Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Odigrali su 1. poluvrijeme perfektno, u 2. raspad i to u 3/4 je sve stalo vidno ulaskom Yaga, koji je odigrao skoro cijelu 3/4, gdje je.napad potpuno stao, a pauziranjem Kodija. Vjerovatno je htio da vidi kako sta ide i sa kojim igracima. Vidljiva je bila kurcobolja Kaline kod onih trojki Bacona.

Link to comment

Kaliniću se ne igraju ove pripremne utakmice, druga priča će biti kada počne evroliga. Ceo tim će podići nivo borbenosti kada im na klupi bude sedeo coach Teo.

  • +1 2
Link to comment

  

7 minutes ago, Muad_Dib said:

Kaliniću se ne igraju ove pripremne utakmice, druga priča će biti kada počne evroliga. Ceo tim će podići nivo borbenosti kada im na klupi bude sedeo coach Teo.

 

 

Gledao sam ga svaku prošle sezone u EL, nije slučajno što su ga pustili iz Barse olako. Nije bilo više one oštrine i posvećenosti koja ga je karakterisala. Većinu vremena je izgledao kao večeras. Odbijanje reprezentacije takođe nešto govori.

 

Da pojasnimo, ja sam čovek koji je godinam držao njegov lik na avataru.

 

A držao sam ga zbog beskompromisnog stava na terenu, tj krvavih kolena™ i izginuća do poslednje kapi krvi.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Ako će negde da ima takav stav onda je to u Zvezdi, isto su ljudi pričali za Teodosića da nas čašćava prisustvom pred penziju a čovek nam je bio među najboljim igračima i najviše se cimao u EL, verovatno će u ABA ligi da izgleda na većini utakmica kao večeras.

  • Hvala 3
Link to comment

Pa baš je Laki žestoko udarao po Teu u ovo vreme i još koji mesec kasnije prošle sezone. Bilo je žestokih okršaja na tu temu ovde…Dankan je čini mi se direktno priznao da se zajebo, nadajmo se da će tako biti i sa Kalinom.

 

Od Kaline ne očekujem sezonu kao pod Radonjom jer je telesno pao što se vidi i direktno na terenu, a znači i slabiji trening, ali ne očekujem ni kurcobolju i lošu sezonu. Naprotiv, uveren sam da će biti dobar, ali će biti i loših partija i pljuvanja na početku. Na kraju će sve da legne, kao i sa Teom, samo možda kod određenih ljubitelja sporta potraje malo duže jer Kalina neće stavljati trojke sa 10 metara Partizanu kad se lomi nego će doprinositi na malo suptiliniji način. 

  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

  

 

 

Gledao sam ga svaku prošle sezone u EL, nije slučajno što su ga pustili iz Barse olako. Nije bilo više one oštrine i posvećenosti koja ga je karakterisala. Većinu vremena je izgledao kao večeras. Odbijanje reprezentacije takođe nešto govori.

 

Da pojasnimo, ja sam čovek koji je godinam držao njegov lik na avataru.

 

A držao sam ga zbog beskompromisnog stava na terenu, tj krvavih kolena™ i izginuća do poslednje kapi krvi.

 

Ko čeka, dočeka.

Link to comment

Ma pusti to, Kalina je Rusma uveo privatne sankcije, al i da nije, i sa 20 godina on bi iskulirao prijateljski turnir, a naročito meč za trece mesto A vtb ekstra-superkupa. Više se on cima na 3x3. Protiv Lokomotive se isfolirao malo da mu je stalo, na moje prijatno iznenađenje.

 

Ovo je bila prilika da se uvede Plavšić u takmičarski nivo košarke, ostali mrze Nedaru što se je gledao potkast u kom je Darkeem objašnjavo kako se folira povreda donjih leđa.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Vranim gavranima ne smeta cinjenica sto nam 4 bitna igraca u rotaciji nisu igrala, kukaju oni ko majka devet Jugovica.

 

ma i da su svi igrali, kakve veze to ima sa time kako ce ici sezona;

 

prosle smo u prvoj el tekmi oljustili asvel, shaban izgledao kao kyrie mothafuckin irving i to na pola gasa. posle u jednoj od kljucnih tekmi nismo mogli da prelomimo taj isti asvel koji su svi drali.

 

nije sezona turnir od dve nedelje a ni tada nije merodavno sta se desava u pripremnim tekmama.

 

valjda je sada najvaznije da se igraci malo osete, rastrce i da se niko ne povredi.

  • +1 6
Link to comment

Da l' je ikada viđeno veće histerisanje na utakmice pripremnog perioda nekog kluba nego ovo što se piše ovih dana na ovoj temi? Jbt, pripremna, zamera se Kaliniću jer se ne cima u pripremnoj utakmici. Šokovi.

  • +1 5
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...