Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ali jednostavno i manje skilla od jednog i drugog, ukratko, lošiji je od obijica overall i to će ga izbaciti iz 12 sem ako se neko ne povredi.

Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ali jednostavno i manje skilla od jednog i drugog, ukratko, lošiji je od obijica overall i to će ga izbaciti iz 12 sem ako se neko ne povredi.

 

daum uopšte nije tanak sa skillom, pri čemu i ima neke fizikalije koje mu pojačavaju te talente u odnosu na dedu ili mitra

polako, daj da krenu takmičenja pa da vidimo kako to izgleda.

 

znamo valjda toliko da košarka zahteva malo strpljenja i kontinuiteta.

 

možda daum bude baš takav kakvog ga opisuješ ali bezveze je i uzorak i kontekst da bi se kategorički tvrdilo

  • +1 3
Link to comment

Daum samo ako upadne u neku depresiju može da bude overall lošija četvorka od Mitrovića za košarku koja se 2024 godine igra u Evropi. Niđe veze. Igraće Daum sigurno, jedino pitanje je da li će da ga menja mrtvi Davidovac ili će Kalina/Gidra da igraju i 4 uz više minuta Dobrića. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ali jednostavno i manje skilla od jednog i drugog, ukratko, lošiji je od obijica overall i to će ga izbaciti iz 12 sem ako se neko ne povredi.

 

Koji to deda ima skil, rad sam čuti.

 

Osim što može da trči. 

Link to comment

Što je najgore, imao je skila kada se probijao u prvi tim. Igrao čovek i keca na nekim utakmicama, dribling, pas, šut, prodor, euro step ovo ono. Kakav protraćen talenat i opet je uzeo milione :D 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Koji to deda ima skil, rad sam čuti.

 

Osim što može da trči. 

 

On doslovno zana SVE, košarkaški IQ plus milion. Njega jebu loše fizikalije i to što što je matoriji to je fizički inferiorniji. Inače za Dauma i slične Bog košarke lično & personalno.

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

On doslovno zana SVE, košarkaški IQ plus milion. Njega jebu loše fizikalije i to što što je matoriji to je fizički inferiorniji. Inače za Dauma i slične Bog košarke lično & personalno.

 

Ovo je... No comment. 

 

U svakom slučaju prijavićemo ga kada bude neko teoretsko takmičenje, ovako u praksi, bukvalno ne zna ništa. Pripali kad ostane sam, dribling nema, tehnika ne postoji, igra 1on1 ne postoji, poludistanca ne postoji, leđima - haha, znači otpadak i trojka i po koji back dor, sjajan napadački potencijal nekoga ko zna SVE. Osim da igra košarku. 

Edited by Mil@n
Link to comment

zajebani su ko kratko ćebe, moraće da se igra sa 120% protiv njih ako se kani pobediti

 

još im u beogradu nisu igrala dva(tri) pojačanja

 


 

 

juče rekao tri, danas dva

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, goofs said:

 

Boban ima 4pack na grudnom košu (pun intended), ovo prvi put vidim u životu

Imaju svi bilderi na takmčenju kad rade tu pozu :D 

Jezivo nizak procenat masti ima Boban, fazon 6-7%.

  • +1 1
Link to comment

Tek danas sam odgledao zadnju tekmu, CMM i Keno odlično izgledaju, to mi je ključno. Na sve to moći ćemo dodati period magije sa Teokratijom i periode pjur ran en gana sa Nedom, dovoljno opcija na bekovskim opcijama. Na centru me je Plavša pozitivno iznenadio, ne djeluje mlohavo kao Mitar, ima nekog damara u njemu, Mislim da će i hasl karakter ekipe podići nivo odbrane (za to se ne bojim) kad dođu takmičarske utakmice. Kodi ako zadrži ovakve procente šuta biće bomba. Sa druge strane Gidra i Bolmboj su starteri, ključni igrači. Bilo je perioda dobrog protoka lopte, Mitar je melem za oči u napadu, ali na žalost ima i ta odbrana. Šta je sa Mitrom i bacanjima, na turniru su mu procenti bili loši, nikad mu šut nije imao ogroman luk, ali sad kao da pravolinijski baca loptu.

Link to comment
On 15. 9. 2024. at 15:01, harper lee said:

 

Nikodije, tolike godine si imao da upoznas nasu omiljenu forumsku Zalosnu Sovu i jos uvek se iznenadjujes. U hipotetickoj situaciji da sve u klubu po Lakijevom ide savrseno, za sta su sanse manje od toga da mene upravo sada zvizne kometa, taj bi stavio kaktus preko tastature da ga bode dok kuca. Marvin android-paranoid (ne forumski nego onaj iz knjige) je za njega sinonim za optimizam.:D

Ali Marvin je ekstremno inteligentan i svasta mu je glupo sa cime bi se mogla povuci crta sa idejama Udbojse :D.

 

Elem ... ocekujem da imamo odlicnog CMM-a u sezoni, Kenan igrac koji kad se upali zna da zatrpa, kao sto zna da bude i slabiji, idealno bi bilo da se pale na smenu on i Kumce pa da nam sg uvek donese neku produkciju.

Za sf poziciju valjda ne bi trebalo da brinemo?

Bolne tacke pogotovu pf i donekle pozicija 5.

Ne ocekujem da Plavsa u prvoj evroligaskoj sezoni donese ne znam koliko.

Zavisice nam sezona mnogo od neizvesnih utakmica koje smo po pravilu gubili prosle sezone.

Ako uspemo tu da ne knorimo znacice nam mnogo i za hemiju u ekipi.

 

Ako uspe mozda bi mogli da se nadamo play-in-u, nece biti lako.

 

Edited by jaffar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...