Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

sve ostalo na stranu isti ovaj plavsic je prosle godine protiv slicnog sastava igokee dominirao u dve prilicno ubedljive pobede

covek je prosto u katastrofalnoj formi, pre svega psihicki, sto se najbolje vidi po promasenim zicerima i bacanjima

 

prelako se zvezda/covic odrice igraca od 217 sa "rukama do poda"

nije bas da takvi rastu na drvetu, jednog se zvezda vec resila prosle sezone

meni nekako i ima smisla to sto je zvezda krenula sa tri razlicita tipa centra bolomboj, luka i on, potpuno razliciti igraci u svakom smislu

 

bas sumanuto, ali nije da je neocekivano ili nesto novo

Link to comment

Pa ne znam, videlo se još prošle godine da on malo zna i da nema šta da ponudi Zvezdi, to sam pisao čim je potpisan jer sam ga gledao. Jbg Zvezda se zaletela sa njim jer postoji taj fetiš prema domaćoj osnovi, ni prvi ni zadnji takav.

  • +1 1
Link to comment

Dečko je prvensveno tragikomičan defanzivno, Od Petra Popovića nisam video tolikog antitalenta i veće telesine sa manjim impactom defanzivno.

 

Link to comment

al eto znao je dovoljno da istisne ristica, smailagica i neke druge kandidate iz 12 srbije

ili da u ovoj istoj aba lgii dominira u dresu mege

 

dal je to sto on moze dovoljno zvezdi, ne znam

poenta je da ovo sto sad igra, nije ni blizu onog sto moze

 

treba malo strpljenja sa njim, moze on itekako napredovati, narocito defanzivno, a onda sa svojim telom, moze biti ogroman plus

nije klinac, ali mu je prosla sezona prva posle koledza, evroligu pitanje dal je gledao i na tv

  • +1 1
Link to comment

Teško je dovesti igrača ako si ga gledao samo u Megi, a pritom nije klinac od 18 već formiran igrač od 26 kao Plavšić. Njemu je Mega legla jer se igra turbo brzo, on može da trči i zakucava u kontri, pa to deluje atraktivno uz nabijenu statistiku, ali bilo je jasno kao dan da će se pogubiti u ozbiljnoj, organizovanoj košarci. Ali naši kupuju igrača na osnovu trenutnog estetskog utiska, a ne na osnovu promišljanja kako će se taj uklopiti.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Dečko je prvensveno tragikomičan defanzivno, Od Petra Popovića nisam video tolikog antitalenta i veće telesine sa manjim impactom defanzivno.

 

mozes to ponavljati do besvesti, ali nece postati nista tacnije

 

njegove defanzivne mane su mahom ispravljive, neuporediv je sa PP, kom bi verovatno prosecan forumas od 45 godina, 185 i 100 kg uzimao lopte u skoku i poentirao preko njega

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

Teško je dovesti igrača ako si ga gledao samo u Megi, a pritom nije klinac od 18 već formiran igrač od 26 kao Plavšić. Njemu je Mega legla jer se igra turbo brzo, on može da trči i zakucava u kontri, pa to deluje atraktivno uz nabijenu statistiku, ali bilo je jasno kao dan da će se pogubiti u ozbiljnoj, organizovanoj košarci. Ali naši kupuju igrača na osnovu trenutnog estetskog utiska, a ne na osnovu promišljanja kako će se taj uklopiti.

Makabi dovede igrača iz Manise koji je dao 43 poena FMPu da igra EL.

U nadi da će eksploatisati njegove kvalitete, a sakriti njegove mane. 

Zašto Zvezda ne bi pokušala sa centrom Mege?

Link to comment
1 minute ago, sigurnost said:

Makabi dovede igrača iz Manise koji je dao 43 poena FMPu da igra EL.

U nadi da će eksploatisati njegove kvalitete, a sakriti njegove mane. 

Zašto Zvezda ne bi pokušala sa centrom Mege?

 

Nije baš uporedivo, taj Saben Li je bio nba igrač. Btw ko ima opciju  neka pogleda tekmu FMP- Manisa, bilo je mnogo zabavno. Li je odigrao nestvarno, a SL2 imao neka teodosićevska dodavanja, ne zezam se :)

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

Nije baš uporedivo, taj Saben Li je bio nba igrač. Btw ko ima opciju  neka pogleda tekmu FMP- Manisa, bilo je mnogo zabavno. Li je odigrao nestvarno, a SL2 imao neka teodosićevska dodavanja, ne zezam se :)

Pogledaj prošlogodišnje utakmice Plavšjća protiv Igkokee, Zvezde, FMPa.

Plavšić li je ili Bobi u prajmu?

Link to comment

Kako bilo, valjda su razlozi zbog kojih je došao malo čvršći od ovih 20ak minuta koje je odigrao. 

Mislim, ne bi bilo prvi put da ispišemo po 5 strana na osnovu portalske patke.

  • +1 1
Link to comment

Neće ga oterati sigurno ako/dok ne dovedu još jednog visokog, a pitanje je da li će i tada. Spolja imamo igrača viška, ali unutra nam i sada fali igrač, a tek bi falio bez Plavšića. Ostali bi sa trojicom unutrašnjih igrača.

 

Ja ga svakako ne bih oterao i zbog toga što prosto nije u redu da dovedeš čoveka i oteraš ga mesec dana nakon početka sezone a da nije pravio neke incidente. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...