Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, kralj said:

I nije u samo porazu problem, nego iz ovih ABA utakmica baš ništa nismo dobili. Igrači koji se traže samo su još više pogubljeni. Mislio sam da je Plavišić bolji u napadu, da kapira dinamiku i protok lopte i da ume da kažnjava udvajanja. CMM je gorući problem tima, tim pre što Teo još uvek nije potrčao.

 

Ne sprdam se, nisam ironičan, jesi li ti odgledao koju kompletnu tekmu Mege kada je on igrao? Ozbiljno pitanje, nije zajebancija.

Link to comment

ja jesam dve-tri i dobar je bio, plus dobra statistika, plus ga Kari vodio u Pariz, plus ga kaparisali na vreme…mislio sam da čovek može da rešava osnovne situacije protiv Splita i verovatno da i može. Kao što i Jago, Teo, Dobrić, Davidovac i Bolmboj mogu rutinski da reše split za četvrtinu a nisu. 

Link to comment

Tako je i jedan Čakarević dominirao u Radničkom i onda u KKP izgubio sav talenat. Jbg, neko nema štofa da se izbori sa pritiskom igranja za blizance 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Tako je i jedan Čakarević dominirao u Radničkom i onda u KKP izgubio sav talenat. Jbg, neko nema štofa da se izbori sa pritiskom igranja za blizance 

Možda je to, ali ne može već sada da se zna jer se ceo tim raspada. Kako god, malo je bezveze da se kaže da je očekivano da nema pojma ni na aba nivou.  Naprotiv, očekivano je da je bolji od većine aba centara.

  • +1 3
Link to comment

Ma naravno, rano je za dijagnoze, meni se samo učinilo kroz to što sam gledao da ima bolji pregled igre i da rešava kvalitetnije neke situacije kada se negde pojavi višak (kod udvajanja pre svega).

Link to comment

Niko da pomene da su možda umorni od puta, igrali pre manje od 24h u Parizu i dobili... :rolleyes:

 

Da sam Sfero, ovo danas bi igrao sa 25+ minuta Dede, Dobrog, Plavše i Mitra... Pa nek se pokažu. Ovako nije uradio ništa...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Michael Krueger said:

Niko da pomene da su možda umorni od puta, igrali pre manje od 24h u Parizu i dobili... :rolleyes:

 

Da sam Sfero, ovo danas bi igrao sa 25+ minuta Dede, Dobrog, Plavše i Mitra... Pa nek se pokažu. Ovako nije uradio ništa...

Mitar je igrao preko 20 min u Parizu, no svejedno, nisu jedini koji imaju dve lige da igraju.

Posle kuknjava "natrpan roster, previše igrača"! Brt, nama treba 20 kom a ne 16.

Vraćaj dijete Andricu!

  • +1 1
Link to comment

Baskonija mu je mnogo bitna utakmica. Posle toga idu Fener, Real, Barsa i Žalgiris u Kaunasu. Sve veoma teške tekme za vađenje. Uz 1-5 u Evroligi i najmanje dva poraza u ABA je verovatno bivši. Zvuči bolesno da je drugo kolo bitno za sudbinu trenera, ali ipak smo mi KKCZ. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Baskonija mu je mnogo bitna utakmica. Posle toga idu Fener, Real, Barsa i Žalgiris u Kaunasu. Sve veoma teške tekme za vađenje. Uz 1-5 u Evroligi i najmanje dva poraza u ABA je verovatno bivši. Zvuči bolesno da je drugo kolo bitno za sudbinu trenera, ali ipak smo mi KKCZ. 

 

Pa nije više Čović u klubu pa da menja trenere ko čarape :Jova:

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
23 minutes ago, Ratamahatta said:

Keba mora da ostane, dobar je čojk

Uz ogradu da apsolutno mislim da je rano za bilo kakve otkaze, mislite li da bi Itudis hipotetički bio dobra opcija?

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Uz ogradu da apsolutno mislim da je rano za bilo kakve otkaze, mislite li da bi Itudis hipotetički bio dobra opcija?

misliš da bi kum itudis došao u zvezdu? 
 

Link to comment

Mislim da trener treba da ostane jer kojeg bi uopšte mogao dovesti, koji garantuje bilo šta... Meni je najjači utisak do sada forma igrača. Pa pobogu 75% tima je igralo zajedno prošlu sezonu, i šta, sve zaboravili?

Link to comment

Nama je "domaća osnova" uglavnom menjala trenere. Svi su pukli zbog svlačionica, sem Radonje koji i nije nikad imao neke zvučnije strance. I Obradović i Ivanović... Čović je morao da otpušta iako nije hteo, bar ne tako rano u sezoni, plus je koštalo...

 

I sad imamo mnogo autoriteta u ekipi, Teo, Neda, a sad i Kalina... Već se naziru neki animoziteti na samim utakmicama, Kalina-Jago, CMM-Teo... Možda nam se ponovo dešava to da trener gubi svlačionicu, a stvarno nije lako ispuniti očekivanja svih, a da ne trpe rezultati... Mora da se skrati rotacija, a verovatno treba i doselekcija na visokim pozicijama... Sfero mi deluje kao fin čikica, koji ne bi nikome da se zameri, i da je više ortak sa igračima nego autoritet... Sam je rekao, između redova, da ima problema da rotira, a i Nedović da mu ne bi bio u koži... 

 

Moraće da skrati rotaciju kao IIp protiv Pariza, i da gleda tržište i nađe centra... Jer smo tu bušni kao sir... Kako izgleda ovo kako je do sad radio, videli smo... Jbt buše nas Vuko, Ljubičić i Škara... Plavša i Mitar ne mogu, nisu taj kalibar, a Bolomboj ne može sam, plus u lošijom formi... 

 

Ako puknemo od Baskonije biće baš aprijatno dalje... 

Edited by Michael Krueger
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...