Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Pozitivna stvar su mi dresovi, bolje mi vako nego crveno-beli.

 

Samo, ovaj Karneks je ispod svakog nivoa 🤣

 

Razumem da se MTS i ova kladionica ne mogu izbeci, ali sta moze ovaj Karneks da nam da, 100k evra? Za te pare ne bih se ovako blamirao.

 

Screenshot-20240922-214825-Chrome.jpg

 

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment

Kako Teo ima ovaj seksi retro izgled, ova fotka gore tacno da je uramis i okacis na zid. Ali kako sa ovim jebenim karneksom?

 

Jebali nas sponzori, a i ovi siroki sorcevi. Bez reklama i malo uzi da je dres, ovo je fotka za dnevnu sobu.

Link to comment
2 minutes ago, Hele said:

Kako Teo ima ovaj seksi retro izgled, ova fotka gore tacno da je uramis i okacis na zid.

Mesec u Škorpiji 

Link to comment
7 minutes ago, Hele said:

Kako Teo ima ovaj seksi retro izgled, ova fotka gore tacno da je uramis i okacis na zid. Ali kako sa ovim jebenim karneksom?

 

Jebali nas sponzori, a i ovi siroki sorcevi. Bez reklama i malo uzi da je dres, ovo je fotka za dnevnu sobu.

So gay :lolol:

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

So... cool.

 

Pete-Maravich-LSU-Tigers-1970.jpg

 

To je taj legendarni izgled koji stoji na zidu, ne karneks pasteta i ove caksire.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Hele said:

Pozitivna stvar su mi dresovi, bolje mi vako nego crveno-beli.

 

Samo, ovaj Karneks je ispod svakog nivoa 🤣

 

Razumem da se MTS i ova kladionica ne mogu izbeci, ali sta moze ovaj Karneks da nam da, 100k evra? Za te pare ne bih se ovako blamirao.

 

Screenshot-20240922-214825-Chrome.jpg

 

 

Nikad nisam video do sada da neko stavlja sponzora i na sorc. Stavise, mislio sam da nije ni dozvoljeno. Da se ja pitam, samo bih dozvolio ime generalnog sponzora ispod broja..

Link to comment

U tih 26-8

Gubimo derbi kodnji
Gubimo Kaunas i Berlin
Gubimo Efes u Konstantinopolju, Barsu i Pariz
Ovde nas karaju Olimpijakos i Asvel

Ostalo marisemo i gubimo od Baskonije 3-0 u plejofu 

Link to comment
24 minutes ago, Hele said:

Kako Teo ima ovaj seksi retro izgled, ova fotka gore tacno da je uramis i okacis na zid. Ali kako sa ovim jebenim karneksom?

 

Jebali nas sponzori, a i ovi siroki sorcevi. Bez reklama i malo uzi da je dres, ovo je fotka za dnevnu sobu.

Screenshot-20240922-214825-Chrome.thumb.jpg.eb425e7877da3b3fd207cfb9076bc584.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Inače Mekintajer je odigrao najgori uvodni meč nekog ko je zamišljen kao prvi plejmejker, u rangu onog lika iz Australije što je rekao neću da igram kad je naleteo na tvrdo.

 

Hajlajt je bio onaj zadnji šut za pobedu dok je pre toga preskočio doslovno svaki otvoren šut. Ponekad mi je žao što nisam vernik pa da se krstim levom i desnom i nogom ako treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...