Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

sto bi se reklo oli bi da se jebe al da i im ne udje..

trenutno im ne treba, al kao mozda ce im trebati sledece godine, a i sta ako slucajno odigra odlicnu sezonu, pa dobije poziv iz nba, daj da bar uzmu kintu za to sto su mislili da im ne treba a u stvari im je trebao, jelte..

Link to comment

Jbg on njima traži da mu izađu u susret i puste ga na pozajmicu, a njima se ne isplati da ga razigravaju u Zvezdi ako mu na leto ističe ugovor. U tom slučaju im je bolje da ga imaju kod sebe u šteku da uleti ako zatreba i logično je  je i da žele produžetak ugovora i da mu me daju besplatan NBA izlaz. 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

A ne isplati im se ni da na mestu 5. visokog imaju nezadovoljnog igrača od milion+ 

Nema tu Oliju nekog prostora za manevar. Da produži ugovor da bi sam plaćao iz svog džepa NBA izlaz, nije blesav. 

 

U svakom slučaju, Zvezda se tu slabo šta pita. Verujem da bi Čović platio celu platu.

Link to comment

Da, ima i toga naravno, zato je pozajmica uopšte opcija i cenim da će na kraju do nje i doći. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Šta znam, ako je Petruševu cilj NBA, a oni zacepili cifru koja bi njegov povratak tamo učinila neisplativim onda mi je razumljivo što mu se ne produžuje ugovor. Petrušev je u naletu, igrao je dobro u plejofu Evrolige i u Parizu i kao takav ima mnogo da izgubi sezonom bez minuta. Zato cenim da će na kraju pristati na produžetak i pozajmicu, ako se stvarno oko toga lomi. Valjda će i Oli malo da popusti jer i njima bolje da ga produže nego da bude slobodan sledeće godine.

 

Bolja je opcija da ga otkupimo odmah da ne komplikujemo :D

Link to comment

Ne znam za ostale ali koliko mene smara taj Olimpijakos i cela ta priča sa "bratskim" klubom. Najviše volim kad njih pobedimo, atmosfera je uvek odvratna jer pola hale kao glume nešto sramota je da zvižde, a oni uvek zapnu protiv nas kao da im je poslednje (što je i normalno). Antipatičan klub skroz.

  • +1 6
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

sutra protiv olyja tekma "zatvorenog tipa", što u suštini znači da teokratija stavi viski na centar, posle svakog ubačenog koša šuter mora da nategne, ko nakon 40mins pobedi - nosi petruševa kući.

  • Haha 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

@Muad_Dib

 

Nikada neću zaboraviti kako su se radovali, ko da su osvojili EL, nakon što su nas na mufte dobili nakon epske krađe Toma Forda.

Tim našim porazom su nas izbacili iz plejofa, a njima pobeda apsolutno ništa nije značila.

 

Navijam protiv njih i u klikerima.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

nema pušenja cigareta kad se nateže nakon pogotka, to je teo hteo da pokaže da je lafčina i da sebi oteža

Edited by uini
Link to comment
3 hours ago, Muad_Dib said:

Ne znam za ostale ali koliko mene smara taj Olimpijakos i cela ta priča sa "bratskim" klubom. Najviše volim kad njih pobedimo, atmosfera je uvek odvratna jer pola hale kao glume nešto sramota je da zvižde, a oni uvek zapnu protiv nas kao da im je poslednje (što je i normalno). Antipatičan klub skroz.

 

A kad treba da nam daju igrača onda im pola ekipe polomljeno odjednom

 

IMG_20240909_182733.thumb.jpg.a7f331b08d0196ef9bb40eed122095f5.jpg

Edited by Nikodije
  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

A kad treba da nam daju vrate našeg igrača onda im pola ekipe polomljeno odjednom

 

IMG_20240909_182733.thumb.jpg.a7f331b08d0196ef9bb40eed122095f5.jpg

 

Svilutinov opet u infirmary, Yossarian govna da jede.

  • Haha 3
Link to comment

da imam para ja bi vam kupio Petruševa......čisto da ne moram svaki dan da čitam na portalima dolazi....ne dolazi....dolazi.....ne dolazi

Edited by Ted
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...