Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Quote

Majk Daum rešio je probleme sa pasošem na vreme saznaje Sport Klub i putovaće sa ekipom u Francusku gde će crveno-beli u petak od 21 čas odigrati prvu utakmicu Evrolige u sezoni 2024/25.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Osim kad govori o drugome. 

 

I tad govori o sebi :D 

 

Btw, meni je Partizan ovde sekundaran (ako i toliko) što se tiče Kodija. 

 

5 hours ago, kralj said:

Za sada je Kodi zaprepašćujuće loš. Ovo je trenutno gore od Nejpira, nešto će da ispegla odbranom, ali u napadu je kritičan. Da ga Dubai nije branio ispod bloka na način da je ovaj dva puta imao po 3 sekunde da šutne sa 90 stepeni, učinak bi mu bio u debelom minusu. Dao je i onaj težak elbow mid range, preko ruke, al to je sve zanemarljivo u odnosu na to koliko je mleka prosuo. Šorc mu odgovara, mada sumnjam da će ga čuvati.

 

Da, neočekivano loše izgleda na terenu trenutno. Ne mogu ni da provalim da li je do sistema (koji je u Baskoniji bio posložen tako da maksimizuje njegove kvalitetu, a trenutno Sferopulos očigledno nije složio hijerarhiju u ekipi) ili do njega samog. 

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:
Quote

Majk Daum rešio je probleme sa pasošem na vreme saznaje Sport Klub i putovaće sa ekipom u Francusku gde će crveno-beli u petak od 21 čas odigrati prvu utakmicu Evrolige u sezoni 2024/25.

Ovde je u stvari bila stvar da nije mogao da ga nadje u stanu 🤣

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Znaci zato je Cho tipovao 26-8, zato sto on nece biti kriv ako ne bude, kao kad moja keva kaze kako trosed nije tezak. Pa naravno da nije tezak kad ona snima kako ga cale i ja teglimo

Ove godine sam najmanje ispriman na EL otkad smo je prvi put igrali, obicno mi se spustala pisica u decembru/januaru, sad ni u septembru ne stoji 

Edited by Ratamahatta
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...