Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ja nikako ne mogu da prežalim Trenta Frejzera, kako bi on nama dobar posao radio. Razvaljuje u Zenitu, vjerovatno za dobru platu, tako da je van dohvata. Ali pokupiše ga iz FMPa nama ispred nosa, siguran sam da je on legit EL opcija.

Link to comment
55 minutes ago, kralj said:

Baš Harper, u kojim situacijama si primetio tu njegovu izuzetnu brzinu? On i tranziciju napada iz drugog reda, najčešće šireći na levu stranu i tu višak rešava uglavnom šutem za 3 sa 45°. Bez obzira što ih pogađa u velikoj meri, nije to uvek dobra odluka. Eksplozivnost mu svakako ne obzbeđuje prednost, prvi korak isto ništa. On je uglavnom uspevao da sahrani protivnika sa plejmejkerske pozicije kada ga geniji čuvaju ispod pika. Imao je i par elegantnih provlačenja za centra u rolu, ali to je bilo u najboljem slučaju sporadično.

 

Zapravo je gro poena dao kao bek šuter kad mu se obezbedi višak.

 

Da, sad cu da ti izvlacim pojedine situacije kao da ga nismo gledali cele prosle godine kako u tranziciji ostavlja bekove za pola terena. Jago nema nikakav problem sa brzinom vec sa decision making-om, on je sirov, neiskusan, visinski hendikepiran mlad igrac koji tek dve godine igra ozbiljnu kosarku na najosetljivijoj poziciji u timu.

  • +1 1
Link to comment

Sudjenje na ovom turniru 😂

Daum solidan u odbrani . Onako krakat može biri koristan kod skokova i u napadu .

Taj Klivlend ima fiziku ali kad god sam ga gledao nije mogao vola da ubode spolja prošle godine .

Mitar uvek mora da otvori meč mlitavo .Los skok pa popije bananu .

Edited by elementary
Link to comment
6 minutes ago, elementary said:

Sudjenje na ovom turniru 😂

Daum solidan u odbrani . Onako krakat može biri koristan kod skokova i u napadu .

Taj Klivlend ima fiziku ali kad god sam ga gledao nije mogao vola da ubode spolja prošle godine .

Mitar uvek mora da otvori meč mlitavo .Los skok pa popije bananu .

 

Kuca sa trojke, šta će mu šut.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...