Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Uh, al' bi nam legla neka atleticna cetvorka, ne mora nista ni da zna u napadu, samo odbranu da pegla umesto Mitrovica ispod kosa. Mitrovic los bez Tea, ali sta ima i da igra bez Tea? 

 

Teo, Mitrovic tandem, Nedovic da trpa, Gidra/Kobra i cetvorka.koja skace i ima duge ruke, sabila bi i druga petorka.

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Nece moci da se udje u halu. Zasluzili smo malo euforije, valjda ne sagorimo. 

 

Neocekivan preobrazaj one lesine od tima sa priprema. 

Nije neocekivan, nego je to timski sport i malo vise promenljivih i faktora da bi se sralo po timu nakon 100 minuta kosarke.

I nije tim zbir individualnih karakteristika igraca i pokrivenosti pozicija. Ima tu nesto sto razdvaja trenere i profi sportiste od hobista i zaljubljenika u sport sa interneta i tribina

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

jedan dobronameran komšijski savet.....nemoj da letite, niti da razglabate previše da je tim za f4, f8 itd.....to je samo jinx. još bolje bi bilo da i uprava ne diže galamu i širi krila pre vremena. to je samo pritisak na tim

 

tim koji je za tamo, tamo će i da završi, gotovo bez izuzetka, i bez da mu se to ponavlja 800 puta


Ne da se niko ne lozi na F4, nego koristimo priliku za malo zezanja kad je već zgodan momenat za to, nismo navikli da budemo u prilici uopste za malo sprdnje na svoj racun. Ulazak u playoff i dalje bi bio preveliki podvig, svi su svesni ko smo i gde smo u koordinatnom EL sistemu.

  • +1 5
Link to comment

Nemojte se slucajno loziti na forumu, mozda neko od igraca procita, prenese ostalim igracima i onda oni polete. 

  • +1 4
  • Haha 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Ne da se niko ne lozi na F4, nego koristimo priliku za malo zezanja kad je već zgodan momenat za to, nismo navikli da budemo u prilici uopste za malo sprdnje na svoj racun. Ulazak u playoff i dalje bi bio preveliki podvig, svi su svesni ko smo i gde smo u koordinatnom EL sistemu.

Imali smo 11 pobeda na kraju prosle sezone, sad vec 3, a jos 31. utakmica.

Link to comment

Kakav je Daum car, daje intervju, sav presrecan kao i u toku utakmice. Ako se uzme da poznaje Istanbul, mozda je ispregovarao malo provoda pre pocetka.

Edited by Defunctus
  • +1 3
Link to comment
Just now, Defunctus said:

Kakav je Daum car, daje intervju, sav presrecan kao i toku tekme. Ako se uzme da poznaje Istanbul, mozda je ispregovarao malo provoda pre tekme 

Ubio se od baklava.

  • Haha 2
Link to comment

cekajte realno recite sta je ovo sto je odigrao fener? 57 poena kuci i stav daj da se sto pre zavrsi na 10 razlike pred 4/4?!

pa mi da smo odigrali ovakvu tekmu pa leteo bi janis kuci odmah

kad navijaci napustaju halu jer ekipa kao da nece da igra, 18 izgubljenih lopti i to pola bez ikakvog pritiska se baca lopta u aut, boldvin sut nije uzeo do pred kraj, hejs dejvis dao 20 i posle toga loptu nije uzeo vec onaj kamenjar hol i zagars uzimaju 5 napada, pa meli koji opusteno promasuje dva vezana bacanja

 

vrhunac je bio kad onaj balvan hol ide da zakuca preko dvojice na -12

 

sta znam mi smo bili odlicni u 1/4 posle toga prosek i nudili smo jedno dve cetvrtine a oni su sem hejsa dejvisa bili tragicni i igrali preko qrca

19/55 sut i 18 izgubljenih

 

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, yakab said:

cekajte realno recite sta je ovo sto je odigrao fener? 57 poena kuci i stav daj da se sto pre zavrsi na 10 razlike pred 4/4?!

pa mi da smo odigrali ovakvu tekmu pa leteo bi janis kuci odmah

kad navijaci napustaju halu jer ekipa kao da nece da igra, 18 izgubljenih lopti i to pola bez ikakvog pritiska se baca lopta u aut, boldvin sut nije uzeo do pred kraj, hejs dejvis dao 20 i posle toga loptu nije uzeo vec onaj kamenjar hol i zagars uzimaju 5 napada, pa meli koji opusteno promasuje dva vezana bacanja

 

vrhunac je bio kad onaj balvan hol ide da zakuca preko dvojice na -12

 

sta znam mi smo bili odlicni u 1/4 posle toga prosek i nudili smo jedno dve cetvrtine a oni su sem hejsa dejvisa bili tragicni i igrali preko qrca

19/55 sut i 18 izgubljenih

 

Igrali su koliko smo im dozvolili :fantom:

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, yakab said:

cekajte realno recite sta je ovo sto je odigrao fener? 57 poena kuci i stav daj da se sto pre zavrsi na 10 razlike pred 4/4?!

pa mi da smo odigrali ovakvu tekmu pa leteo bi janis kuci odmah

kad navijaci napustaju halu jer ekipa kao da nece da igra, 18 izgubljenih lopti i to pola bez ikakvog pritiska se baca lopta u aut, boldvin sut nije uzeo do pred kraj, hejs dejvis dao 20 i posle toga loptu nije uzeo vec onaj kamenjar hol i zagars uzimaju 5 napada, pa meli koji opusteno promasuje dva vezana bacanja

 

vrhunac je bio kad onaj balvan hol ide da zakuca preko dvojice na -12

 

sta znam mi smo bili odlicni u 1/4 posle toga prosek i nudili smo jedno dve cetvrtine a oni su sem hejsa dejvisa bili tragicni i igrali preko qrca

19/55 sut i 18 izgubljenih

 

Meni je do jaja ovaj stav da kad pokupujes igrace, dovoljno je da se samo pojavis na terenu i pobeda stize sama. Nit se protivnik pita, nit ima veze sa postavkom igre i taktickim nadmudrivanjem s protivnickim trenerom. Nit je bitno sto Zvezda sad vec ima bar 4 ozbiljno kompetitivna igraca na EL nivou, pa se kanda i tu nalazi mozda razlog vecerasnjeg raspada Fenera. 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...