Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, bradilko said:

pijan ti bio tata kad te pravio jer da je bilo  suprotno bi bio malo pametniji sa toliko godina koliko si napunio.

idi vredja nekog na ulici a ne ovde. ili da ti se javim kad dodjem u bgd pa da mi to kazes u oci?

 

 

 

Ali prvo alko test. Uvek sam za fer plej.

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ali prvo alko test. Uvek sam za fer plej.

pitaj tatu za alko test, ako se seca 😉. u tolikog mentola nisi slucajno izrastao

Link to comment

kolko su truli nerealno, stvarno su poslali ponudu dobricu, al naravno od toga nece biti nista..

kontam da bi pre otisao u spartak nego igrao kod njih..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Opet si pijan?

 

Doslovce bi trebao alko test da se uvede za ulazak na temu.

Nije to do alkohola mešĉini. Na zalost.

  • Tužno 1
Link to comment

Ajte momci manite tu rovovsku bitku. 1 Slukas direktno menja dres Olija za Panatin u mnogo većem rivalitetu (i što se tiče veličine klubova i veličine strasti i veličine Slukasa), pa nikom nije pala kruna sa glave.

 

Sve i da pređe Dobrić, verujem da bi to bila dobra odluka i da bi kod Žoca imao bolji status i bolju sezonu nego kod Bjankija.

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment

El se Šegi nešto useravao grobosima u život na bitnim utakmicama pa ga preventivno sklanjaju od nas ili je ovo prosto projekcija tog nekog specijalnog Robijinog basketa koji nameravaju da igraju.

 

Zbog dečka ne bi voleo da napravi glupost zbog koje će ispaštati ceo život a zbog KKP bi itekako voleo da ih pojača.

Link to comment

neće dobrić potpisati za partizan ali je suština ovo što kralj kaže.

jebo te mandrilske logike; evo ntilikina potpisao za partizan pa mu reč ružnu nisam rekao. 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
12 hours ago, Borca said:

Giedraitis nije na konacnom spisku od 12 igraca Litvanije za kvalifikacije za Olimpijadu koje ce Litvanija igrati u Portoriku.

 

Zao mi, ali sa druge strane dobro za nas, jer se nece trositi tokom leta i doci zdrav i spreman na pripremene :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Meni bi bilo svejedno da Dobric ode u Partizan, realno.

 

Samo mislim da njemu nece biti lako da donese odluku i zavisi naravno od alternativa...

 

Meni su smesniji naslovi nekih vesti tipa: Lundgren odbio ponudu sampiona NBA da bi dosao u Partizan :agreed:

I kako da ih posle ne zezas???

  • Haha 1
Link to comment

ma to imaju templejt, pa ga samo ponavljaju..

pre 3 godine, madar odbio boston, sad lundberg odbio boston koji osvoja nba ligu, da bi dosao u partizan da nastavi tradiciju (ne)osvajanja.. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

 

Zao mi, ali sa druge strane dobro za nas, jer se nece trositi tokom leta i doci zdrav i spreman na pripremene :fantom:

 

ekipa koja stigne do finala završava 10og avgusta, a pripreme ne počinju pre septembra, prvo euroleague kolo je negde početkom oktobra.

nije to kao sa svetskim i evropskim prvenstvom

 

meni je zanimljivije to da imaju očigledno neke dve bolje ili jednako dobre opcije na krilu, pa se pitam koji su ti litavci? stvarno se pitam, ne pratim dovoljno

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

meni je zanimljivije to da imaju očigledno neke dve bolje ili jednako dobre opcije na krilu, pa se pitam koji su ti litavci? stvarno se pitam, ne pratim dovoljno

ulanovas, buktevicius.. 

tesko da su bolji, al u svakom slucaju i bolje po nas, nek zasluzeno odmori pa full gas..

plus nije pozvan ni brazdeiskis, koji je doduse presedeo sezonu u oliju..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...