Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

A kao da ce Misko da otkrije da "evo jeste vodimo razgovore, non stop sam na telefonu sa predsednikom Olyja, tvrd je pregovarac, ali ocekujem da se dogovorimo na obostrano zadovoljstvo, ljudi smo"..

 

Pa valjda ne bi tako odlučno demantovao nešto što je dogovoreno, pa da on ispadne smešan.

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Meni je promaklo da su ukinuli pravilo da ako neki igrač započne EL u sezonu u jednom klubu pa pređe u drugi EL klub, ne mora da čeka polusezonu da bi zaigrao za taj drugi klub.

 

Promenjeno je to od ove sezone. Moze 1 igrac da se dovede i pre januara. Imas i konkretan primer Lojda koji je posle 2 kola presao iz Makabija nazad u Monako...

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa valjda ne bi tako odlučno demantovao nešto što je dogovoreno, pa da on ispadne smešan.

 

Da, bas ce da ispadne smesan ako npr. pocetkom novembra stvarno dodje do transfera. Odvalice ga Zvezdini navijaci od zajebancije "a reko si da nema razgovora sredinom oktobra, a vidi sad Filip dosao"..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Da, bas ce da ispadne smesan ako npr. pocetkom novembra stvarno dodje do transfera. Odvalice ga Zvezdini navijaci od zajebancije "a reko si da nema razgovora sredinom oktobra, a vidi sad Filip dosao"..

 

Ok, videćemo™.

Možda samo želi da se posere po Sportskim i SK jer su mu pokvarili tviter zagonetku al to bi bilo neozbiljno.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ali kakvi komentari na miskov tvit :hail:

kako smo mi nepovratno otisli u kurac

kad shvate da ih nije zajebo misko nego nixon after krece na njegovom profilu, to se ne sme propustiti. 

Link to comment

image.png.504b003eaedfa013144b58beeed40f9c.png

 

Ovde je Mitru-Long već van 12, a NWG i Milutinov se vraćaju ili već sutra ili sledeće nedelje najkasnije. Moraće i jedan visoki da otpadne, a Petrušev trenutno ima ubedljivo najmanju minutažu i ulogu od preostalih.

Link to comment

spacer.png

 

Prvo stavili zalizani menadzer, pa skontali da je ipak too much :D

SK je bas postao djubrence...

Edited by FPLS
  • +1 1
  • Haha 7
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kad shvate da ih nije zajebo misko nego nixon after krece na njegovom profilu, to se ne sme propustiti. 

tu vec zasluzuju jedni druge

Link to comment
Just now, FPLS said:

spacer.png

 

Ali sto su prvo stavili zalizani menadzer, pa skontali da je ipak too much :D

 

Ček, stvarno su pustili ovo?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pustili na par minuta recimo, dok sam podelio link drugaru vec je bilo korigovano. Dno dna.

 

Ne znam ko se vise srozao, sk ili b92. Na b92 samo lansiraju klikbejtove, neki dan naslov otprilike "Amerikanac ne igra protiv crno-belih!". Udjem da bacim pogled ko to ne igra protiv Partizana, kad ono Asvelov Pariz Li propusta tekmu protiv Virtusa :grin2:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...