Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, uini said:

 

miki miki veliki? jel to moguce?

Pominju Real, ali kapiram da bi mogao Huančo tamo, a Miloš kod vas.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Pominju Real, ali kapiram da bi mogao Huančo tamo, a Miloš kod vas.

 

važi al na plaži; zašto on nema klub 10og septembra? što bi rek'o @Ted, jel ga skidaju sa herojina, pa su sad pri kraju?

  • Haha 8
Link to comment

Zašto se ćuti da su nam centar Rajt i četvorka Vezenkov dali 25 i 24 poena? Pustili smo ih da misle da im Petrušev ne treba kad ova dvojica ovako trpaju :happy:

Link to comment

Poraz od Olimpijakosa 83:87. Mi bez Tea i Nedovica, oni bez pola tima.

 

Red Star (Sfairopoulos): Miller.-Mcintyre 18p (2 a), Canaan 3p, Davidovac 1p, Mitrovic 5p, Lazic 0p, Kalinic 2p, Dobric 14p (3 reb), Bolomboy 14p (11 reb), Daum 0p, Giedraitis 5p, Plavsic 4p, Kostic 0p, Dos Santos 17p (5 a)

 

Olympiacos (Bartzokas): Wright 25p (10/13, 10 reb), Mitrou Long 0p (3 a), Larentzakis 7p (3 reb, 5 a), Vildoza 5p (3 a, 3 st), Vezenkov 24p (9/13, 6 reb), Dorsey 6p (4 a), Peters 4p (2 reb), McKissick 16p, Spartalis 0p, Fournier 0p (8 a).

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, FPLS said:

Poraz od Olimpijakosa 83:87. Mi bez Tea i Nedovica, oni bez pola tima.

Oni bez pola tima, mi bez više od pola tima.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
15 minutes ago, Anubis said:

polupani motli 25 poena 10+ skokovi, sada i rajt peti centar po kvalitetu u oliju 25 poena 10 skokova..

 

Pre toga Igokein centar Karter (pridoslica iz Benfike) 19p 13sk, a na Palama je Mitrovica i Plavsica unosio u kos izvesni Gojko Sudzum iz KK Jahorina.

 

Beton smo na 5, nema sta :fantom:

Link to comment
50 minutes ago, FPLS said:

Poraz od Olimpijakosa 83:87. Mi bez Tea i Nedovica, oni bez pola tima.

 

Red Star (Sfairopoulos): Miller.-Mcintyre 18p (2 a), Canaan 3p, Davidovac 1p, Mitrovic 5p, Lazic 0p, Kalinic 2p, Dobric 14p (3 reb), Bolomboy 14p (11 reb), Daum 0p, Giedraitis 5p, Plavsic 4p, Kostic 0p, Dos Santos 17p (5 a)

 


Kolko vidim mi smo nastupili i bez Kaline :sleep: 

Link to comment

Sigurno se neće desiti u takmičarskoj utakmici da Kalina i Canaan uzmu po 3 šuta za dva za preko 20 minuta na terenu 

Ne treba se previše naprezati da se izvuku zaključci o igri u ovoj utakmici, biće potpuno drugačije koncipirana košarka pogotovo sa Teom, Nedarom i startnom četvorkom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...