Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, Segundo said:

Ja ono njegovo kapiram kao neku licnu borbu koju je zeleo da iskaze, ali je odmah tu i stao. Ko zna sta se tamo desavalo u to vreme kada ga je toliko pogodilo i ocigledno drzalo da ne precuti.

Neko ga je bas pitao u jednom intrvjuu skoro o nerasciscenim racunima, rekao je da nema vise o cemu da prica po tom pitanju, tu je da igra i fokusira se na to.

 

Očigledno se sa KKP nije rastao u lepim odnosima (to je možda i understatement), on svakako ima pravo na svoje viđenje te situacije. Mislim sad govorim iz lične perspektive, ja bih recimo sačekala prvi derbi, ubacila KKP 20 pts + 5-6 assista i onda tvitovala sve to :D

 

Drugačije je to u ovo digitalno doba kad o igračima možemo mnogo više da saznamo nego ranije, upravo zbog tih društvenih mreža.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Milošica said:

A možda se generalno i preuveličavaju izjave svih, kao posledica digitalnog doba.

 

Pa ne baš, svakako čovek kad progovori (bilo uživo bilo online, pošto i o tome treba razmisliti, valjda) govori o sebi. Ali da ne širimo dalje, nije toliko bitna tema, samo usputni komentar.

Link to comment
8 minutes ago, sigurnost said:

Koji pasoš zapravo ima Daum?

Ne mogu da verujem da sa  privremenim USA pasošem ne može da uđe u američke kolonije Francusku i UAE?

 

U američke kolonije ne može, al' zato u slobodarsku i neutralnu Srbiju može. :fantom:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, DameTime said:

 

Pa ne baš, svakako čovek kad progovori (bilo uživo bilo online, pošto i o tome treba razmisliti, valjda) govori o sebi.

 

Osim kad govori o drugome. 

 

Za sada je Kodi zaprepašćujuće loš. Ovo je trenutno gore od Nejpira, nešto će da ispegla odbranom, ali u napadu je kritičan. Da ga Dubai nije branio ispod bloka na način da je ovaj dva puta imao po 3 sekunde da šutne sa 90 stepeni, učinak bi mu bio u debelom minusu. Dao je i onaj težak elbow mid range, preko ruke, al to je sve zanemarljivo u odnosu na to koliko je mleka prosuo. Šorc mu odgovara, mada sumnjam da će ga čuvati.

Link to comment

Kodi je u KKP došao nakon razlaza sa Trinkijem. U sezoni koja se igrala pod covid merama, gde je došlo do dve smene trenera i gde se igralo u hali na nbg, 
Sve oko kluba tada je bilo loše, a Ostoja je istražujući javno mnjenje došao do zaključka da bi isto bilo zadovoljno ako bi se najurio nesrećni Kodi. Kao zamena doveden mu je Perkins iz Gljivica i tako...
No, šta je bitno. Taj isti Kodi je igrao već protiv KKP i to u prvoj Željkovoj sezoni, kada je igrao za Andoru. Posle je i sa Baskonijom bio u bg. Ali eto tek kad je potpisao za klub u komšiluku setio se da ima neke neraščišćene račune.
Inače, lik je ovde imao registrovanu firmu za izradu/prodaju neke garderobe. Ima svoj brend. Ne znam da li je to još uvek u životu. 
* proverio sam sad na APR. Otišlo u likvidaciju kad je napustio SRB. 

Edited by smooth.Op
  • +1 1
Link to comment

Ma bre, klasična medijska halabuka jer nam treba klikova, pa hajde da od miša napravimo mamuta. Lik napisao jedan post i to je to, igrao je već protiv Partizana, ponašao se normalno, sad se ponaša normalno, niđe veze. Kapiram da u Novostima Bolestima može da se pročita kako već sprema krvnu osvetu.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...