Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, April said:

Meni je najveće iznenađenje publika. Posle ovakvog hajpa, možda se šeici otvore još malo, a kat tek dolazi 

Videcemo koliko ce ih biti na sledecoj, deluje da su nasi popunili halu.

Link to comment

Nikad nismo ušli ovako nespremno u sezonu makar od kad ja pratim košarku. 

Taj bol u kurcu koji smo pokazali u prvom poluvremenu je doslovno bio nezamisliv do sada.

Na to deluje kao da su se ljudi prvi put u životu videli, nekima se ne igra košarka, neki ne znaju ni sami zašto su tu sve u svemu jedna reč koja odslikava kompletno stanje - pakao.

Link to comment

Jebiga stvarni zivot nije igrica pa da je tako lako da samo ubacis te i te i igraju kako im atributi nalazu...

Zato je ono putovanje u Rusiju bilo lose.

 

Boki, Gidra i Neda plus Teo od 100 leta...Jebiga.

 

Nas je drzalo u prvom inspiracija Teodosica(mada je usao u crveno u IIp) a u IIp Kalinic Nikola.

Ali to nije dugorocno resenje.

Kao sto se i pokazalo nazalost.

 

Zasluzena pobeda Dubajia.Bilo bi mi krivo da smo im posle ovakve partije i pristupa ukrali na kraju.

Jbg.Kako nastupis tako ti se i vrati.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Nikad nismo ušli ovako nespremno u sezonu makar od kad ja pratim košarku. 

Taj bol u kurcu koji smo pokazali u prvom poluvremenu je doslovno bio nezamisliv do sada.

Na to deluje kao da su se ljudi prvi put u životu videli, nekima se ne igra košarka, neki ne znaju ni sami zašto su tu sve u svemu jedna reč koja odslikava kompletno stanje - pakao.

To ti je tako kada odes u Rusiju bez 3-4 igraca.Pa onda sada ove ABA utakmice sluze kao pripremne...A to nije dobro...

  • +1 1
Link to comment

Bukvalno žreb napravio haos Sferopulosu sad.

 Da je neka Krka ili neki Split bio u prvom kolu lagano bi se dobilo. Ovako sad mala nervoza. Previše dobrih igraca, a vidi se da nema uloga, dok ne udje Teo.

  • +1 1
Link to comment

Mirisalo mi je na mucenje posle onog grozomornog nastupa u Rusiji, ali nisam ocekivao bas poraz od putujuceg cirkusa koji je maltene prekjuce okupio 1 Jurica Golemac...

 

Bice vraski tesko podeliti uloge u ovoj preglomaznoj ekipi, posebno za jednog gospodina kakav je Sfero koji najradije ne bi nikoga zakidao za minute, pa je danas rotirao kao da je pijan. Hijerarhije jos uvek nema ni u tragovima i to mi se cini kao najveci problem + odbrana sa kojom ne mozemo da se sastavimo za sad, branimo se iskljucivo slucajno, manje-vise u svakom napadu protivnik ima odlicnu poziciju.

 

Bice tu nekih slatkih pobeda, bice neizvesnog rvanja u aba blatu i bice donjeg doma evrolige. Same old, same old.

  • +1 2
Link to comment

Sreca je sto nam je drugi putujuci cirkus prekjuce skupljen konkurent za sve titule.

 

A Evropa...

Edited by Hele
Link to comment

Bogami, Šabaz je prve 2-3 utakmice bolje delovalo od Kodija, samo da nam se to ne ponovi...

 

Još rotacije nisu legle, sudije malo srale, šut njih išao, i to je to, ide se dalje...

Edited by assignment
Link to comment
16 minutes ago, assignment said:

Bogami, Šabaz je prve 2-3 utakmice bolje delovalo od Kodija, samo da nam se to ne ponovi...

 

Još rotacije nisu legle, sudije malo srale, šut njih išao, i to je to, ide se dalje...

 

Ok, znali smo i ranije da je Kodi najgori igrač sa multimilionskim ugovorom u Evroligi, ne treba biti šokiran odjednom. Rotacije teško da mogu da legnu u timu gde njih 12 mora da ima minutažu. Kako ko uđe tako igra neku privatnu košarku, opet jedino Teo to može da poveže. Btw Teo zbog povrede propušta prve dve u EL, možemo da upišemo 0:2.

Link to comment

Los odnos, losa odbrana, los sut spolja, oni malo divlji, ali pogadjali fino tokom cele utakmice.

 

Komentator ubio u pojam. 

 

Vid mi je dobar, ali ja jedva odgledah ovo, sta se desava sa svetlima u ovoj areni? Cas su pojacana, cas se igracima ne vidi lice..od onog semafora takodje kao da se ne osvetljava ceo teren. Nisam primetio na onim pripremnim pre OI da je bio slucaj.

Link to comment

Btw, za one koji se lože, ko je i za sekund pomislio da je Plavšić za nešto više od sprdnje u ozbiljnoj košarci, bolje da pređe na kriket.

Rupčaga veličine Teksasa na 5 i na 4.

Kako će nam se tek u EL useravati u život, videćemo već protiv Pariza.

Link to comment

Niti je dobar kao u Rusiji, niti je loš kao danas.

 

I dalje sam ubeđen da je sasvim korektan za ulogu koja mu je namenjena, ali ne može nas Teo stalno vaditi. Mora da funkcioniše konekcija CMM sa centrima. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...