Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Kaže dete grujica ne može Sfero doveka da se šlepa.

Desilo se pre 4 meseca. Posle toga imao 4 zvanične utakmice.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, sigurnost said:

Kaže dete grujica ne može Sfero doveka da se šlepa.

Desilo se pre 4 meseca. Posle toga imao 4 zvanične utakmice.

 

ti nemas tako dobro pamcenje, al gruja pamti da je sferopulos imao po dolasku dva teska poraza od partizana i da se mucio protiv fmpa

  • Haha 5
Link to comment

Svaka mu je zlatna. Znam neke izdavače, ako je sve ovako britko i na mestu, završio bih mu neku kompilaciju kolumni, greota da živi samo od kladioničarskog honorara.

Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

ti nemas tako dobro pamcenje, al gruja pamti da je sferopulos imao po dolasku dva teska poraza od partizana i da se mucio protiv fmpa

Za moje pamćenje si u pravu!

  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, FPLS said:

 

Aba liga je specificno takmicenje, svaki poraz je skup, a dva poraza od timova koji se ne zovu ni Partizan ni Buducnost prilicno su problematicna. Prednost domaceg terena je esencijalna u borbi za trofej, a prakticno vec izgubljena.

 

Mislim da je i vise nego glupo posle tri kola reci kako je izgubljena liga... Skoro sam pa siguran da ce i Partizan ili Buducnost da izgube po neku utakmicu....

 

Na kraju krajeva, mi smo prosle godine u ABA dobili Partizan u gostima, Buducnost je nas dobila kuci u ABA finalu... Nije to sve bas uklesano u kamen...

Link to comment
21 hours ago, FPLS said:

 

Aba liga je specificno takmicenje, svaki poraz je skup, a dva poraza od timova koji se ne zovu ni Partizan ni Buducnost prilicno su problematicna. Prednost domaceg terena je esencijalna u borbi za trofej, a prakticno vec izgubljena. 

 

Da smo u evroligi otresli neki Bajern ili Zalgiris u gostima pa da covek kaze svaka cast i lakse svari ovu aba aljkavost, ali mi smo dobili mozda i najgoru ekipu u takmicenju na jedvite jade i ludilo Nedovica koje se desi jednom u 6 meseci. Slaba mi je to uteha, bojim se da ce vec Baskonija da nas rutinira ovakve nikakve i ponisti tu pobedu, a onda ide uzasan raspored i 5 teskih utakmica posle kojih izvesno ostajemo u prasini u oba takmicenja. 

 

Sferopulos uzasno pliva u ovoj Cokijevoj pretrpanoj bljuzgi od rostera, definisanih uloga i hijerarhije u ekipi nema ni u tragovima dva meseca nakon pocetka priprema. Rotira na svakih par minuta po principu da se niko ne ljuti, napad nam je stravicno statican, odbrana puca po savovima posle jednog pika. Tranzicija (od koje zivi CMM) ne postoji. Ne pomaze ni sto Jago, Plavsic i Bolomboj izgledaju kao da su lobotomirani, a Kalinic i Teodosic kao da bi se najradije sutra penzionisali.

Apsolutno netačno, imaju fantastičan bekovski trio Šorts, Hifi, Lo, na sve to imaju dobre sidekicks (Jantunen, Ward, Si, Outara ne tako danvo nas je urnisao u BGu), i odličnog defanzivca Hejsa na centru. Nikome neće biti lako protiv njih, piče modernu i brzu košarku, a atletski su dobro popunjeni.

21 hours ago, Heaviside said:

ne vidim da neko od forumasa misli da treba da se otera Sfero, ja sigurno ne mislim to, ali izrazavam borazan da ce se to desiti ako izgubimo od Baskonije i nakon toga vezemo jos 3-4 manje-vise prihvatljiva poraza. to je scenario u kom je oteran Dusko i ne vidim na osnovu ceka da verujem da bi uprava ovaj put drugacije reagovala.

 

da se ja pitam ostavio bih Sfera po cenu da moram da silbujem dvojicu-trojicu igraca ako postoji takva vrsta problema.

Skuplja opcija, mnogo je jeftinije otjerati trenera. Da ne pričamo da tako ispadne da je on nešto zajebao oko vođenja ekipe, a nisi TI oko selekcije iste.

Link to comment
21 hours ago, Heaviside said:

Ja hocu da kidaju i sada i sigaran da to hoce i njihovi poslodavac i sef. Zato i imamo roster od 15 igraca.

Deda, Dobric, Plavsic, Teo, Daum, pa i Jago definitvno nisu bili umorni nego nesto ne stima u domenu motivacije. Oni sami sa po deset minuta jos dvojice nosilaca iz Pariza bi trebalo da rutinski pobede Split. Nema sta 11. i 12. igrac da se cuvaju za kraj sezone, to je totalno van mozga.

I ne vidim zasto je samo po sebi smesno da se prica o bolu u kurcu na pocetku sezone. Meni je smesno da se o tome prica u plejofu i kljucnim utakmicama sezone kada nikoga ne boli kurac.

 

 

Ove igrace koji su tokom leta bili na Olimpijadi tesko da mogu da budu u top formi na pocetku, najsvezije deluje npr. Nedovic.

 

Pored toga imamo Bolomboja koji je van forme, a znamo da je pri kraju sezone imao problema sa povredama.

 

Npr. mene nervira to stalno hailovanje domacih igraca tipa Dobric, Davidovac, pa i Mitrovic. Pa jebote oni nigde van Zvezde nisu mogli nista, oni nemaju ponude EL timova, a ako i zakace neku i odu vani, brze ih vrate nego sto su dosli.... Nije lud Obradovic da se cima polu igracima samo zato sto su domaci. Domacih igraca za EL skoro pa nema (cast izuzecima)

 

 

Edited by assignment
Link to comment

Nije lud uopste, ima veci budzet, bolje navijace, klub sa vecim ugledom i tradicijom, bolji je trener i dobije po tamburi svake godine.

 

Stigli smo ih na 7:7 po broju osvojenih ABA liga, sad ih vec surimo po broju osvojenih domacih prvenstava i polako ih stizemo po broju osvojenih kupova.

 

Tri godine, jedan trofej, svaka cast!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...