Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Poprilicna kurcobolja zadnja 2 minuta. A ovi nek se nose u 3 materine sa ovolikim pregledavanjima na pripremnom turniru.

Link to comment

Kako odsmo na 13 razlike na 3 minute do kraja, tako se i igraci komplet iskljucise sa meca, nije cudo da se Sfero onolilo dere. Samo jos fali da je ona seljacina teze povrikedila Dobrica.

Link to comment
Just now, Valk said:

Ne razumem ruski, šta je sad svirao Ajzeji?

Ono preko pola? 

Nije se videlo lepo, ali mislim da je Kodi dok je bio u padu dodao o patos naše polovine.

  • Hvala 1
Link to comment

Nije moguće da je Ognjen ovoliko malerozan, malo-malo pa neko nebulozno kršenje.

Kako se zakuca licem o stolicu kamermana, jbt, reko' procveta mu čelo :wacko:

  • +1 1
Link to comment

Ako sam dobro skonta na sajtu vtb, sutra bismo opet od 16h trebali igrati sa porazenim iz susreta Zenit - Uniks.

Link to comment
Just now, Valk said:

Nije moguće da je Ognjen ovoliko malerozan, malo-malo pa neko nebulozno kršenje.

Kako se zakuca licem o stolicu kamermana, jbt, reko' procveta mu čelo :wacko:

Miller je tu ispao kretencina, onako sa ledja uletjeti tijelom igracu na pilaganju na 2 sec do kraja na -8 je za pleske.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Miller je tu ispao kretencina, onako sa ledja uletjeti tijelom igracu na pilaganju na 2 sec do kraja na -8 je za pleske.

 

Jednom grobar, uvek grobar.:thumbdown:

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ako sam dobro skonta na sajtu vtb, sutra bismo opet od 16h trebali igrati sa porazenim iz susreta Zenit - Uniks.

Da, za treće mesto. 

Link to comment

Kakva kuknjava jbt

Morao sam da proverim kalendar, 13.septembar, dakle još 3 nedelje do starta sezone.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...