Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Hroničar said:

To će zavisiti od više faktora, od forme, povreda i sl...Ne možemo baš sa sigurnošću reći da će ekipa, ako se obistine svi ovi dolasci, biti na nivou 10-og mesta. Zavisiće mnogo i od rostera ostalih ekipa. Recimo, ja nisam verovao da Virtus sa prošlogodišnjim rosterom može da bude u samom vrhu maltene do kraja ligaškog dela Evrolige.

pa su opet zavrsili na desetom mestu.. bas zbog toga sto su bili matora ekipa i u knap sa kvalitetom..  

a matora ekipa i u knap sa kvalitetom je bukvalno i ovo sto mi sklapamo.. 

Link to comment
Just now, Shaq said:

pa su opet zavrsili na desetom mestu.. bas zbog toga sto su bili matora ekipa i u knap sa kvalitetom..  

a matora ekipa i u knap sa kvalitetom je bukvalno i ovo sto mi sklapamo.. 

Ono jes, ali će ipak zavisiti od mnogo faktora. Slažem se da nam je ekipa matorija nego što bi trebalo, ali teško da mi možemo da pariramo finansijski sa ovim ozbiljnim alama od klubova i da dovedemo nekog igrača koji je u najboljim godinama.

Link to comment
13 minutes ago, Shaq said:

pa su opet zavrsili na desetom mestu.. bas zbog toga sto su bili matora ekipa i u knap sa kvalitetom..  

a matora ekipa i u knap sa kvalitetom je bukvalno i ovo sto mi sklapamo.. 

 

u poslednjih 3-4-5 sezona, imas najvise 3-4 ekipe koje su pre pocetka takmicenja sigurne za plejof. a i od tih 3-4, cesto jedna izvisi. efes, armani, neko treći

 

mnogo je teško ući u plejof, tj nema za to garancije, bez obzira kakvu ekipu napraviš

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Minvajl:fantom:

GQiwTVKW4AA32k3?format=jpg&name=medium

Rumena seljacina postaje simpatican stand up komicar. :D Neka, treba vise ovakvih stvari da svi relaksiramo odnose izmedju 2 kluba.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ako je ambicija borba za 10. mesto, onda tek katastrofa. Ali nije, može ovaj tim tim dosta, uprkos tome što bih ja malo drugačije.

Samo da Kalinu reše.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, uini said:

 

nisam preziveo. ne mogu da shvatim da ce da igra protiv zvezde i to u partizanu

hevi metal. jos je chovke imao priliku da ga dovede proslog leta ali mu je bilo skupo

 

Morao sam da dodjem na forum da bih video ovu reakciju, nisam zadovoljan, moglo je to mnogo burnije :ohmy:

 

7 hours ago, harper said:

 

Shengelia je uz Mirotica najbolja cetvorka u Evropi, to se dovodi i ne pita ako se vec otvorila mogucnost. Covek nema sta nema za poziciju na kojoj igra. Vrhunsko telo, izuzetna igracka inteligencija, ledjna tehnika, iskustvo i namazanost, odlicno snalazenje u reketu, pregled igre. Sa njim na parketu nam uopste ne treba previse sut spolja sa visokih pozicija jer ga je veoma tesko cuvati jedan na jedan a dovoljno je vest i iskusan da brzo prepozna udvajanja i pusti outlet pasove na perimetar gde imamo gomilu odlicnih strelaca. Ne moze nama sa ovakvom spoljnjom linijom sut da bude klimav, skoro svaki od njih (osim CMM, koji jos nije ni potpisao) je karijerno na oko 35% ili vise od toga. On uopste nije toliko los suter da nece pogoditi kad je sam, s tim da niti uzima te suteve cesto niti ima prevelike potrebe za tim jer prelako uspeva da zauzme dobru poziciju u reketu, gde je najjaci. Nije igrac koji ce preskociti sut i nece ni gledati ka kosu kao Mitrovic, na primer. Njegova volja takodje ne bi trebalo da predstavlja neku posebnu dilemu jer mu nedostatak karaktera nikada nije bio problem u karijeri. Covek je rodjeni takmicar i lozana, kad bude ostvario komunikaciju sa publikom peglace kao lud. Plus je vec igrao sa Teom i pretpostavljam da su vec uspostavili neku konekciju.

 

Toko spada u kategoriju igraca oko cijih prednosti se sklapa roster, koliko prosle sezone je mesecima bio najbolji igrac Evrolige i maltene sam je drzao Virtus pri vrhu tabele. Mi smo zaista zajeban tim sa zajebanim navijacima kad nam Toko Shengelia nije dovoljno dobro pojacanje. Dok Vucic nije poludeo sa ovim sipanjem para u Zvezdu i Partizan Gruzijac nam ne bi bio ni u snovima.

 

Ima tu jos igraca koji su po meni bolji od Sengelije, NHD ... ali ni to nije previse bitno, zavisi od sistema i koliko ce ko doprineti.

 

Za kraj prvog upisa a trebalo bi biti prvo, pozdrav svima ...

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Bravo Kalina legendo, bravo doktore Čoviću veliki znalče!

 

Sad već imam vere da nije potpuno nemoguće da nemamo našu standardnu sezonu sa teranjem trenera do nove godin.

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, jaffar said:

 

Morao sam da dodjem na forum da bih video ovu reakciju, nisam zadovoljan, moglo je to mnogo burnije :ohmy:

 

 

pa ne mogu sad sepuku da izvršim. samo mi je bitno da se na rasplačem, dok ga budem stalkovao po bgdu na vodi :mellow:

  • Haha 3
Link to comment

A gde naši obitavaju?

Nedara mi je klasičan A blok, Kalina Karaburma socijalno stanovanje, a Teo gde se probudi.

  • Haha 7
Link to comment
10 minutes ago, Shaq said:

da ispostujemo tradiciju :fantom:

 

 

 

 

 

izašlo mi u rilejtid "dimitri finds out"

 

tenor.gif

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

A gde naši obitavaju?

Nedara mi je klasičan A blok, Kalina Karaburma socijalno stanovanje, a Teo gde se probudi.

Plavšić deluje kao Strahinjića Bana

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, jaffar said:

Ne znam za domace, strendzeri po pravilu BNV.

 

I Bolomboj? Nemoguće. Lučki radnik 1/1. Viline vode prizemlje.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...