Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Teško je dovesti igrača ako si ga gledao samo u Megi, a pritom nije klinac od 18 već formiran igrač od 26 kao Plavšić. Njemu je Mega legla jer se igra turbo brzo, on može da trči i zakucava u kontri, pa to deluje atraktivno uz nabijenu statistiku, ali bilo je jasno kao dan da će se pogubiti u ozbiljnoj, organizovanoj košarci. Ali naši kupuju igrača na osnovu trenutnog estetskog utiska, a ne na osnovu promišljanja kako će se taj uklopiti.

Nije formiran igrac. Mozete ponavljati sto puta koliko ima godina, a ima 25, ne 26, decko ima drugaciji kosarkaski put, malo kasni, ali zato konstantno napreduje.

 

Tek treba da se formira u potpunosti i udje u prajm.

 

Ako napreduje ove sezone, tek ce imati 26 na kraju sezone. Kad bi ga imali u prajmu par sezona, to bi bilo vrh za nas, a ima potencijal da postane ok EL igrac.

 

Pesic o Plavsicu 39:28

 

 

 

 

I da, upao je i Ristic u 12, ali ono je bilo daleko slabija reprezentacija sa mnogo vise otkaza gde je prakticno Rile upao u 12 jer vise nije ni bilo izbora i nije vise imao ko. Sad je bilo i izbora i postojala je  konkurencija. Izabran je, nije upao.

Edited by Hele
Link to comment

Ražnatovićev debakl sa Petruševim je sjebao Zvezdi čitavu sezonu još u septembru i sada mora da se pokaže sila preko Plavšića kao prikladnog žrtvenog vola.

Link to comment
10 hours ago, pbg12345 said:

mozes to ponavljati do besvesti, ali nece postati nista tacnije

 

njegove defanzivne mane su mahom ispravljive, neuporediv je sa PP, kom bi verovatno prosecan forumas od 45 godina, 185 i 100 kg uzimao lopte u skoku i poentirao preko njega

 

Niko mu neće ispraviti sposobnost razumevanja košarkaške igre, a upravo to je osnovni problem kod njega, a ne skill ili fizikalije.

Link to comment

Jbt terate lika na osnovu tri utakmice. Trebaće njemu polusezona minimum da se uklopi i pohvata kako treba da igra i što kažu sa onolikim telom on može biti koristan i biće protiv teških centara  drugih ekipa. Pao je u formi kao što svi koji su išli na OI ali biće to bolje.

  • +1 5
Link to comment
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Niko mu neće ispraviti sposobnost razumevanja košarkaške igre, a upravo to je osnovni problem kod njega, a ne skill ili fizikalije.

Pričalo se i za Lesora tako.

 

Neće Plavšić biti Lesor, ali s obzirom da imate prvog centra koji po svemu sudeći ulazi u formu, a svaka potencijalna zamena predatavlja rizik, trebalo bi sačekati sa Plavšićem.

  • +1 4
Link to comment

Meni se čini da se neki zategnut odnos Miška i KKCZV lomi preko Plavšićevih leđa. 
Ja sam još ranije čuo da je oko Topića bilo problema, ali ne znam detalje pa ne mogu ništa da tvrdim.

Link to comment

Treci centar razocarao 🥲

 

Ovde se ocigledno neko prepucava oko nekih drugih stvari, nema veze sa Plavsicem.

 

Plavsic je lik da se bori za 12 i napreduje kroz sezonu/e, a ne da se pisu senzacionalne vesti o njemu.

  • +1 1
Link to comment

meni ne izgleda ovo ni kao prepucavanje, koliko se zna zvezdaski modus operandi, koji je kreirao taj navijacki fetish da nas rajca da otpustimo nekoga u prva dva metra dana i rado klikcemo na takve tekstove i vesti i whatnot.

 

sad kada bi vezali 12 pobeda, pisalo bi se nesto koga sve treba skartirati, inace smo osudjrni da ne osvojimo interkontinentalni kup & ovo samo nama moze da se desi.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...