Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ovo nije moja Zvezda, ranije bismo ovo rutinski ispustili na samom kraju uz pomoc sudija i nasih gluposti a sad ne da nismo ispustili nego ih nabili skoro stoka razlike, wtf:huh:

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
3 hours ago, MeanM@ said:

Meni je do jaja ovaj stav da kad pokupujes igrace, dovoljno je da se samo pojavis na terenu i pobeda stize sama. Nit se protivnik pita, nit ima veze sa postavkom igre i taktickim nadmudrivanjem s protivnickim trenerom. Nit je bitno sto Zvezda sad vec ima bar 4 ozbiljno kompetitivna igraca na EL nivou, pa se kanda i tu nalazi mozda razlog vecerasnjeg raspada Fenera. 

 

niko ne spori nasu odlicnu odbranu, ali fener je bio tragican u svakom aspektu igre. dali su 12 i 11 poena u dve cetvrtine, za 7 minuta 4/4 dali su 5 poena. to je tragikomicno. moze protivnik da igra fantasticnu odbranu to je prejadno. 

mi smo se nudili veci deo drugog poluvremena, nismo ih slomili i imali prazne minute u vise navrata a oni nisu ozbiljnije prisli

jer su bili tragicni.

od 41:45 3 min pre kraja trece oni su za 10 min dali jedan jedini kos iz igre i ukupno 6 poena do 47:62.

za to vreme meli bez ikakvog pritiska na pola terena dva tri puta bukvalno baca loptu metar od igraca u aut, istice im napad, tri prekrsaja u napadu, driblaju sebi u noge, trce u aut, gomila wtf poteza... sve sa stavom boli nas qrac i nije ni cudo sto su izvizdani...

 

sve u svemu imamo dva brejka vec, ako dobijemo barsu i pao to ce vec biti ozbiljan rez, a ako bi brejknuli real ili zalgiris bili bi vec sad u realnoj prici za bar plej in.

mada real vec ima dva poraza, cudo bi bilo da dobijemo tamo. 

treba ici na prvih sest mesta i traziti domaci teren za po. da pregrmimo do albe sa 5:2 ili bar 4:3

 

 

 

 

 

 

 

  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Petrušev sinoć 6 minuta, sve na petici. Milutinov se vraća najverovatnije u petak i to će onda biti ćao će što se tiče bilo kakve minutaže za dobrog Filipa.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, yakab said:

 

niko ne spori nasu odlicnu odbranu, ali fener je bio tragican u svakom aspektu igre. dali su 12 i 11 poena u dve cetvrtine, za 7 minuta 4/4 dali su 5 poena. to je tragikomicno. moze protivnik da igra fantasticnu odbranu to je prejadno. 

mi smo se nudili veci deo drugog poluvremena, nismo ih slomili i imali prazne minute u vise navrata a oni nisu ozbiljnije prisli

jer su bili tragicni.

od 41:45 3 min pre kraja trece oni su za 10 min dali jedan jedini kos iz igre i ukupno 6 poena do 47:62.

za to vreme meli bez ikakvog pritiska na pola terena dva tri puta bukvalno baca loptu metar od igraca u aut, istice im napad, tri prekrsaja u napadu, driblaju sebi u noge, trce u aut, gomila wtf poteza... sve sa stavom boli nas qrac i nije ni cudo sto su izvizdani...

 

sve u svemu imamo dva brejka vec, ako dobijemo barsu i pao to ce vec biti ozbiljan rez, a ako bi brejknuli real ili zalgiris bili bi vec sad u realnoj prici za bar plej in.

mada real vec ima dva poraza, cudo bi bilo da dobijemo tamo. 

treba ici na prvih sest mesta i traziti domaci teren za po. da pregrmimo do albe sa 5:2 ili bar 4:3

 

 

 

 

 

 

 


grcka prevara. gde je i sta radi muta nikolić?

Link to comment
10 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Nemojte se slucajno loziti na forumu, mozda neko od igraca procita, prenese ostalim igracima i onda oni polete. 

Na koga tipuješ da čita i sekira se?

Ja na Branka Lazića, on nekako deluje da ima najviše slobodnog vremena.

  • Haha 5
Link to comment
6 hours ago, yakab said:

 

niko ne spori nasu odlicnu odbranu, ali fener je bio tragican u svakom aspektu igre. dali su 12 i 11 poena u dve cetvrtine, za 7 minuta 4/4 dali su 5 poena. to je tragikomicno. moze protivnik da igra fantasticnu odbranu to je prejadno. 

mi smo se nudili veci deo drugog poluvremena, nismo ih slomili i imali prazne minute u vise navrata a oni nisu ozbiljnije prisli

jer su bili tragicni.

od 41:45 3 min pre kraja trece oni su za 10 min dali jedan jedini kos iz igre i ukupno 6 poena do 47:62.

za to vreme meli bez ikakvog pritiska na pola terena dva tri puta bukvalno baca loptu metar od igraca u aut, istice im napad, tri prekrsaja u napadu, driblaju sebi u noge, trce u aut, gomila wtf poteza... sve sa stavom boli nas qrac i nije ni cudo sto su izvizdani...

 

sve u svemu imamo dva brejka vec, ako dobijemo barsu i pao to ce vec biti ozbiljan rez, a ako bi brejknuli real ili zalgiris bili bi vec sad u realnoj prici za bar plej in.

mada real vec ima dva poraza, cudo bi bilo da dobijemo tamo. 

treba ici na prvih sest mesta i traziti domaci teren za po. da pregrmimo do albe sa 5:2 ili bar 4:3

 

 

 

 

 

 

 

Ima tu malo i do toga koliko ti protivnik dozvoli da se razmahneš u napadu. Ako ti previše dozvoli, ti se kroz utakmicu hraniš samopouzdanjem, pa ti onda ulaze šutevi i koje realno teško možeš da ubaciš, a u drugom slučaju (kao što se sinoć desilo), toliko ih ubiješ u pojam, da kreću da bacaju lopte u aut ničim izazvani. Solidan primer je Žagars, protiv Efesa je imao par odličnih ulaza, par asistencija, jer mu je to dozvoljeno, a juče u jednom trenutku u drugom poluvremenu, ne zna šta će sa loptom...

Sve u svemu, kako unižavanje Fenera u sred Istanbula. Ja mislim da je ovo jedna od najboljih Zvezdinih utakmica u gostima, ako ne i najbolja. Utisak je malo pokvario Jago, koji je totalno van forme. Kako je Sferopulos iskusno sačuvao Teodosića za drugo poluvreme, ušao, stao na loptu, jedan napad Mitroviću na zicer, dva spuštanja Luki za dva puta po dva bacanja i ala Teodosić asistencija za zakucavanje, još da mu je ušla ona trojka koja je izašla iz obruča, bila bi to savršena rola. 

Utisak večeri mi je Bobi...sunce ti, na kakvom je on nivou, trenutno ni za aba ligu, ima sporije kretnje od selektora Pešića, unakazio ga je Bolomboj.

Sve u svemu, bez euforije i polako, idemo u petak po četvrtu pobedu.

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Valk said:

Na koga tipuješ da čita i sekira se?

Ja na Branka Lazića, on nekako deluje da ima najviše slobodnog vremena.

Nije on, nejmu je Covic zabranio telefon kada je pisao ono o Rio Tintu.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...