Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Wilde said:

Odlično smo ušli u utakmicu večeras, videlo se da su momci naloženi da dobiju. Sad gledam statistiku, uopšte nisam imao utisak da je Kenan ubacio toliko. Kalina i Džoel pokidali, fine role Nedovića, Mitra i Kodija (koji je za 28 minuta imao jednu jedinu izgubljenu loptu), Dobrić izbacio Hauarda iz ritma, Rokas imao onu jednu izgubljenu pred kraj ali se naradio u odbrani tokom cele utakmice. Škripe četvorke očekivano i Jago ne uspeva da dođe sebi još uvek, ali od sledeće nam se ionako vraća Teokratija.

Kenan je tih, hladan, efikasan. Pravi skriveni snajperista. Mnogo mi se sviđa lik.

Mora ova utakmica da se vrati još jednom, ima tu svašta da se pogleda opet.

 

Teo još danas samo na tribinama, taman sledeću da ide opet da čini zulum po Turskoj :isuse:

  • +1 6
Link to comment
Just now, Valk said:

Kenan je tih, hladan, efikasan. Pravi skriveni snajperista. Mnogo mi se sviđa lik.

Mora ova utakmica da se vrati još jednom, ima tu svašta da se pogleda opet.

 

Teo još danas samo na tribinama, taman sledeću da ide opet da čini zulum po Turskoj :isuse:

 

Da da, vrlo Bili stajl, ima ga tokom cele utakmice, ima ulaz, ume da iščačka faul, a kad se digne na tri uvek imaš utisak da prosto mora da je ubaci i da lopta nema gde druge sem na dno mrežice. Tek će taj da sipa.

  • Wub 1
Link to comment

Kenan je istovremeno i mrsav i debo, legenda

Fali drugi centar i treci plej za F4 

Baskonija je odlican tim, vidim ih u 8, bolji su nego prethodnih sezona. Hol je apgrejd ogroman u odnosu na one belce od pre, velika je ovo pobeda, bravo svima.

Prosle godine nam je Monako bio ovde na pocetku sezone, i da smo tu tekmu dobili (a mogli smo), mislim da bi nam cela kampanja bila uspesna. I tad sam pricao da su jaki dok su svi kukali kako to da izgubimo od ovih... 

Gidra kako je presekao onaj aut, kao macor kad capi papagaja u letu 
 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Valk said:

Teo još danas samo na tribinama, taman sledeću da ide opet da čini zulum po Turskoj

:naughty:

Link to comment
Just now, Wilde said:

Da da, vrlo Bili stajl, ima ga tokom cele utakmice, ima ulaz, ume da iščačka faul, a kad se digne na tri uvek imaš utisak da prosto mora da je ubaci i da lopta nema gde druge sem na dno mrežice. Tek će taj da sipa.

Al sve to bez neke pompe, drame, loženja (ne da je to nužno loše) nego nekako ostaje hladnokrvan i odaje utisak da vlada situacijom.

Odlična akvizicija, čestitke svima nama pa i meni :discuss_gossip:

  • +1 6
Link to comment
Just now, Valk said:

Al sve to bez neke pompe, drame, loženja (ne da je to nužno loše) nego nekako ostaje hladnokrvan i odaje utisak da vlada situacijom.

Odlična akvizicija, čestitke svima nama pa i meni :discuss_gossip:

 

Da, ja sam na osnovu reputacije mislio da će da se kurči i glupira non-stop. Moguće da je sad prvi put u situaciji da ga gledaju kao veterana i nosioca, pa se i sam ubacio u tu ulogu.

Link to comment

Dobar je, ali je slab sa šaltanjem u niži stepen prenosa kada ga ne ide ili jednostvano nema smisla da on forsira. Takav je bar u Oliju bio, ovakve tekme ali naleti i serija da je kanal i onda ga je klupirao na duži period 

Link to comment

Inače, da je ovaj Rogkavopulos Srbin, osećam da bismo ga potpisali na doživotni ugovor. 3&D, krvava kolena, ne ume ništa u reketu, ne-loptu-na-parket-Nikose itd.

  • +1 4
Link to comment

Odrzao ih je zivim u prvom poluvremenu dok se Hauard raspadao, bilo bi 20 razlike vec u drugoj cetvrtini da nije njega

I onda na kraju promasi kvacilo trojku za -2, a nasa dvojica mudonja sipaju svoje :wub:

Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

Dobar je, ali je slab sa šaltanjem u niži stepen prenosa kada ga ne ide ili jednostvano nema smisla da on forsira. Takav je bar u Oliju bio, ovakve tekme ali naleti i serija da je kanal i onda ga je klupirao na duži period 

Debbie Downer Shut Up GIF by CBC

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...