Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

misliš da bi kum itudis došao u zvezdu? 
 

Možda je željan posla :D A možda se potajno nada otkazu trenera u nekom elitnom EL timu.

 

Mada ponavljam, prerano je bilo šta raditi sa Sferom.

Link to comment
19 minutes ago, assignment said:

Mislim da trener treba da ostane jer kojeg bi uopšte mogao dovesti, koji garantuje bilo šta... Meni je najjači utisak do sada forma igrača. Pa pobogu 75% tima je igralo zajedno prošlu sezonu, i šta, sve zaboravili?

 

Svi treneri u Zvezdi prave istu grešku koja ih na kraju košta posla. Puštaju da uprava™ dovodi neke svoje igrače mimo njihove volje. Treneri takođe dovode svoje, i onda se nadaju da će se snaći u tom kupusu. Na kraju se niko ne snađe, a ne snalazi se ni Sfero. Al ok, svi na kraju naplate debele pare, stoga nije mi ih žao.

Link to comment
35 minutes ago, Michael Krueger said:

Čović je morao da otpušta iako nije hteo, bar ne tako rano u sezoni, plus je koštalo...

 

a daaj brate :lol: 

Link to comment
47 minutes ago, Michael Krueger said:

Već se naziru neki animoziteti na samim utakmicama, Kalina-Jago, CMM-Teo...

Na šta aludiraš ovde?

Link to comment
4 minutes ago, Valk said:

Na šta aludiraš ovde?

 

Juče na utakmici CMM na kraju 2/4 šutira trojku preko dva igrača, a Teo mu stoji sam levo na dva metra... Po reakciji, Teo baš poludeo... Za Jaga i Kalinu protiv Pariza je već kačeno... Ne deluje da su odnosi ok, iako se tako predstavlja... 

Link to comment

Da je mali jedva umakao batinama znam, zapravo ga Sfero spasio kad ga je klupirao.

Pitam za Tea i CMM pošto CMM ne prestaje da drobi kako mu je ovaj idol, bile su i one smešne scene sa treninga, kačili smo. Ne znam baš koliko se classic Teo drndanje kad gube može smatrati za netrpeljivost, ne verujem da planira da raskrsti sa CMM zbog jedne nedodate lopte. Kako god, kad nešto škripi sa rezultatima, sigurno da i nervoza krene da radi, videćemo.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Uz ogradu da apsolutno mislim da je rano za bilo kakve otkaze, mislite li da bi Itudis hipotetički bio dobra opcija?


Ja bih ga ostavio do kraja sezone, pa ako uzme trofeje ostaje, ako ne jbg.

Imam separation anxiety, Sfero mi je nas omiljeni trener do sad. Pre svega zbog adekvatnog ponasanja prema svima

  • +1 4
Link to comment

sferopulos bio 8/9-0 legenda do pre dva meseca ali eto ga danas, bori se za opstanak na poslu

 

dobijamo baskoniju.

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ja bi reko da je porazu umogome kumovalo i to što je utakmica u Parizu bila u petak uveče, pa manje od 48h kasnije u Splitu sledeća

 

Aba se igra i ponedeljkom, ne znam dal je Zvezda tražila neko pomeranje. mada sad vidim da je Baskonija već u sredu, pa verovatno zato nije. u svakom slučaju ima 3 utakmice u 6 dana, što je mnogo i da su sve u Beogradu, a ne ako je Pariz, Split, Beograd. a pri tome ekipa tek ulazi u formu

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

ja bi reko da je porazu umogome kumovalo i to što je utakmica u Parizu bila u petak uveče, pa manje od 48h kasnije u Splitu sledeća


Tako smo i mi prošle godine razglabali kako je gust raspored, zajebana Igokea, Tristan-dileja itd…a činjenica je jednostavno da se ljudima nije igrala ABA liga i da druga petorka nije bila dovoljno kvalitetna da rutinira te utakmice, plus su verovatno bili mentalno bili u zabludi. Svi misle da dolaze u Beograd da igraju 20 minuta Evrolige, puna Arena, šou, a u realnosti neko mora da guli i male utakmice da bi se najbitniji igrači odmorili. Đuša za sebe verovatno misli da mu stiže poziv za NBA koliko još ovih dana, samo što nije.

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja ne verujem u priču o prioritetima, jednom prioritet aba, drugi put prioritet el... u stvarnosti ozbiljna ekipa želi uvek da pobedi, a o prioritetima se uglavnom priča nakon što se zglajzne u jednom takmičenju, pa ovo drugo postaje prioritet. Ako pogledamo u istoriju sve ozbiljne ekipe blizanaca pobeđivale su na oba fronta, svaka utakmica je bila prioritet i nije bilo biranja i podela na male i velike utakmice.

Ovde jednostavno stvari ne funkcionišu. To se videlo i protiv Pariza koji je volšebno i srećno dobijen, ne zato jer je bio prioritet u odnosu na Dubai.

  • +1 1
Link to comment

@goofs, salzem se da putovanje nije faktor kada treba da igras protiv splita, samo, ja ne mislim ni da je ovde nesto problem zelja da se igra, vec da smo iz nekoliko razloga prosto neposlozeni. na sve to, igraci, makar vecina, nemaju potreban sense of urgency protiv dosta slabije ekipe i to je to.

 

pri cemu se random navijaci sokiraju a jos ovog leta se moglo dominantno citati *generalno, ne obavezno ovde, kako nas zanima iskorak u evroligi i da nam je preko glave dominacije u aba i slicno.

 

pri cemu ijao kuku, necemo imati prednost domaceg terena. jebo kosarku ako se zentas sto nemas tri doma nego samo dve. moras i jednu na strani da dobijes.

 

samo da sto vise u startu pokupimo pobeda u evroligi, ne zanima me koliko je igra dobra. da izadjemo iz oktobra sa nekim cca 50% ucinkom, po meni treba da bude ultimativni cilj.

a ja mislim da uz malo srece mozemo i do 4-2 (kao sto i uz malo nesrece mozemo i do 1-5)

 

start u EL je prioritet i jedino merilo kratkorocno.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...