Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

posebno je bio gospodin kad je probao da saketa jednog partizanovog igraca u zelezniku zajedno sa jednim levorukim krilom. talic, tolic, tak nekak

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ne verujem da ce Sferopulos zeleti Sikmu, mislim da je i njemu jasno i da je pricao o tome da je timu koji je preuzeo falilo atletike. Ako uopste dodje do toga da se trazi centar pretpostavljam da ce traziti nekog ko ume da odapne spolja jer nam to nedostaje.

 

Uzgred, nisam napisao da ce Luka otici vec da ima ponudu iz Albe, imao je i prosle godine samo su je ove godine pojacali. Oni mozda u njemu vide zamenu za Sikmu.

 

Well, izgleda da ga je Žoc čuo. Kakav tim prave, ako im se ova pojačanja uhvate za ruke trebaće dron da uhvati početak i kraj.

 

Čuo sam i ja od ovih polupouzdanih bliskih klubu za Albu i Luku. Dobar je to fit. Oni igraju tradicionalno timsku high IQ košarku I Luka je tu na svome.

Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

posebno je bio gospodin kad je probao da saketa jednog partizanovog igraca u zelezniku zajedno sa jednim levorukim krilom. talic, tolic, tak nekak

 

Opet si pijan?

 

Doslovce bi trebao alko test da se uvede za ulazak na temu.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
52 minutes ago, kralj said:

Uh, '89.

Nema veze, jedna Stratos Perperoglu sezona.

 

Nije samo godište sličnost. Dobro cara kao što je Stratos nikada nećemo naći ali Sikma koji igra džepni fliper u ćošku i šuri trojke deluje realno.

 

Kakvi su zlikovci, opet ću baciti 200e za Parter B.

Link to comment
9 minutes ago, Shaq said:

…za razliku od partizanovih isprdaka poput smajlagica, andjusica, trifunovica itd koji su vec posle prve sezone ispoljavali ozbiljan klosarizam..


i onda vam je weedman problem, a?

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Opet si pijan?

 

Doslovce bi trebao alko test da se uvede za ulazak na temu.

pijan ti bio tata kad te pravio jer da je bilo  suprotno bi bio malo pametniji sa toliko godina koliko si napunio.

idi vredja nekog na ulici a ne ovde. ili da ti se javim kad dodjem u bgd pa da mi to kazes u oci?

 

 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:


i onda vam je weedman problem, a?

Goofse, da ne produbljujemo, imaš tamo na vašoj temi post u kojem jedan forumaš drugome učitava afinitet spram silovanja, samo na osnovu toga što je ovaj okačio mim deteta koje igrom slučaja nosi dres Kobi Brajanta (da me zajebu svi sa mojim pogrešnim i pristrasnim tumačenjem, ono je eksplicitno tako). Ako hoćemo da uvodimo red, ajde prvo od toga. Ne pravim problem i kad do mene dođe.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:


i onda vam je weedman problem, a?

vodi ga kuci kad ti je dobar..:fantom:

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, goofs said:


i onda vam je weedman problem, a?

mozda se u vasem svetu krevenjenje prema treneru, pevanje pogrdno protiv protivnickih timova zove partizanstinom, u normalnom svetu se zove ozbiljnim klosarizmom i debilizmom, najblaze receno..

Edited by Shaq
  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, goofs said:


i onda vam je weedman problem, a?

 

Meni nije, problem su mi Smajli i Lesor kad pevaju a vi pošteni ćutite i tada i kad ovi sa disfunkcionalnim mozgom donesu slike iz slikovnice ovde.

 

Vama je to sve okej ali je samo problem jer hijene tuku decu.

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

znam da sam pijani milijunash ali ja ne bih voleo da luka ili plavsic budu taj prvi centar sa klupe; plavsica nisam nikada gledao ali luka mi je tako, situacioni backup, ne za bas svaku tekmu, tj matchup :i

  • +1 2
Link to comment

Giedraitis nije na konacnom spisku od 12 igraca Litvanije za kvalifikacije za Olimpijadu koje ce Litvanija igrati u Portoriku.

  • +1 1
Link to comment

jao Borco, na svim topicima pišeš o trasferima osim ovde gde čekamo trasfer ko ozebli

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Pa o transferima i "informacijama" oko transfera Zvezde i Partizana i ne pisem skoro uopste posto ce se te informacije svakako pojaviti na odgovarajucim temama s obzirom da su skoro svi clanovi foruma navijaci jednog ili drugog kluba.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...