Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Just now, MiddleClass said:

Utihnulo sa pojacanjima...

 

jace ce da pukne bomba.

stimac zna nesto, ali nece da se ofira

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, harper said:

 

Govorka se da Luka Mitrovic ima veoma ozbiljnu ponudu Albe i da Sferopulos nema nista protiv da ode ako hoce.

 

Njemu smo beše prošle godine podigli primanja solidno, ako se dobro sećam, dok Alba nije poznata po nekom silnom plaćanju igrača. Sportski gledano za Luku ima malo smisla, a koliko je finansijski tek sumnjam... Jedino dobro je možda jedno 10-15 utakmica manje tokom sezone...

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

jace ce da pukne bomba.

stimac zna nesto, ali nece da se ofira

 

ma shtimac ne zna ni gde je djenaro-drazhi grob a kamo ko ce potpisati

Link to comment

ako ide Luka, treba gledati  da ga zameni takođe pass-first centar koji može da učestvuje u igri i protoku lopte, znači sve pare dati na onog Treviona Williamsa :sleep: vidim da se nešto spomijalo da ga traži Barca ali ništa se nije desilo

Link to comment

Pa Sikma se sam crta. Doduše, radije bih da ne gledam godinu rođenja, predomisliću se verovatno.

  • +1 1
Link to comment

Lukin odlazak jedino mogu da razumem kao želju da se naplati ovaj jak revival. 

 

Kakav je to roller coaster od karijere, čovek koji je debitovao sa dve klač trojke u derbiju, zakržlja mu šut, smuca se po sve gorim sezonama u sve gorim klubovima i sad postane opet legit EL igrač.

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Lukin odlazak jedino mogu da razumem kao želju da se naplati ovaj jak revival. 

 

Kakav je to roller coaster od karijere, čovek koji je debitovao sa dve klač trojke u derbiju, zakržlja mu šut, smuca se po sve gorim sezonama u sve gorim klubovima i sad postane opet legit EL igrač.

 

plus ona povreda. i sad se najezim kad se toga setim. :(

Link to comment

obrnuti Brook Lopez, onaj sebi produžio karijeru dodavanjem šuta, a Luka tek  odustajanjem od šuta postao igrač

  • +1 1
Link to comment

Vratio se sa 4,3 poena sezonom u Budućnosti. Nešto je mrdnuo u tom finalu protiv Tomića i FČ3 doduše, ali meni je bio jedan od većih wtf odluka da se on vrati.

Link to comment
36 minutes ago, kralj said:

Pa Sikma se sam crta. Doduše, radije bih da ne gledam godinu rođenja, predomisliću se verovatno.

 

Ne verujem da ce Sferopulos zeleti Sikmu, mislim da je i njemu jasno i da je pricao o tome da je timu koji je preuzeo falilo atletike. Ako uopste dodje do toga da se trazi centar pretpostavljam da ce traziti nekog ko ume da odapne spolja jer nam to nedostaje.

 

Uzgred, nisam napisao da ce Luka otici vec da ima ponudu iz Albe, imao je i prosle godine samo su je ove godine pojacali. Oni mozda u njemu vide zamenu za Sikmu.

  • +1 2
Link to comment

luka je sinonim zvezdinih uspeha, pri tom i pored svinjca u kojem se uvek igralo, i pored toliko sezona uspeo je da bude gospodin kao i gotovo svi igraci zvezde, za razliku od partizanovih isprdaka poput smajlagica, andjusica, trifunovica itd koji su vec posle prve sezone ispoljavali ozbiljan klosarizam..

 

zamena tinman za luku, smesna prica i ne znam ko to moze da smatra upgrejdom..

 

pri tom luka u zvezdi sada ima solidan ugovor, sto opet mozemo da gledamo kao posledicu™ minulog rada kad je par sezona za preniski ugovor sa rolom od treceg centra, uvek izbijao na pozciju prvog centra na ustrb skupljih stranaca..

 

da moze da pravi cuda u el, tesko..

ko sto ni ne moze da igra poziciju cetvorke, no i pored svega toga, jedan je od poslednjih igraca koje bih menjao..

pametnom dosta :fantom:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...