Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Neverovatno kako se primio mit da mu je mesec i po dana sa Jokićem i Milutinovim značio u smislu košarkaškog razvoja. Ma šta kasete, bolje da je gledao u Kuzmićev poster, pa dogodine postepeno da uvodi motion.

  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, Renegade said:

 

Valjda u 15h, 16 je po ruskom.

Tacno, to sam previdjeo, vremensku razliku. Na sajtu pise u 16h, ona juce se igrala u 16h, meni u glavi ostade 16.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Hele said:

Jel Kuzminskas toliko propo da ne moze da nadje bolji klub od AEK-a?

 

on je jos u knicksima prestao da se interesuje za basketsports, neki losi ljudi ce reci upravo zbog toga

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
39 minutes ago, Hele said:

Jel Kuzminskas toliko propo da ne moze da nadje bolji klub od AEK-a?


Odavno propao  ,to mu je sad klub po meri .

 

Plavsic je loš u odbrani ali ako mu je konkurencija Mitrovic onda ništa ne gubimo ako on bude zamena Bolomboju.

Edited by elementary
Link to comment

nisam gledao blueshica dovoljno ali ljudi koji jesu a verujem im, kazu da ima jako spore noge i jos sporiju anticipaciju

 

to je dovoljno da se ne poredi sa kuzmicem, iako su slicnih gabarita, furaju pravoslavnu bradu i mozda isti broj

Link to comment

Za Plavsica je uvek komentar - ja sam mislio da je on klinac, a on 25 godina 😡🤬😤

 

Sto se mene tice, klinac je, tek ga cekaju prajm godine, tek je usao u svet profi kosarke i ima puno prostora za napredak, a ocigledno da je itekako gladan istog.

 

Tako da, polako, bice to sve dobro. Trebalo bi.

 

Samo da ga ne unisti ona ruzna kalastura, za koju zbog vas znam ko je 😾

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Ni meni nije jasno kako čovek od 217 uspeva da bude non faktor u odbrani, čitanje igre nula bodova, zaštita obruča takođe. Možda bi za njega bilo bolje da je celog leta gledao Kuzmićeve kasete umesto što je bio na OI. Napred jeste pokazao dosta, al ne sme da ne postoji u odbrani.

 

  

On 11. 9. 2024. at 20:22, Dankan Ajdaho said:

 

Doslovno pakao.

 

Ljudi recimo nemaju predstavu kolika je Plavšić defanzivna rupa, krater, level Tobi. Luka je za njega Olajdžuvon u prajmu lično & personalno.

 

Čovek sa 216 cm predstavlja neprisustvo u reketu u doslovnom smislu + je mašina za pravljenje glupih faulova.

 

Ofanzivno je opet svetlosnim godinama daleko od učinka koji bi poništio defanzivnu nesposobnost.

 

Ko je vernik nek svako jutro stane pred ikonu u pomoli se za Bolombojevo zdravlje.

 

Čak je ofanzivno na ovom turniru bolji nego što sam očekivao, uspešno ubacuje pogačice u koš, ume da pogodi i sa slobodnih ali to opet nije dovoljno da pokrije tragikomičnu odbranu. Defanzivno poseduje redak talenat da se uvek nađe na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, Hele said:

Samo da ga ne unisti ona ruzna kalastura, za koju zbog vas znam ko je 😾

U odbranu Jovy Tomy, ona je ambiciozna za oboje, može samo da mu bude motiv da napreduje kako ne bi dobio pedalu ako kiksne i ispadne iz Zvezde.

25 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

pogačice

:heart:

 

Na stranu sve, mislim da Plavšić nije baš zaslužio ovoliku pažnju da mu posvetimo nalazeći mane, pogotovu kad je s njim u timu i društvo počasnih članova od kojih smo videli jedno solidno Nula na turniru.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...