Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Quote

 

Ispostavilo se da je pogrešio Čović, koji se sada ponovo oglasio putem zvaničnog sajta KK Crvena zvezda.

 Permutovao sam cifru za obeštećenje za drugog igrača. Nakon provere u klupskoj dokumentaciji konstatovao sam da je KK Mega Vizuri uplaćeno 150 hiljada dolara neto, odnosno 180 hiljada dolara bruto u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na ime obeštećanja po sporazumu za igrača Nikolu Topića.  Ovim stavljam tačku na bilo kakve dalje spekulacije na ovu temu", rekao je predsednik KK Crvena zvezda Meridianbet.

 

Opet fali 20 hiljada dolara, gde su genge Covicu:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, VoodooDerina said:

Ovo su strelice ka Ražnatoviću jer je failovao sa Petruševim.

Svađa sa Miškom pred početak sezone.

What could possibly go wrong...

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

jel se desilo nekada da ceo petrushev ne dodje

 

Ja se toga stvarno ne secam. Normalno je da ne dodje trecina petruseva, pa i polovina petruseva ako su strani delovi ali da ceo petrusev ne dodje to se ili nije desilo ili ja ne znam da se desilo.

  • +1 3
Link to comment

Ajde više nek počne ta sezona, barem da se komentarišu utakmice pored standardnog kukanja kako nemamo četvorku.

Link to comment

Edin Avdic u svoj novi podkast doveo Teodosica, premijera u utorak u osam.:ziga: Opasna je glava Edin, prva epizoda Zeljko, druga Teo koji obicno izbegava takve stvari.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

Edin Avdic u svoj novi podkast doveo Teodosica, premijera u utorak u osam.:ziga: Opasna je glava Edin, prva epizoda Zeljko, druga Teo koji obicno izbegava takve stvari.

Edin opasan

Link to comment

Sta obicno, u zivotu nije gostovao. Ima da obucem odelo za tu priliku. 

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...