Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

36 minutes ago, bradilko said:

 

 

to sve naravno netacno. 

druga je stvar sto ste lose selektirali pa se dogadjao ovaj shabaz jedno 20 puta, pa silbovanje, pa da se mazne koja plata kao onom pleju izrealcu i slicno.

javljao covic koji je bio budzet zvezde LoL

za 10 godina 1 top 8. prejak skor ahh to je zbog odlaska igraca. nije se imalo para.

razlog nadjen

 

 

sta je netacno?

koje sezone nisu bili otisli 4 najbolja igraca?

koje sezone je budzet bio veci od 10m?

Link to comment
5 hours ago, weedman said:

 

to znamo, nego ko dovodi novi kontigent pojačanja? isprsio se vaš aleksandar  udelio vam 20 miliona narodnih evra 

 

Zato sam s pažnjom pratio da li će se i Partizan ugurati nekako u EL, jer da niste bili bi logično da se preusmjeri i vaših 20 miliona nama. Ali dobro, hajde sada..

Link to comment
1 hour ago, weedman said:

stvarno je tako loše kod vas? zar ni sns drčela ne zna da unese koji evro u klub za koji qrz ste ga i primali u društvo?

nase lose vise nego dovoljno za vase najbolje..:fantom:

Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

još gore. sećam se da je plan bio da se kroz uzimanje eurocupa plasirate u evroligu

znam samo da je na kraju teokratija sve pobedio

 

Ma, pusti ti ove padobrance i reci mi kako si preziveo sto Ntilikina ode u Partizan.:laugh:

Link to comment
Just now, harper said:

 

Ma, pusti ti ove padobrance i reci mi kako si preziveo sto Ntilikina ode u Partizan.:laugh:

 

nisam preziveo. ne mogu da shvatim da ce da igra protiv zvezde i to u partizanu

hevi metal. jos je chovke imao priliku da ga dovede proslog leta ali mu je bilo skupo

  • +1 2
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 hours ago, uini said:

 

još gore. sećam se da je plan bio da se kroz uzimanje eurocupa plasirate u evroligu

znam samo da je na kraju teokratija sve pobedio

od 4 sezone, najboljem treneru svih vremena je 3 puta trebalo kupiti wc da bi igrao evropu, iako je imao kontinuitet glavnih igraca i pomocnog osoblja svo vreme.. 60m za ciklus od 3 godine.. zali bobe svakog penija..:fantom:

  • +1 2
Link to comment

I mene je Ntilikina razocarao i kao covjek i kao drug i kao komunista ukoliko ne dodje kod naske...:unsure:

 

Sad tek vidjeh da je ozvanicen. Pih..:isuse:

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
7 hours ago, uini said:

 

u prvoj sezoni ste izgubili doma u semis od onih eurocup turaka cijeg se imena ne secam. to je bilo super

ali ove sezone svaka cast, 11i u odnosu na 16u zvezdu, tablela govori vise od reci.

Sećam se ja, turski klub koji je trenirao Dušan Alimpijević, Železnik's finest. Dan kada je 1,8 miliona evra bilo više od 20 miliona evra.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, ducca said:

Hotsport portal javlja da je Toko završen.

 

od agenta od pre neki dan je info da toko i zvezda 0% 

opet i dalje pre verujem tom izvoru nego hotsportu..:fantom:

Link to comment

Koliko ih pratim do sad nisu objavljivali neproverene vesti. Možda bude prvi put ovo, videćemo…

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...