Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, yakab said:

 

niko ne spori nasu odlicnu odbranu, ali fener je bio tragican u svakom aspektu igre. dali su 12 i 11 poena u dve cetvrtine, za 7 minuta 4/4 dali su 5 poena. to je tragikomicno. moze protivnik da igra fantasticnu odbranu to je prejadno. 

mi smo se nudili veci deo drugog poluvremena, nismo ih slomili i imali prazne minute u vise navrata a oni nisu ozbiljnije prisli

jer su bili tragicni.

od 41:45 3 min pre kraja trece oni su za 10 min dali jedan jedini kos iz igre i ukupno 6 poena do 47:62.

za to vreme meli bez ikakvog pritiska na pola terena dva tri puta bukvalno baca loptu metar od igraca u aut, istice im napad, tri prekrsaja u napadu, driblaju sebi u noge, trce u aut, gomila wtf poteza... sve sa stavom boli nas qrac i nije ni cudo sto su izvizdani...

 

sve u svemu imamo dva brejka vec, ako dobijemo barsu i pao to ce vec biti ozbiljan rez, a ako bi brejknuli real ili zalgiris bili bi vec sad u realnoj prici za bar plej in.

mada real vec ima dva poraza, cudo bi bilo da dobijemo tamo. 

treba ici na prvih sest mesta i traziti domaci teren za po. da pregrmimo do albe sa 5:2 ili bar 4:3

 

 

 

 

 

 

 

tenor.gif

 

  • +1 2
Link to comment

O, sve ti jebem, u istom postu, koji je treci zaredom, prica da se Fener raspao i da treba da jurimo domaci teren u plejofu 🤣

 

Kakav sad domaci teren kad je ovo pobeda zbog raspada Fenera?

 

Sto se mene tice, i dalje mislim da je nekih 17-17 na kraju odlican rezultat, pa cemo videti na koje mesto to vodi. Sa 3 pobede u 3 meca smo na dobrom putu.

Edited by Hele
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
31 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Nije on, nejmu je Covic zabranio telefon kada je pisao ono o Rio Tintu.

To se ne sećam ali sećam se one nasmejane fotke Žvalavog, Mutave i Male Ljige posle Ribnikara koju su mu gremlini okačili na profil :lolol:

Link to comment
7 hours ago, VoodooDerina said:

Petrušev sinoć 6 minuta, sve na petici. Milutinov se vraća najverovatnije u petak i to će onda biti ćao će što se tiče bilo kakve minutaže za dobrog Filipa.

 

10 hours ago, Wilde said:

Ima u januaru da dovedemo John Browna III da ga oporavimo dovoljno da ukrade ključnu loptu u finalu ABA.

 

Promjenila je EL transfer politiku. Ne mora se vise cekati januar i Petrusev ili Vucevic mogu sutra potpisati za nas

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Hele said:

 

 

Sto se mene tice, i dalje mislim da je nekih 17-17 na kraju odlican rezultat, pa cemo videti na koje mesto to vodi. Sa 3 pobede u 3 meca smo na dobrom putu.

 

kratkoročno gledano, bio sam u fazonu da sam zadovoljan da izađemo iz oktobra sa 3-3 pre nego što je počelo; sada bih bio okej sa 4-2. daklem, jedna pobeda u tri naredne tekme radi pos'o. što ne znači da nešto smeta da uzmemo i dve.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

kratkoročno gledano, bio sam u fazonu da sam zadovoljan da izađemo iz oktobra sa 3-3 pre nego što je počelo; sada bih bio okej sa 4-2. daklem, jedna pobeda u tri naredne tekme radi pos'o. što ne znači da nešto smeta da uzmemo i dve.

Pa to, nekih 4-2 za oktobar i onda drzati glavu iznad vode u ostatku sezone, odnosno pokusati da se odrzi taj pozitivan skor ili da budemo tu negde tj. imamo isti broj pobeda i poraza. Sa takvim ucinkom bi neki plejin trebao da bude realan.

 

Naravno, licno verujem da mozemo mi mnogo vise, ali nema lozenja euforije i postujem 17-17 skor i treba da gledamo sebe, pa do koje god to pozicije vodi. EL je bas jaka sa puno odlicnih timova i mislim da je 50 posto pobeda dobar rezultat.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Promjenila je EL transfer politiku. Ne mora se vise cekati januar i Petrusev ili Vucevic mogu sutra potpisati za nas


Odakle sad Vuč na temi? :lol:

  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, ducca said:

Odakle sad Vuč na temi? :lol:

Why not, veliki je ciganin Nikola, a i priča kako će da se vrati s porodicom da žive ovde (kad završi karijeru) pa što da ga ne ubrzamo malo. Doduše, moraće da se bori za minute sa Plavšićem :confused4:

  • Haha 3
Link to comment
21 minutes ago, uini said:

vuch je u fazonu, jos makar par sezona nba

 

moramo tea na led staviti, pa otkraviti da igra sa vuchom zajedno. kako bi to prstalo :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Odigrali smo doktorsku odbranu, a i napad je bio iznenađujuće dobar. Daum X faktor. BokiBoj mašina, živo tkivo preko metalog endoskeleta :D. Nedović opet imao šutersku rapsodiju, leži mu ova uloga šestog igrača. Kalina - šta reći... njegov doprinos nema cenu... neki se još traže, ali biće to sve ok...

 

Jeste Fener ušao loše u utakmicu (stvarno ne kapiram motiv da dovedu Bobija), a posle više nisu imali snage da nas jure i prestignu. A malo više im i mi nismo dozvolili. Boldvin nikad lošiju utakmicu nije odigrao...

 

Odličan start. Nadam se da portali neće čekirati Grku kartu za Atinu nakon prve lošije utamice. Čovek je pokazao 1000. put da zna posao...

Edited by Michael Krueger
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...