Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Falilo je i pitanje o Teovom kampu, i kako tu stvari stoje. Valjalo bi čuti Tea u nekoj trosatnoj epizodi kod Ilića

 

Jeste, pa će onda opet neko reći "uvek ista pitanja"...

 

Jbt, to je Teo, moramo biti zadovoljni sa svakom rečenicom koju mu bilo ko izvuče iz usta :D

 

Odlično je ovo kod Edina, daje dodatni insight u njegovu ličnost.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, harper lee said:

 

Sudeci po klipu ovaj lik je atletska verzija Nikole Kalinica bez suta spolja.

 

s'tim što šutne i tricu, iako mu je izuzetno streaky šut.

ja sam ga gledao u pacersima pre par sezona. dobar igrač za euroleague, pakuj ako je dil da se čeka do last cuta ili slično, tj malo pre

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, uini said:

 

s'tim što šutne i tricu, iako mu je izuzetno streaky šut.

ja sam ga gledao u pacersima pre par sezona. dobar igrač za euroleague, pakuj ako je dil da se čeka do last cuta ili slično, tj malo pre

 

Istina da napadački živi od spacinga, može da bude pipavo, ali defanzivno bi trebalo da bude zver. Plus nije imao nikad neku bitniju ulogu, a mislim da ima takmičarski majndset, pa bi moglo fino da ga vozi.

  • +1 1
Link to comment

Meni najbitniji info iz Podkasta bio da postoji mogucnost da Teo nastavi kao trener. Definitivno zeli posle aktivne karijere da bude i dalje u kosarci, ako ne kao trener, onda nesto drugo...:D

Link to comment
On 24. 9. 2024. at 22:06, Dankan Ajdaho said:

Što se tiče međusobnih odnosa Drčelića i Ostoje:

 

 

Vec tri godine funkcionise i zajednicki biznis Drčelica,  predsednika 

 Upravnog odbora KK

Crvena zvezda i Ostoje Mijailovića,

predsednika KK Partizan. Oni imaju

zajedniku firmu Lux invest inter-national.”

Izvor: Radar, 15 avgust 2024

 

U stvari, izvor je APR, sad sam poroverio.

Kao u vicu/basni: dok ovce shvate da pas i čoban rade zajedno ...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

Meni najbitniji info iz Podkasta bio da postoji mogucnost da Teo nastavi kao trener. Definitivno zeli posle aktivne karijere da bude i dalje u kosarci, ako ne kao trener, onda nesto drugo...:D

 

To svi sportisti kazu. Samo ja Tea ne vidim u bilo kojoj drugoj ulozi osim trenerskoj.

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

Meni najbitniji info iz Podkasta bio da postoji mogucnost da Teo nastavi kao trener. Definitivno zeli posle aktivne karijere da bude i dalje u kosarci, ako ne kao trener, onda nesto drugo...:D

 

Mi njega ne smemo da pustimo da ode iz Zvezde, neka sam bira funkciju koju hoce.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, sigurnost said:

Kao u vicu/basni: dok ovce shvate da pas i čoban rade zajedno ...

 

Već neko vreme se u tišini i defakto odvija razvod Zvezde i FMP-a, pre svega infrastrukturno, kadrovski i u pogledu mlađih kategorija. Ova KKCZ je preskupa igračka za nekog ko nije iz prvog naprednog ešalona. Druga razvedena strana će dobiti brisani prostor da od FMP-a napravi treći klub u Srbiji.

Link to comment
8 minutes ago, harper lee said:

Doci ce valjda i taj dan da jednom u zivotu odgledamo utakmicu od pocetka umesto sto reklama za razne kladionice.

Problem je što se utakmica Arsenal-Lester završila u 18:04, 

a Arena sa svojih 100 kanala ne ume da napravi programsku šemu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...