Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

25 minutes ago, uini said:

ali kadar na dushka ivanovica, nakon bacanja canaana, koji je taman dosao da preuzme ekipu [not today]

 

1 hour ago, MiddleClass said:

 

Sin mu je trener Pariza

 

  • Hvala 1
Link to comment
32 minutes ago, Hele said:

Mogao si jednostavno samo mene da pitas i ja bih ti rekao da dobijamo, ne znam sta imas da se sekiras.

 

ja sam ozbiljan, tu je toliko stresa da to nema ni u jednom drugom sportu.

mislim zato i jeste verovatno najlepsi sport, zbog brzine desavanja, cestih prekoreta i nezivesnih zavrsnica koje su veoma ceste. u kosarci lagano mozes da stignes 20 razlike za poluvreme ili 10 na tipa 2-3 minuta do kraja. da ne spominjem zavrsnice kao sto je ova veceras, jos je ovo lajt verzija kako moze to da bude, pa od kako su uveli celendze i gledanja snimaka, pa silni tajm auti a sve na posed do dva. i tako brdo tekmi, svaka druga koju gledas.

vodis ili gubis jedan posed i onda neko zove tajm aut i reklame. znaci suv stres. pa onda prekrsaj, pa opet tajm aut i reklame i jos stresa. i onda jedan sut odlucuje ili jedna odbrana.

bukvalno nekad sam u fazonu daj samo da se zavrsi nek pobedi bilo ko, samo da se zavrsi. 

 

pa evo sad sa usa, to je bilo da umres. 

ali zato nema lepseg osecaja nego pobede na posed, da ne spomninjem bazer bitere.

 

uglavnom najstresniji sport ubediljivo. al i i najlepsi, najzanimljiviji i najatraktivniji.

 

8 minutes ago, kralj said:

I Sfero se dozvao pameti. Nisam gledao Baskoniju, ali čini mi se po kompoziciji rostera da nam ne odgovaraju. Mora da skine Lazu da napravi tri faula na Hauardu, 2 da sviraju, 1 da prećute. Biće super šibanje Kalina - Čuma. Baš bi bila frka da smo ovde pukli.

 

naravno, potpuno je drugaciji pristup i samopouzdanje pred nastavak.

ovo je na papiru bila tekma koju smo morali da dobijemo ako hocemo u 10.

i dobili smo je konacno i to u ne bas sjajnom momentu ekipe. da smo usli sa 0-1 i to porazom od pariza stvorila bi se nervoza u ekipi, medju navijacima je vec bila prisutna i bilo bi vrlo lako moguce da odemo na 0-2 uz jos veci pritisak na sve a tek posle baskonije sledi pakao od rasporeda.

 

fener A, barsa H, real A, zalgiris A, pao H.

racunajuci baskoniju da izvucemo 4-3 bilo bi super. 3-4 nije dobro ali nije ni katastrofa. to da prezivimo, posle toga od albe kuci raspored je banja za ovo sto sledi.

 

zlata vredna pobeda!

 

ja sam od onih koji je uvek govorio da je bezmudas, ali ovde treba odati i dati respekt nemanji i pribeleziti ovo kad se govori o bezmudasenju i kako je luzercina.

izvukao nam je tekmu i doneo veoma bitnu el pobedu. 

 

  • +1 4
Link to comment
18 minutes ago, sigurnost said:

Nagradu zlatna malina za izuzetan doprinos dobija Ognjen Dobrić. Za 3:50 u igri +/- -9!


Eto, da je Nedovic igro mesto njega letos bilo bi tozla i sad bi mi i dalje imali svog precednika kluba

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Najbolja stvar iz ove utkamice je to što deluje da je Sfero našao 5-6 igrača kojima najviše veruje. 
 

CMM

Nedović/Kenan

Gidra

Kalina

Bolomboj 

 

na to dolazi Teo i nadam se da će i Daum uspeti da se nametne. Ostali na kašičicu dok god su ova osmorica zdrava i odmorna. Nema leba od rotacija kakve smo gledali od početka sezone do poluvremena ove utakmice. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Osnovno pitanje zašto smo u prvoj utakmici sezone počeli da igramo evroligašku odbranu tek u 25. minutu?

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sve Zvezdine igrace treba da bude sramota sto su ziheraski izborili pobedu i treba pognute glave sa peskirima preko lica da napuste parket..

 

Jasta,  uvek je bolje izgubiti nego pobediti, posbno prvu EL utakmicu i to u gostima.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Osnovno pitanje zašto smo u prvoj utakmici sezone počeli da igramo evroligašku odbranu tek u 25. minutu?

 

Polako jbt, ima još 500 utakmica do kraja sezone. Ne može se tu održati tonus 100% non stop nema šanse.

 

Kad napišeš tako zvuči kao katastrofa ali to isto može da sae napiše i ovako: čim je postalo baš frka, zategli smo odbranu i preokrenuli meč. Nije ni to lako. 

 

Dobili smo, skočiće samopouzdanje, biće kući još bolje, pa ćemo videti dalje šta se dešava.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Osnovno pitanje zašto smo u prvoj utakmici sezone počeli da igramo evroligašku odbranu tek u 25. minutu?


jer smo tako u mogucnosti 💪

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Osnovno pitanje zašto smo u prvoj utakmici sezone počeli da igramo evroligašku odbranu tek u 25. minutu?

A jbg, ipak je nova ekipa, treba da legne sve to u smislu ega i osećaja pripadnosti. Počne Jago i igra tipa 12 od 20 minuta prvog poluvremena, uđe 11 ili svih 12 igrača u prvom poluvremenu i tako dalje…Kad je pustio najbolje da igraju u kontinuitetu postigli su koheziju i podigli energiju na potreban nivo.  

Link to comment
16 minutes ago, yakab said:

 

ja sam ozbiljan, tu je toliko stresa da to nema ni u jednom drugom sportu.

mislim zato i jeste verovatno najlepsi sport, zbog brzine desavanja, cestih prekoreta i nezivesnih zavrsnica koje su veoma ceste. u kosarci lagano mozes da stignes 20 razlike za poluvreme ili 10 na tipa 2-3 minuta do kraja. da ne spominjem zavrsnice kao sto je ova veceras, jos je ovo lajt verzija kako moze to da bude, pa od kako su uveli celendze i gledanja snimaka, pa silni tajm auti a sve na posed do dva. i tako brdo tekmi, svaka druga koju gledas.

vodis ili gubis jedan posed i onda neko zove tajm aut i reklame. znaci suv stres. pa onda prekrsaj, pa opet tajm aut i reklame i jos stresa. i onda jedan sut odlucuje ili jedna odbrana.

bukvalno nekad sam u fazonu daj samo da se zavrsi nek pobedi bilo ko, samo da se zavrsi. 

 

pa evo sad sa usa, to je bilo da umres. 

ali zato nema lepseg osecaja nego pobede na posed, da ne spomninjem bazer bitere.

 

uglavnom najstresniji sport ubediljivo. al i i najlepsi, najzanimljiviji i najatraktivniji.

 

 

naravno, potpuno je drugaciji pristup i samopouzdanje pred nastavak.

ovo je na papiru bila tekma koju smo morali da dobijemo ako hocemo u 10.

i dobili smo je konacno i to u ne bas sjajnom momentu ekipe. da smo usli sa 0-1 i to porazom od pariza stvorila bi se nervoza u ekipi, medju navijacima je vec bila prisutna i bilo bi vrlo lako moguce da odemo na 0-2 uz jos veci pritisak na sve a tek posle baskonije sledi pakao od rasporeda.

 

fener A, barsa H, real A, zalgiris A, pao H.

racunajuci baskoniju da izvucemo 4-3 bilo bi super. 3-4 nije dobro ali nije ni katastrofa. to da prezivimo, posle toga od albe kuci raspored je banja za ovo sto sledi.

 

zlata vredna pobeda!

 

ja sam od onih koji je uvek govorio da je bezmudas, ali ovde treba odati i dati respekt nemanji i pribeleziti ovo kad se govori o bezmudasenju i kako je luzercina.

izvukao nam je tekmu i doneo veoma bitnu el pobedu. 

 

Ali sa SAD je utakmica jedna u sto godina, a i generalno ti te neke bitnije tekme dodju par puta godisnje.

 

Kapiram ja o cemu pricas, imam takve oko sebe, ali ljudi definitivno trebaju da iskuliraju.

 

Ovo sve vise ide ka NBA sistemu i broju utakmica, a ovde se svaka gleda kao da je pitanje zivota i smrti. Odatle i proisticu razne i frustracije, pljuvanja (ne pricam o tebi), preveliki pritisak na igrace, a verovatno i razvoj bolesti pa i skracen zivotni vek kod navijaca.

 

Mora pre svega da se objektivnije i racionalnije sagleda sve, 18 klubova, 34 utakmice, neki klub naseg nivoa ce realno izgubiti pola od toga, ako ne i vise. Plus ABA, plus KRK, plus KLS, ne moze sve da se isprati kao da je pitanje zivota i smrti.

 

Ameri jesu generalno debili, ali nisu ni toliko ludi u nekim stvarima, kao sto je ciliranje na utakmicama i jedenje hamburgera i ispijanje milksejka.

 

Eto ti primer danasnje utakmice, tek je pocetak sezone, mnogo da se igra, a pobedu na bilo kom gostovanju niko ne moze da ti garantuje. Pa sta ako se izgubi? Ja sam gledao najopustenije moguce, uz veru da cemo pobediti normalno.

 

Sam si napisao, da smo izgubili stvorila bi se nervoza medju igracima, a medju navijacima vec postoji i povecala bi se. Zbog cega konkretno? Dubai ce biti zeznut svima, onaj Mornar ko da je bitno, najjace da ce neko da zapinje, danas da se izgubilo, pa sta...

 

Evo, odmah da ti kazem, ovaj tim nece biti tim koji ce svi busiti, a ni tim koji ce biti medju prvima. Tako da, racunaj da manje vise svaku drugu cemo da izgubimo.

Link to comment

Da pohvalim Nedaru, ne samo da je ubacio sve što je uputio ka košu, nego se zalagao i u odbrani.

 

Da ne pominjem onaj dupli pas sa Kenanom :sym_heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...