Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, harper lee said:

 

Sta te boli kurac kolika je poseta i koliko je prodatih karata prijavio? Imas li ti neki klub za koji navijas? Ako imas bavi se njime.

!?

Link to comment
Just now, April said:

Mornar je protiv Future izdržao jednu četvrtinu. Lažni Đenka se nije ni video. 

Pa najlošija ekipe lige. Sramote se naši igrači i počinjem da se bojim da nešto unutar tima ili na relaciji igrači trener nije j redu. Može biti i da su samo ušli previše ležerno, ali ovaj nivo blama nije samo do tempiranja forme. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

Nerealno je na sta mi licimo, velika je steta sto igraci nisu ispraceni na poluvreme urlanjem i zvizducima sa tribina.

Blamiraju se, ovde mora da radi najžešća moguća kritika na poluvremenu. Jebo im ja mater za ovo. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

...

Ajde što me nerviraju ovi naši što ih mrzi da potrče ali forum je nečitljiv od fudbalskog derbija, ovako nešto još nisam video svaki deo foruma je zagađen izlivanjem žuči na račun Zvezde. Neka vređaju Čovića, Terzića, Vučića i koga god žele ali neka bude to na sportiću ili negde. Samo na KKPFC topiku to ne važi, on se ne nalazi u Vučićevoj Srbiji.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Tužno 4
Link to comment
8 minutes ago, harper lee said:

Nerealno je na sta mi licimo, velika je steta sto igraci nisu ispraceni na poluvreme urlanjem i zvizducima sa tribina.

 

Doslovno bih rasterao pola tima još sad u svlačionici, ko mačke s jebišta.

Link to comment

Posle one utakmice u prvom kolu i turnira sam rešio da preskacem utakmice Kk-a malo . Vidim sada na rezultatima da se mučimo na poluvremenu sa amaterskom ekipom .

Opet ista priča kao sa Ivanovićem ,ostao trener selektirao ekipu i igra go qrac. 
Domaća osnova nam je takav balast da je to nenormalno .Dzabe sastavljaš ekipu kad ti uvale 5,6 domaćih igrača koje nisi uopšte tražio .Ali ko jebe Sferopulosa kad ćuti .

Ovo može da okrene samo neki Qvinsi Miler igrač sa ludilom  i energijom koja će pokrenuti ceo ovaj tim .

Edited by elementary
Link to comment

Sreća ovi imaju par igrača koji osim što izgledaju fizički kao košarkaši, deluje da loptu nikad nisu držali u rukama. Ovaj centar, šta je ovo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...