Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ma nebitna stvar, malo se izložio i to je to. Njega razumem, ali mi makar hladne glave ne moramo da pišemo o nekakvom "raščišćavanju računa", bilo iz Beograda ili iz Andore. Možemo ako smo zlonamerni ili baš patološki navijački obojeni 24/7.

 

Evo Duško Ivanović sprema na Instagram osvetu Zvezdi jer mu je Čović dao otkaz :D

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

 

U američke kolonije ne može, al' zato u slobodarsku i neutralnu Srbiju može. :fantom:

Samo u Rusiju i malu Rusiju. 

Kakav je to pasoš?

Link to comment

Ima pasoš koji ističe za manje od 6 meseci. To je uslov i za Francusku i za UAE.

 

Za Rusiju nije.

 

Edit: za tursku vazi isto. Španija je popustljivija kod njih mora da važi bar 3 meseca od datuma povratka.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Pa mesec dana ne može da ga produži.

Realno je to za kaznu. Sad da li igrača ili nekog iz administracije, toliko nisam upućen u funkcionisanje klubova tj čija je obaveza da na to pazi.

 

Verovatno mu ne ubrzava slučaj to što ne može da ide nazad preko bare pa sa podnese regularni zahtev, nego se sve radi na daljinu i ko zna kako i preko koliko ruku.

Link to comment

Nekako mi je logično da su pasoši kod igrača (naročito stranaca), a opet kako se putuje ovako malo, kapiram da bi ove dileje zaboravljale pasoše bar komad po putovanju. 

Link to comment
On 29. 9. 2024. at 13:16, uini said:

 

a čekaj, teokratija je ove sezone definitivno u 10-15mins ulozi, oko dauma se ovde ređaju šokovi kako on može da nam bude glavni PF, igramo protiv pariza, koji nije krem evrolige.

ja sam optimista, tj mislim da smo svejedno blagi favoriti, čak i u ovakvom kontekstu loših uvodnih partija i nedostatka par igrača

Mislim da Teo u EL, mora ici na 20 minutes, Daum ne vidim toliko lose kolilo ga vidi vecina, pesimizam mi je viae uzrokovan losim partijama, ali malo si mi ovim svojim postom pomogao da revidiram stavove, sad sam i ja umjereni optimista.:thumbup:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

Utakmica je u petak, koliko ambasadi treba da izda novi pasos pobogu, ako kapiram da su vec podneli pre Dubai-a....

mislim da je avganistan efikasniji u izdavanju pasosa od amerikanaca, to su neverovatne stvari. 

  • Tužno 2
Link to comment

meni je potpuno razumljivo da igrač ima extra motiv protiv kluba sa kojim ima neke neraščišćene račune.....ili smatra da ih ima.....ili se tako oseća (prevarenim, izneverenim, nepoštovanim isl)

 

dokle god se ti računi pokušavaju izravnati na terenu/parketu, zatrpavanjem koša, ludačkom odbranom, energijom isl sve je to ok. sport je i stvar motivacije, a motivacija može da dođe iz različitih izvora

 

osim tog čuvenog tvita, ja nisam primetio do sada da CMM na bilo koji način pominje bivši klub ili nešto na tu temu, niti da se time bavi uopšte

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...