Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

^meni pozajmica nije nikakav problem, jer je davno proslo vreme kreiranja sastava u "olimpijski ciklus" maniru; treba nam dobar PF/C sada, u ovom trenutku, petrusev je idealan iz 5x razloga, ide gas.

  • +1 9
Link to comment

Tako je, nije ovo fudbal, niti imamo neki mlad tim koji će tek da peak-uje za par sezona, nama je neophodan bar još jedan kvalitetan igrač pod košem za OVU sezonu i praktično je nebitno hoćemo li dovesti Petruševa na jednogodišnju pozajmicu ili neku crnu mitsku zver na jednogodišnji ugovor.

  • +1 3
Link to comment

Nadam se da ce Petrusev da osuri toliko da svejedno ne bi mogli da ga zadrzimo. Ok, da je nas, uzeli bi neku kintu, ali bitniji nam je kao igrac nego ta neka sustinski mala kinta.

Link to comment

sad je vec vise nego ocigledno da grci jedu govna, kao treba im za grcku super kup, mosh misliti, a pritom petrusev je jos i povredjen i sigurno se nece vracati na teren jos minimum 10 dana..

Link to comment

Ja sam čuo da je problem samo visina iznosa koji treba da bude isplaćen Grcima, ako Petruševa pokupi neko iz NBA. 
Znači u Zvezdi neće završiti jedino ako se Grci popičkaju sa Miškom i kažu e neka ga za ove pare kod nas do kraja sezone pa ga vodi ti posle u NBA malo sutra.
A mislim da su male šanse za tako nešto. Miško je ipak poslovan čovek...

Link to comment

Šta znam, ako je Petruševu cilj NBA, a oni zacepili cifru koja bi njegov povratak tamo učinila neisplativim onda mi je razumljivo što mu se ne produžuje ugovor. Petrušev je u naletu, igrao je dobro u plejofu Evrolige i u Parizu i kao takav ima mnogo da izgubi sezonom bez minuta. Zato cenim da će na kraju pristati na produžetak i pozajmicu, ako se stvarno oko toga lomi. Valjda će i Oli malo da popusti jer i njima bolje da ga produže nego da bude slobodan sledeće godine.

Link to comment

Kako da kažem, NBA je bio moj san još u Megi, da kao jako mlad igrač odem tamo i vidim kako sve to izgleda. To sam manje-više uradio. Takođe sam video da to uopšte nije ono – NBA, pa deset mesta prazno, pa Evroliga. Ne, Evroliga je jako teško takmičenje, u kom nastupa mnogo kvalitetnih igrača koji nisu u NBA ligi jer je tamo stil takav, kakav jeste. Imaju, rekao bih, možda i dozu bojazni prema igračima iz Evrope, uzimaju ih samo ako se pokaže da su stvarno najbolji u Evropi. Videli smo Micića i Vezenkova, koji su u NBA ligi počeli od nule. To je slučaj sa svima. Trenutno mi je u karijeri najbitnije da igram, da imam ulogu, po mogućstvu u ekipi koja ima najviše ambicije i ciljeve, što Olimpijakos definitivno jeste. Tako da je moja situacija sada dobra.

 

Za kraj, naš košarkaš poručuje da NBA liga više nije merilo kvaliteta, kao što je nekad bila.

 

– Što se tiče NBA, shvatio sam da nije merilo kvaliteta da li si tamo ili ne. Nisi automatski igrač na višem nivou, ako si u NBA. Ako bi opet bilo prilike, naravno da bih išao, ali na neka veća vrata, posle nekog vremena provedenog u Evropi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...