes ago, Hele said:

Ako citaju fazon komentare na B92, onda su retardi 🤣 Mada, stranci to svakako ne rade.

 

mi tu mozemo imati problem.

neki imaju tu privilegiju da im skoro ceo tim bude od stranaca, pa ih se ne docitavlja

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
15 minutes ago, Hele said:

Meni nikad nisu jasne te price pritiska javnosti, hajpa...

 

Sta rade ti sportisti, drndaju internet ceo dan, citaju forume, komentari na vesti?

 

Svaki od njih je milioner u danasnje doba, idee svojim skupim autom iz svog burzujskog stana na trening i nazad dva puta dnevno, uvece mozda na neku veceru.

 

Tamo mozda sretne nekog navijaca koji mu mozda nesto dobaci, mozda i ne, u svakom slucaju, veliki pritisak u pm, ili hajp sa druge strane, ako prodje ulicom i neko mu tipa dovikne: Razbijte Barsu sutra.

 

Ako citaju fazon komentare na B92, onda su retardi 🤣 Mada, stranci to svakako ne rade.

Nema potrebe da citaju, energija se prenosi i oseti i bez citanja portala. 

Link to comment
13 minutes ago, samo_opusteno said:

Nema potrebe da citaju, energija se prenosi i oseti i bez citanja portala. 

Brt, lik se spusti liftom u garazu, sedne u auto, parkira, udje u halu, trenira, ode kuci.

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Ima Kalina mudrih osvrta na temu pritiska i pragmatični program za nositi se sa istim.

Pogresan si video postavio 🤣

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Hele said:

Brt, lik se spusti liftom u garazu, sedne u auto, parkira, udje u halu, trenira, ode kuci.

tebra, naravno da postoji pritisak, ukenjaju se ljudi kad govore spremljen materijal pred 50 ljudi, a ne da igraju košarku pred 20 hiljada. ne da ih sažaljevam nešto, naprotiv, dobijaju tolike pare najviše zbog toga što toliki broj ljudi ima intenzivnu emotivnu reakciju na to što rade i posao im je da se nose sa tim. 

 

ovo danas je ipak samo ligaška utakmica i za većinu igrača je to manje-više rutina, ali neke velike utkamice itekako umeju da pojedu igrača. ne mora uopšte da čita medije ili se kreće gradom kad sam zna najbolje da su ispred njega dva sata koje mogu odrediti celu njegovu karijeru. 
 

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Hele said:

Brt, lik se spusti liftom u garazu, sedne u auto, parkira, udje u halu, trenira, ode kuci.

 

a što prižulji jajca sa nekom od čirlidersica sa pauze

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Bice tesko veceras, obicno se stegnuto odigra kad je hajp. 

 

ja sam, van svojih običaja, skeptičan oko pobede večeras.

nisam puno gledao barcu, tj 15ak mins protiv albe je ceo moj opus; that being said, izlaze na parket sa izuzetno atletski snažnom i visokom petorkom, satoransky-punter-jabari-vesely-willy ili metu

 

iako teorijski je samo punter ovde šuter za 3 a u praksi centar i vesely, centar na privremenom PF radu ne šutiraju uopšte odatle, to im ne smeta da imaju sasvim okej 37% za 3.

na klupi marko profiterola nastić, abrines, onaj brisuela što nas unakazi obično i tako.

 

inače su nas poslednjih sezona lomili od prvog minuta defanzivom, sada se plašim da nećemo moći da pariramo atletikom, tj, da ćemo prilično zavisiti i od procenta šuta i od bball iq-a, koji fala bogu imamo

 

ne znam ne znam

Edited by uini
Link to comment

Kec i danas, pa cemo onda malo posustati u formi a krenuce i povrede, umor i zadovoljstina 

Ljudina mora u roster, on i Kenan da prikolju Pantera, nece se sastaviti sa zivotom veceras 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...