Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Ros said:

da li stvarno u ponedeljak igramo u titogradu pa utorak u monaku?

Izgleda ekstremno u svakom slučaju, 4 gostovanja za 9 dana.

viber_image_2024-10-17_09-46-40-200.jpg

Link to comment

A mogao je baš da bude i neki, ako već ne Makabi, ono Bolonja ili Milano.

Početak je sezone, utakmice na 3 dana valjda nisu problem, Zadar će već trećepozivci da porađaju.

Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

 

Gledati podcast kod Luke i Smarača, dobije se dobar insight kad je, kako i zašto igrao, dobro ili loše.

 

Mislis Kuzme i Smaraca? :D

Link to comment

Spaske je lud ko konj, sve samo ne smarač.

 

Najgore od svega što su svi u programsku šemu potkasta uvrstili blok nepotrebnog znanja o popularnoj kulturi. To je posebni krug pakla. Nisam dugo gledao Jaoa, iz nekog razloga mi nije nuđen, nadam se da nije i on uzeo sa npr. dugogodišnjim kapitenom KK Profikolora da razglaba o počecima East Coast hip-hopa.

 

Edited by kralj
Link to comment

ja sam to video prvi put kod Edina i Miloša, mislim da se tako zove čovek. mada su mi njih dvojica super, ne smaraju me, a i taj deo o pop kulturi mi je zanimljiv. odnosno njih dvojica su zanimljivi. sve zavisi od ljudi

 

Kuzma i taj Spaske nisu mi ni približno toliko zanimljivi......poslednji put kad sam pogledao imali su podkast sa nekog troseda, kao iz dnevne sobe nečije, a i kamera je bila pod čudnim uglom, izgledalo je kao domaća radinost. kao da su ih izbacili iz studija pa su otišli kući da nešto snima ne brzaka

Edited by Ted
Link to comment

Ne gledam ni ja Luku i Kuzmu, tek ukačim po nešto, pa videh da Kuzma ima preacher momente kada edukuje sledbenike o njegovim odlascima na koncerte u Pionir.

M&E su bolji u svemu, ali nepodnošljivo preglumljavaju, nigde spontanosti nema, smeju se na silu i ostavljaju utisak da je sumnjivo da ovaj drugi zna baš svaku scenu iz filma koju prvi nagovesti. Pritom dijapazon se kreće od heroja prvog srednje iz Radeta Končara do magistarske klase na primenjenim umetnostima.

Link to comment

ja ih najčešće ne gledam, mislim M&E, nego slušam.....tipa kad sam u kolima i vraćam se iz ofisa, ili uveče kad uhvatim neku štenju i tako to

 

a sigurno da ima neki dogovor pre snimanja i da nije spontano 100%, to mi je logično

Link to comment

Šteta da ne gledaš Edina, lep čovek. Mada deluje mi da je malo uvredljiv, na 5 njegovih zajebancija dođe jedna Miloševa i ovaj odmah nešto kiselo.

Link to comment
46 minutes ago, Ted said:

ja sam to video prvi put kod Edina i Miloša, mislim da se tako zove čovek. mada su mi njih dvojica super, ne smaraju me, a i taj deo o pop kulturi mi je zanimljiv. odnosno njih dvojica su zanimljivi. sve zavisi od ljudi

 

Meni je to pop sranje i preskačem uvek, ali su vrlo fer pa stave flagove na timeline tako da lako može da se preskoči. Ali su mi za basket dobri, jedan od dva podkasta koja redovno slušam.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...