Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Mozda @uini ali meni ove nakaradne pripreme i ove 2 utakmice ne ulivaju bas neko poverenje i sigurnost.

Pre svega sto bih zeleo da vidim protiv Pariza je kristalisanje rotacije i sigurne uloge.

 

Jer ovo deljenje na ravne casti ne vodi nikud i cini pojedine igrace losije nego sto jesu.

Edited by Fanta
Link to comment
1 hour ago, Fanta said:

 

Pre svega sto bih zeleo da vidim protiv Pariza je kristalisanje rotacije i sigurne uloge.

 

ja bih pre svega da vidim pobedu; da li ce to biti sa 7 ili 12 igraca u rotaciji, da li ce igra biti stravinsky, korektna ili losa, sve mi je to sekundarno na samom pocetku.

  • +1 1
Link to comment

Znači bez Tea i Dauma na premijeri, što i ovako male šanse za trijumf dovodi u domen statističke greške. A možda Yago opet nadigra TJ Shortsa... Ni njihov sastav doduše ne ulijeva neko povjerenje, par ozbiljnijih igrača, ovo ostalo EL prosjek.

Link to comment
6 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Znači bez Tea i Dauma na premijeri, što i ovako male šanse za trijumf dovodi u domen statističke greške. 

 

a čekaj, teokratija je ove sezone definitivno u 10-15mins ulozi, oko dauma se ovde ređaju šokovi kako on može da nam bude glavni PF, igramo protiv pariza, koji nije krem evrolige.

ja sam optimista, tj mislim da smo svejedno blagi favoriti, čak i u ovakvom kontekstu loših uvodnih partija i nedostatka par igrača

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...