Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, ducca said:

Hotsport portal javlja da je Toko završen.

 

Batalio predsedničke ambicije? Ako jeste, vrh pojačanje.

Link to comment
50 minutes ago, ducca said:


 

IMG_7013.jpeg

 

apdejt kaze da je ponuda juce poslata, ali da za sada jos nije prihvatio..

u svakom slucaju sada je procentualno gledano,  blize onih 100% nego onoj tvrdnji od 0%.. :fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

prso robija ko lajsna, u evroligi skor izmedju zvezda i kkp je 2:2 uz kos razliku +16 za zvezdu o kakvim rezultatima u el on prica?

sto ne prica da je imao 3 godine kontinuitet sa svojim najboljim igracima, dok je sa druge strane, svake sezone zvezda isla u remont? molim?! :fantom:

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Krtola psy-op

 

 

Screenshot_20240620-204329_Instagram.jpg

Screenshot_20240620-204336_Instagram.jpg

 

Neki grobari su zaista ozbiljno prsli. Postalo je prilicno neprijatno ziveti u istoj drzavi sa tim krtolama.

  • Hvala 1
Link to comment

Jao, Robija zaista rekao ovo za 25 u nizu "ali Evroliga nešto govori" 😂🤦‍♂️

Link to comment
Quote

КК Црвена звезда отвара такмичарску сезону 2024/25 гостовањем Дубаију!

Je l' treba da povedemo igrače i za njih? :unsure:

  • Haha 7
Link to comment
14 hours ago, uini said:

 

glupo je reći da ne valja, nego, meni npr on ne paše idealno na sastav

 

PG /možda CMM/ - yago - teokratija

SG canaan - nedović

SF kalinari - giedraitis

PF shengelia - davidovac

C bolomboy - /možda petrušev/ - mitrović - plavšić

 

mislim da će nam šut sa distance biti izuzetno klimav ukoliko ne dođe na PF neko kome je to jedna od glavnih stavki u igri.

pri čemu sam izuzetno sumnjičav prema njegovoj volji i sposobnosti da odigra korektnu odbranu za evroligaški nivo ovih dana.

 

toko svakako košta bliže 2 milke, pa kontam da bi bilo pametnije potrošiti takve novce (manje ili veće) na nekoga ko nema ove navedene nedostatke

 

Shengelia je uz Mirotica najbolja cetvorka u Evropi, to se dovodi i ne pita ako se vec otvorila mogucnost. Covek nema sta nema za poziciju na kojoj igra. Vrhunsko telo, izuzetna igracka inteligencija, ledjna tehnika, iskustvo i namazanost, odlicno snalazenje u reketu, pregled igre. Sa njim na parketu nam uopste ne treba previse sut spolja sa visokih pozicija jer ga je veoma tesko cuvati jedan na jedan a dovoljno je vest i iskusan da brzo prepozna udvajanja i pusti outlet pasove na perimetar gde imamo gomilu odlicnih strelaca. Ne moze nama sa ovakvom spoljnjom linijom sut da bude klimav, skoro svaki od njih (osim CMM, koji jos nije ni potpisao) je karijerno na oko 35% ili vise od toga. On uopste nije toliko los suter da nece pogoditi kad je sam, s tim da niti uzima te suteve cesto niti ima prevelike potrebe za tim jer prelako uspeva da zauzme dobru poziciju u reketu, gde je najjaci. Nije igrac koji ce preskociti sut i nece ni gledati ka kosu kao Mitrovic, na primer. Njegova volja takodje ne bi trebalo da predstavlja neku posebnu dilemu jer mu nedostatak karaktera nikada nije bio problem u karijeri. Covek je rodjeni takmicar i lozana, kad bude ostvario komunikaciju sa publikom peglace kao lud. Plus je vec igrao sa Teom i pretpostavljam da su vec uspostavili neku konekciju.

 

Toko spada u kategoriju igraca oko cijih prednosti se sklapa roster, koliko prosle sezone je mesecima bio najbolji igrac Evrolige i maltene sam je drzao Virtus pri vrhu tabele. Mi smo zaista zajeban tim sa zajebanim navijacima kad nam Toko Shengelia nije dovoljno dobro pojacanje. Dok Vucic nije poludeo sa ovim sipanjem para u Zvezdu i Partizan Gruzijac nam ne bi bio ni u snovima.

  • +1 7
Link to comment

^ma slazem se, samo mi se cini da nam treba vise prangijata sa visokih pozicija;

sutnuce i bolomboy ako mora ali nece to biti dobra opcija; na kraju ces za stretch parketa morati da se okrenes dedi.

 

eto mozda bi petrusev popravio dinamiku na c/pf sto se suta tice ali ne verujem da je on u opticaju, ako je vec otisao u oly nakon nba.

 

slazem se i da oko igraca kao sto je toko ima smisla graditi ekipu ali to je moj osnovni razlog za skepsu toko-akvizicije - nama je ekipa manje-vise sastavljena:

 

pf: toko-deda

c : bolomboy-/neko mozebiti?/-mitrovic-plavsic

---

go-to suter za tri na pf/c = deda

 

moze i tako da se igra, ja prosto volim da imam vise suta na svim pozicijama a ne samo na perimetru, to prilicno skracuje shljakanje za otvorenu poziciju tokom 24sec napada.

Link to comment
6 hours ago, harper said:

 

Neki grobari su zaista ozbiljno prsli. Postalo je prilicno neprijatno ziveti u istoj drzavi sa tim krtolama.

 

a tek na forumu gde horda šamara delfina na retarda i njegove upise.

 

bravo momci, samo nastavite da se žalite na šakulu i bujaku. nastavićete da dobijate ono što već dobijate cele sezone.

  • +1 1
  • Tužno 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
11 hours ago, napadaj said:

Krtola psy-op

 

 

Screenshot_20240620-204329_Instagram.jpg

Screenshot_20240620-204336_Instagram.jpg

 

 

 

takoe brte, đubri samo đubri cigane

 

jedini bedak - možete računati da vaša tema više ne postoji.

 

počakajte dok ne krenemo da vam tovarimo razne ovakve retardoće i bedastoće sa neta.... fala bogu ima i da se probere.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...