Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

da li si se zapitao zasto u vecini tih tekmi odustanu od toga da dobric cuva najboljeg igraca posle 5mins?

 

ognjen ima dobre fizicke predispozicije, uporan je i ima solidne lateralne kretnje, pa u nedostatku ocigledne opcije, trener posegne za nekim kao sto je on, jer nije fizicki inferioran u bilo kom smislu.

 

medjutim, njegova anticipacija onoga sto treba da se desi, bude uglavnom uzasna ili losa.

 

btw, svi mu bacaju 5aka na defanzivno vrhunskoj partiji sinoc, bez koje verovatno ne bismo pobedili, nema potrebe da se sada preganjamo oko ovoga.

 

Možda čita :covid19:

 

Meni je najjače kako Dobri čita blokove. Kad udari u najobičniji blok u piku, šokira se kao da je video Vučića na tvu.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
44 minutes ago, fandorin said:

Ja sam se još pre par godina glasno pitao zašto svi, da podvučem svi, treneri, a to su Radonjić, Ivanović i Pešić stavljaju matadora da čuva najopasnijeg protivničkog igrača. Budale. 

Neznalice.

 

Dobric je na daleko vise nivou takmicenja od Evrolige zakljucao SGA, koji je broj jedan kandidat za MVP-a ove godine.

 

Zajedno sa Aleksom, da, i svi se uglavnom secaju Aleksine odbrane jer je ovako atraktivnija i imao je par ukradenih koje su spektakularne, ali u sustini ga je Dobric zakljucao.

 

Avramovic je igrao samo 15 minuta na tom mecu.

 

I onda tog lika nazvati one hit wonder u odbrani... Usralo ga protiv Baskonije...

 

A Kanada je samo jedan primer.

Link to comment

ja bih iskreno morao da pregledam tu tekmu ponovo, posto mi je totalan fever dream, kao i svaku koju poveddmo 15ak na turnirskom takmicenju u tekmi na ispadanje, pa nisam koncentrisan na detalje

 

neka je i tako kao sto @Hele kaze, svaka cast post festum.

 

to opet ne menja ucinak u brda drugih tekmi, posto je dobric jedan od igraca koje sam sticajem okolnosti, najredivnije gledao.

 

svakako je najvaznije sta je uradio sinoc a to je bilo super.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Meni se ta utakmica zapatila kao ofanzivni masterpiece, uopšte se ne sećam nikakve spektakularne odbrane, a ni da je SGA bio naročito zaustavljen.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Fun fact, Rajton Mejs nam je bio dostupan u isto vreme kad i Smart.

Ako tako gledaš i Dan Oturu pre Fredi Gilespija.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...