Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Reckoner said:

Nije tviter ali nije ni teren a ti izigravaš trenera.

 

Deluješ malo nervozno, ne znam koliko veruješ u to što pišeš.

 

Uvek sam nervozan kad na forum doleti neki padobranac i krene da pise svakojake gluposti bez ikakve osnove, ikakvog argumenta, ikakvog obrazlozenja, bez icega osim sumanute ideje da napise nesto, eto, koliko da bude da je napisao. Pitao sam te da mi obrazlozis zasto mislis da dva igraca koji su vec igrali zajedno nece moci zajedno da funkcionisu u klubu, ti si odgovorio kako si odgovorio, misterioznim nostradamusovskim palamudjenjem o vremenu buducem koje ce dati objasnjenje nama niscima duhom i osvetliti nase prasnjave podrume pune neznanja i zabluda.

 

Pri cemu ja uopste ne tvrdim da ne moze da dodje do ekscesa jer svi znamo da i Teo i Kalina imaju rogat karakter, samo sam te zamolio da das svoje vidjenje objasnjenja zasto mislis to sto mislis. Ali ti ga nemas i tu se cela prica zavrsila.

  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, weedman said:

jel ste vi sad definitivno odsmrdeli iz arene? gde ćete igrati poslednju evroligu pionir ili fmp arena? 

bolje se smradu nauci nekoj kulturi kad vec tvoji nisu znali da te vaspitaju

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Zabluda je da igrači moraju biti u dobrim međusobnim odnosima, a Teo i Kalina sigurno neće dozvoliti da njihova eventualna pičkaranja utiču na ono što se dešava na terenu. Krstić i Teodosić nisu pričali i u isto vreme su igrali fantastično i za CSKA i za reprezentaciju. Đorđević i Danilović nisu pričali cele sezone u kojoj su osovojili evropsku titulu. Primera je bezbroj. Igrački se potpuno uklapaju i nemaju ništa da dokažu, a da li će da padne nego gurkanje i psovanje na treningu ili će da idu svaki dan na kafu i rakiju je potpuno svejedno.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Uvek sam nervozan kad na forum doleti neki padobranac i krene da pise svakojake gluposti bez ikakve osnove, ikakvog argumenta, ikakvog obrazlozenja, bez icega osim sumanute ideje da napise nesto, eto, koliko da bude da je napisao. Pitao sam te da mi obrazlozis zasto mislis da dva igraca koji su vec igrali zajedno nece moci zajedno da funkcionisu u klubu, ti si odgovorio kako si odgovorio, misterioznim nostradamusovskim palamudjenjem o vremenu buducem koje ce dati objasnjenje nama niscima duhom i osvetliti nase prasnjave podrume pune neznanja i zabluda.

 

Pri cemu ja uopste ne tvrdim da ne moze da dodje do ekscesa jer svi znamo da i Teo i Kalina imaju rogat karakter, samo sam te zamolio da das svoje vidjenje objasnjenja zasto mislis to sto mislis. Ali ti ga nemas i tu se cela prica zavrsila.

Koliko čujem, imali su problem u reprezentaciji. Ne bih voleo da se to desi, ali posle manjeg niza loših rezultata za očekivati je da se to ispolji. Samo neka to Sfero istrpi pa ako bude trebalo da seče, neka seče. 

 

I nemoj da si tako bezobrazan, nauči da se ponašaš.

 

Filozofe.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Reckoner said:

Teo i Kalina neće moći da funkcionišu zajedno.

 

14 hours ago, harper said:

 

Odakle ti to?

Procitao je tekst na mozzartsportu...

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, weedman said:

 

pitam ne ujedaj, gde ćete igrati oproštajnu sezonu ?

Pozdravi gospođu mamu.

  • Haha 1
Link to comment

Nisam bas pratio u poslednje vreme, jesmo mi to kompletirali roster i trazimo samo jos 1 i 4 ili se najavljuje veci broj pojacanja?

 

I ko se spominje za te pozicije 1 i 4, osim Petruseva?

Link to comment

Pominje se 20 igrača. Slušam Radojevića i Ovog Drugog u podkastu, posle sto godina. Dobra analiza prelaznog roka uglavnom.

Link to comment
8 minutes ago, Hele said:

Nisam bas pratio u poslednje vreme, jesmo mi to kompletirali roster i trazimo samo jos 1 i 4 ili se najavljuje veci broj pojacanja?

 

I ko se spominje za te pozicije 1 i 4, osim Petruseva?


cmm, daum, sengelija

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...