Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Jedna od najgorih reperkusija oko KSS revolucije je ta da ćemo sad morati da oznojimo svaki koš protiv Limenki. Za boost samopouzdanja i sigurne bodove spali smo samo na Žoca.

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Hele said:

Nije lud uopste, ima veci budzet, bolje navijace, klub sa vecim ugledom i tradicijom, bolji je trener i dobije po tamburi svake godine.

 

Stigli smo ih na 7:7 po broju osvojenih ABA liga, sad ih vec surimo po broju osvojenih domacih prvenstava i polako ih stizemo po broju osvojenih kupova.

 

Tri godine, jedan trofej, svaka cast!

 

To sto ti implicaris na bolje navijace i veci budzet i vecim ugledom mozes da okacis macku o rep, i nije sustina moje izjave, niti sam to rekao. Nasi domaci igraci Mitrovic Dobric, Davidovac i manje vise Plavsic, nas sigurno kostaju koliko makar jednog, ako ne i dva igraca koji prave razliku. Oni prosto nisu igraci za EL, to je i dokazano i sustina sto sam rekao.

 

Upravo ti igraci bi trebali da iznesu neku ABA tekmu protiv Splita, a ni to nisu mogli... A posto nemam 16 godina to eee stigli smo ih po broju ABA titula ili surimo ih u KLS-u me ne tangira ni periferno...

Link to comment

Pa ok, ali titule su jasan pokazatelj. Ili je bolje biti jedanaesti nego cetrnaesti i menjao bi to za titule?

 

Imas dva kluba, jedan radi kako bi ti zeleo, uz to ima i boljeg trenera, vise para, vise legendi i bolju kosarkasku publiku, drugi radi kako se tebi ne svidja i na kraju svake sezone imamo rezultate, crno na belo sta je bolje.

  • +1 1
Link to comment

Samo Deda tu ne može da igra, ostali mogu ili tek treba da vidimo da li mogu (Plavšić). U principu je samo dobođenje Davidovca bila ozbiljna greška.

OK, i Dobrića ne bih doveo jer imamo boljih igrača na 2-3, ali on može da igra.

 

Link to comment
30 minutes ago, Hele said:

Pa ok, ali titule su jasan pokazatelj. Ili je bolje biti jedanaesti nego cetrnaesti i menjao bi to za titule?

 

Imas dva kluba, jedan radi kako bi ti zeleo, uz to ima i boljeg trenera, vise para, vise legendi i bolju kosarkasku publiku, drugi radi kako se tebi ne svidja i na kraju svake sezone imamo rezultate, crno na belo sta je bolje.

 

Opet ti, nisam rekao da mi se ne svidja, niti mene neko pita sta se meni svidja, rezultat je svakako meradovan, i to je ok, AKO ti je cilj da budes prvi u selu.

 

Klub je ove godine  jasnije nego ikada (kao i sami igraci) rekao da je ove godine EL prioritet i da se tu konacno napravi izkorak... U skladu sa tim je moja izjava....

Link to comment
3 hours ago, Hele said:

Nije lud uopste, ima veci budzet, bolje navijace, klub sa vecim ugledom i tradicijom, bolji je trener i dobije po tamburi svake godine.

 

Stigli smo ih na 7:7 po broju osvojenih ABA liga, sad ih vec surimo po broju osvojenih domacih prvenstava i polako ih stizemo po broju osvojenih kupova.

 

Tri godine, jedan trofej, svaka cast!

 

Jos samo par evro titula i to je to.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
15 minutes ago, Lord Stef said:

 

Jos samo par evro titula i to je to.

 

to se najlakse stize, trebaju ti tek dve opasne sezone :/

Link to comment
20 minutes ago, Lord Stef said:

 

Jos samo par evro titula i to je to.

Koje jedino moze osvojiti domaca baza. Apsolutno nema nikakvog smisla da jeftinija legija stranaca redom sasece sve skuplje legije stranaca. Jeste da imaju Zeljka, ali nije ni on sad toliko bolji od drugih, ne trenira Jakovljevic top EL timove. Ako je vise uopste i bolji.

 

Prvo, nikad te neke igrace nije trebalo ni pustati, mogli smo im dati mi te pare.

 

Sad bi imali Kalinica, Mitrovica, Nedovica, Tea, Davidovca, Dobrica... koji godinama igraju zajedno i u istom sistemu i to je ogromna prednost koju imas nad rivalima. Stefana Jovica je trebalo dovesti takodje.

 

Tu kada se pojavi jedan klinac, tipa Topic da je ostao, i da ubodes sa 2,3 stranca, ti si legitiman kandidat za tron.

 

Bitno da se imalo za Sabaza, a Kalini se nije placalo.

  • +1 1
Link to comment

Sfero je najveci problem - Uprava KSS-a i Zvezde!

Dusko je najveci problem - Uprava Zvezde

Obradovic je najveci problem -Uprava Zvezde

Tomic je najveci problem - Uprava Zvezde

 

Zakljucak treneri su krivi cak njih cetvorica a Uprava od 4 godine nije!

 

Ja verujem!

Link to comment
10 hours ago, Fanta said:

Sfero je najveci problem - Uprava KSS-a i Zvezde!

Dusko je najveci problem - Uprava Zvezde

Obradovic je najveci problem -Uprava Zvezde

Tomic je najveci problem - Uprava Zvezde

 

Zakljucak treneri su krivi cak njih cetvorica a Uprava od 4 godine nije!

 

Ja verujem!

 

1 brdo, dva sveta. nismo isti :D

 

Link to comment

da dobijemo veceras pa makar tako sto dobric uhvati ofanzivni skok na volej, odbije se o martinelu a chovke drmne malo kos, cisto tip-in style, da udje.

  • +1 1
Link to comment

Bojim se da ćemo morati da dobijemo tako što će dva plejmejkera morati nešto da odigraju, kao i bar još jedan visoki pored Bolomboja. Biće teško.

  • +1 1
Link to comment

Imamo jedno dobro poluvreme u sezoni (Pariz), od 4 utakmice, otalo očaj živi... ako to ponovimo, pre svega šuterski deo, dobijamo... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...