Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Pa šta da ti kažem kad ne prepoznaješ potrebu da dečko igra više od Dalibora Ilića, bez da provede sezonu dokazajući tebi da vredi.

  • +1 1
Link to comment

Ne treba meni da dokazuje da vredi, nego treneru, i to pod uslovima koje mu trener postavi. Ako neće, može slobodno da nastavi da igra revijalnu košarku.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Elem, ako bi isplivala Cokijeva tabla projektovanog rostera k'o sto vecito isplivava Tvorzina, verovatno bi ovako nekako izgledala:

 

1: CMM, Yago

1-2: Teo

2: Canaan, Nedovic

2-3: Djurisic/Dobric, Lazic

3: Giedraitis

3-4: Kalinic, Davidovac

4: Daum

4-5: Shengelia

5: Bolomboy, Mitrovic, Plavsic

 

ovo bi bila ekipa sa velikim šansama da osvoji evrokup što i nije čudno s obzirom da je u nju ulupano 20 miliona evra  :fantom:

 

Link to comment
28 minutes ago, weedman said:

 

ovo bi bila ekipa sa velikim šansama da osvoji evrokup što i nije čudno s obzirom da je u nju ulupano 20 miliona evra  :fantom:

 

 

Moraš da kontrolišeš ko ti i sa kojim urinokulturama piša u biljke, mislio sam da se sećaš

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

Moraš da kontrolišeš ko ti i sa kojim urinokulturama piša u biljke, mislio sam da se sećaš

 

opčinjen si urinokulturama? nije ni čudo što navijaš za çokijev klub :fantom:

Link to comment
11 hours ago, weedman said:

 

ovo bi bila ekipa sa velikim šansama da osvoji evrokup što i nije čudno s obzirom da je u nju ulupano 20 miliona evra  :fantom:

 

 

Manje brige o nama, nego kako vam ide sklapanje novog drim tima? Cujem i Ledej ide, bukvalno smo vas metlom vratili na fabricka podesavanja :grozan:

Link to comment
24 minutes ago, weedman said:

ko je sad glavni kod vas çoki, vesna ili drčela? 

 

ja sam glavni, kako mogu da pomognem

 

oćeš hlor da ispereš vuspra pre nego što opet nastradaš

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, weedman said:

ko je sad glavni kod vas çoki, vesna ili drčela? 

 

Vucic je glavni :fantom:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

 

Vucic je glavni :fantom:

 

to znamo, nego ko dovodi novi kontigent pojačanja? isprsio se vaš aleksandar  udelio vam 20 miliona narodnih evra ali to je veliki novac da bi se trošio kao i do sad ispunjavajući gazdine i gazdaricine želje, moraće drčela da reaguje..i koliko je ćokijev klub spickao miliona svih ovih godina za jedan top 9? 

  • -1 1
Link to comment
Just now, weedman said:

 

to znamo, nego ko dovodi novi kontigent pojačanja? 

 

eleniko, zato sad cepamo grcku, canaan, petrusev

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
17 minutes ago, weedman said:

 

to znamo, nego ko dovodi novi kontigent pojačanja? isprsio se vaš aleksandar  udelio vam 20 miliona narodnih evra ali to je veliki novac da bi se trošio kao i do sad ispunjavajući gazdine i gazdaricine želje, moraće drčela da reaguje..i koliko je ćokijev klub spickao miliona svih ovih godina za jedan top 9? 

 

Verovatno mnogo manje od ovih vasih 60 miliona za 1 top 8 u roku od 3 godine....

Edited by assignment
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...