Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Evo Vlade Đurović priča upravo na areni da imamo večeras veliku šansu.

Dobro, promašio je u koliko se sati igra utakmica ali valjda pogodi za ovo prvo.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

brat moj ciganski poremeceni ko ovo pise. ovo je za beneficirani radni staz, treba umeti nadrobiti sav ovaj besmisao

 

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/196485/kosarka/zvezda/zvezda-uputila-otvoreno-pismo-sportskom-direktoru-aba-lige

 

AI. Drcela nije bas tako vest sa recima kao Covic, pa je trazio od Chatgpt-a da sastavi saopstenje u Nebojsinom stilu.

 

I voila..

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

brat moj ciganski poremeceni ko ovo pise. ovo je za beneficirani radni staz, treba umeti nadrobiti sav ovaj besmisao

 

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/196485/kosarka/zvezda/zvezda-uputila-otvoreno-pismo-sportskom-direktoru-aba-lige

Zanima me proces. Jel Ćoki iscepa beleške iz rokovnika kao input ili to ide usmeno ili možda diktira? Da li posle prekontroliše i posle koliko iteracija je obično zadovoljan?

Edited by Heaviside
  • Haha 2
Link to comment

meni je ovo jako

 

Sarkazam i ironija koju je Vojinović očigledno negde tokom leta polovično naučio, pa je samim uvodom i objašnjenjem ”da sa odgovorom kasni zbog brojnih obaveza..” mislio da će mu poći za rukom da degradira naše rukovodstvo i proglasi ga besposlenim.

 

 

  • Haha 5
Link to comment

ima i dosta jakih zagrada, na primer:


Umesto da vežba sarkazam i ironiju (koji mu ne idu baš od ruke) na KK Crvena zvezda zahtevamo da javnosti odgovori na sledeća pitanja

Link to comment
44 minutes ago, uini said:

na euroleague sajtu pise da je tekma u 21h a na guglu na listi tekmi u 20:30h 

šta je tačno vreme?

 

21. 20:30 je valjda neko predstavljanje ekipe Pariza... ako je verovati Sport Klubu.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...