Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, Wilde said:

Šta još igramo do kraja priprema sem te zatvorene protiv Olija?

video sam da igrate još samo vtb kup u moskvi

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

da imam para ja bi vam kupio Petruševa......čisto da ne moram svaki dan da čitam na portalima dolazi....ne dolazi....dolazi.....ne dolazi

Neka, neka, kupi vama Čimu, popij kafu.

  • Haha 1
Link to comment

Meni je ovde veci problem sto je Covic u fazonu treba nam 4 samo ako je Petrusev ali ako nije onda nam ne treba.

 

Da li ce doci ili ne...Tu se mi ne pitamo mnogo.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

da imam para ja bi vam kupio Petruševa......čisto da ne moram svaki dan da čitam na portalima dolazi....ne dolazi....dolazi.....ne dolazi

 

Gugl mi izbacuje na telefonu teme koje bi me mogle interesovati, doslovno mi samo Petrušev iskače, žena postaje sumnjičava.

 

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

da imam para ja bi vam kupio Petruševa......čisto da ne moram svaki dan da čitam na portalima dolazi....ne dolazi....dolazi.....ne dolazi

 

Posto nemas para, citaj onda:

 

An incredible set of unfortunate circumstances for CZ.
CZ had a secure agreement on the arrival of Petrusev, who was supposed to join the team this week.
But ..
Moustapha Fall is out
Nikola Milutinov is out️(2 months)
Petrusev will certainly stay in Olympiakos until the New Year, where he will play in position 5 together with Moses Wright.
Crvena Zvezda URGENTLY enters the market in search of position 4!!

 

source: tips n lips

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nikola Milutinov is out️(2 months)
 

 

nevezano za petrusheva, sta je lik uradio na treningu za dva metra dana sa zglobom; to je bas hevi, nema puno duzeg oporavka od toga.

Link to comment

Ne znam, ali cinjenica je da on svake sezone zbog raznoraznih povreda propusta dosta utakmica. Skoro da je ko Nedara u tom pogledu..

Link to comment

nedovic se povredjuje ali svaka povreda milutinova je galipolje, ne secam se kada je imao nesto sitno od nedelju-dve

 

oporavak zgloba je izmedju nedelju dana i 12 nedelja; milutinov naravno gadja 10-12 ako je info tacan.

Edited by uini
  • Haha 1
Link to comment

Pa prosle godine se Milutinov povredio tako sto je u laganom hodu stao na stopalo saigraca i propustio je isto nekih par meseci. Ili je ekstra malerozan ili je stvarno sto neko napisa ovde Svilutinov

  • -1 1
Link to comment
17 hours ago, Dankan Ajdaho said:

@Muad_Dib

 

Nikada neću zaboraviti kako su se radovali, ko da su osvojili EL, nakon što su nas na mufte dobili nakon epske krađe Toma Forda.

Tim našim porazom su nas izbacili iz plejofa, a njima pobeda apsolutno ništa nije značila.

 

Navijam protiv njih i u klikerima.

Nije Tom Ford, već ono lopovsko drvo Javor.

 

Kakvi smo baksuzi Filip će ostati u Oliju i iskidati, pa mu iz principa neće dati da dođe kod nas.

Link to comment

PAO kao prvak Evrope je zadrzao ceo tim i sve koje je hteo i na to doveo tri vrhunska pojacanja.

 

Stvaraju se supertimovi, Olimpijakos nece hteti da zaostaje, sta vise.

 

Nemaju nijedan razlog da puste Filipa, ovde jedino sad moze da se pokaze moc Raznatovica i da li on moze da zastiti nezadovoljnog igraca i izvuce ga iz kluba koji nece da ga pusti.

Link to comment

Nek je Filip ostao, otvorilo mu se. Ima sad otvorenu priliku, pa ako je iskoristi, nek se oporave ranjenici ako smeju.

 

U nastavku vesti CZ enters the market for position 4. Kakav tužan naslov.

Link to comment

iskreno, ne mogu da razumem ko je uopšte od PFa na tržištu, makar u evropi i/ili kini npr?

u nba otprilike matori galinari, ako nije potpisao sa nekim minimalac i covington kao kalinici type PF, pod uslovom da je i dalje FA

 

nema ništa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...