Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

kontam da je oli teo da se resi petruseva, al je onda prvo chox poceo da se kurobeca, a potom i misko..

pa sad oli iz inita nece da ga da.. 

al evo vidim ovaj raspored stoe sasha postavio, tako da ako za 5 dana, oli ne budu u fazonu pre utakmice sa nama,  evo vam petrusev, jebao vas petrusev.. nece nista ni biti od njega..:fantom:

Link to comment
8 minutes ago, sasha said:
  •  
  • 10.09 Olimpiakos (Atina Pireja zatvorena utakmica

 

znaci, ovde ga otimamo, branko lazic be like

 

giphy.gif?cid=6c09b952nm1k8kmvv7acmsqb2a

 

  • Wub 1
Link to comment
15 minutes ago, uini said:

 

znaci, ovde ga otimamo, branko lazic be like

 

giphy.gif?cid=6c09b952nm1k8kmvv7acmsqb2a

 

Fali Simon, spakovao bi Filipa ko KLS pehar

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, uini said:

ovaj prevod sferopulosa, kao da je radio prestolonaslednik karadjordjevic,

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sferopulos-jaci-smo-nego-prosle-sezone-boricemo-se-za-top-10/491156

 

:D

Ima i boljih prevoda. Sve u svemu, čitam kako se Sfero loži na Kalinu. Ma kako da ga gotivim, nije mi delovao kao Kalinin fanboy. Baš neka ohrabrujuća atmosfera pred sezonu. Da smo Filipa doveli kao peticu, Pokua i Đurišića, bilo bi idealno.

 

Imamo i Dauminatora fore. Njemu se još niko ne nada, a biće Bolomboj efekat.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
49 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Sta je sa Stefom Lazarevicem, ne vidim ga na ovom slikanju za.novu EL?

 

U FMPu, igrao protiv Hapoela već.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

:D

Ima i boljih prevoda. Sve u svemu, čitam kako se Sfero loži na Kalinu. Ma kako da ga gotivim, nije mi delovao kao Kalinin fanboy. Baš neka ohrabrujuća atmosfera pred sezonu. Da smo Filipa doveli kao peticu, Pokua i Đurišića, bilo bi idealno.

 

Imamo i Dauminatora fore. Njemu se još niko ne nada, a biće Bolomboj efekat.

sto se sferi ne bi svidjo kalina, kad je on bas prototip igraca koji mu se svidja za njegov sistem?

sferi je jedino veliki minus, sto je i sam priznao da nije birao igrace sa onom izjavom "vazno je naglasiti da smo ja i strucni stab birali igrace"..

 

 

1 hour ago, samo_opusteno said:

https://www.instagram.com/reel/C_gHZjPskP3/?igsh=MWM0M2NmNWpkaDF3bA==

 

Sferopulos ima njusku za filmove o italijanskoj mafiji. 

Jos da je Filip umesto Ilica u levom cosku bio bi prejak kadar, ali jak je i ovako. 

onaj sns lips tips chips i dalje tvrdi da je od sledece nedelje u beogradu..

u principu sto se tice zvezde i nije imao promasaja, osim petruseva, al ta saga i dalje traje, tako da ne mozemo da kazemo jos uvek dal je promasaj ili ne..

 

1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Sta je sa Stefom Lazarevicem, ne vidim ga na ovom slikanju za.novu EL?

hvala bobu da nije vise u zvezdi, neka ga zivog i zdravog po drugim klubovima..

Link to comment
28 minutes ago, kralj said:

Ako nas zdravlje posluži, otići će i Jago na polusezoni u FMP. Crni Želimir.

 

Nema sanse, za Jaga ce se naci neki EL tim ako bas bude puklo....

Link to comment
5 minutes ago, Anubis said:

sferi je jedino veliki minus, sto je i sam priznao da nije birao igrace sa onom izjavom "vazno je naglasiti da smo ja i strucni stab birali igrace"..

 

ni željko ili ataman ne biraju baš solo igrače; mislim da je više hteo da naglasi timski rad, da kaže da pomoćnici i skauti imaju važnu ulogu. 

mislim da ove sezone ne može da se prihefta klubu kako je radio nešto protiv volje trenera (na stranu moj stav o tome, da ne pravim digresiju), pošto je i igrač koji je recimo redundant kao kobrić-dobrić, igrač koji je odvalio olimpijske igre, zapravo sve od priprema pa do poslednje tekme, tako da ne verujem da postoji jedan jedini trener u evropi, koji ne bi rekao, naravno, daj vamos dobrića, da mi bude među nekih 10ak igrača

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...