Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, assignment said:

Posle njegovog dolaska na Mali Kalemegdan oglasili su se i navijači. Objavili su saopštenje i pružili mu podršku. "Delije žele Nikoli Kaliniću novom - starom pojačanju da požele dobrodošlicu u klub i da se još jednom prisetimo koliko naš igrač ima veliko srce! Nakon nesporazuma koji se desio tokom jednog intervjua nikome nije svejedno. Ali, pošto je Nikola veliki čovek i Srbin, uvideo je da to može uneti nemir među ljude i dao saopštenje gde je sve to demantovao. To nije bilo sve, kako bi dokazao na delu koliko mu je stalo do Kosmeta i Srbije, on je svoju jednu platu u iznosu od 100.000 evra donirao narodu na Kosmetu! Delije ovaj gest znaju da cene i nikada neće zaboraviti kakvo je njegovo pravo mišljenje o ovoj temi! Zato želimo Nikoli dobrodošlicu i da nastavi da se bori za crveno bele boje, Srbiju i Kosmet! Nikola, Srbine, dobro došao", navodi se u saopštenju.

 

 

!!!

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Reckoner said:

Teo i Kalina neće moći da funkcionišu zajedno.

 

Odakle ti to?

  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Reckoner said:

Živi bili pa videli.

 

Aha. Mislio sam da znas nesto ali ti samo drljas kristalnu kuglu. Teodosic i Kalina su sasvim lepo saradjivali u reprezentaciji godinama, Kalinic poznaje Teodosica i zna da on igra u Zvezdi ali je svejedno potpisao na tri godine i zavrsice karijeru u svom klubu. Na sve to tvoj "argument" je - zivi bili pa videli. Druze, ovo nije tviter.

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Odakle ti to?

Opijaće se zajedno noć pred utakmicu i biće obojica u qrcu simultano na dan utakmice. Jednog mamurnog je moguće hendlovati, al dvojicu, malo teže.

Možda je čovek to teo reći, meni zvuči logično :fantom:

Link to comment
8 hours ago, ducca said:

Nista, onda daj bar Milutinova :Jova:

 

jbga nisam hteo da smaram čoveka, dosta mi je bilo što je baš bio okej i prijatan, nije se poneo kao veličina što je mogao i što grci tog prebogatog profila itekako umeju. ceo staf kafane je bio totalno impresioniran što imaju takvog gosta u ovoj našoj vukojebini. skoro kada je pre par godina došao peja u goste, njega su već smarali da se slikaju.

  • +1 3
Link to comment

jel ste vi sad definitivno odsmrdeli iz arene? gde ćete igrati poslednju evroligu pionir ili fmp arena? 

  • -1 1
Link to comment

Haj ti malo odmsrdi sa tim svojim djetinjastim trolovanjem. Dosadno do zla boga.

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Aha. Mislio sam da znas nesto ali ti samo drljas kristalnu kuglu. Teodosic i Kalina su sasvim lepo saradjivali u reprezentaciji godinama, Kalinic poznaje Teodosica i zna da on igra u Zvezdi ali je svejedno potpisao na tri godine i zavrsice karijeru u svom klubu. Na sve to tvoj "argument" je - zivi bili pa videli. Druze, ovo nije tviter.

Nije tviter ali nije ni teren a ti izigravaš trenera.

 

Deluješ malo nervozno, ne znam koliko veruješ u to što pišeš.

Link to comment
14 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Haj ti malo odmsrdi sa tim svojim djetinjastim trolovanjem. Dosadno do zla boga.

 

pitam ne ujedaj, gde ćete igrati oproštajnu sezonu ?

Link to comment
1 minute ago, weedman said:

 

pitam ne ujedaj, gde ćete igrati oproštajnu sezonu ?

 

U mulju a znaš šta tamo bude?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...