Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Nikodije said:

Očekujem da ta neka osnovna rotacija bude

CMM, Jago

Kenan, Nedović

Kalinić, Gidra

Petrušev, Daum

Bolomboj, Plavšić

 

Kao 11. i 12. vidim Tea i Dobrića. Biće mnogo zajebano da se za Dobrića izmisle minuti, ispred sebe ima po dva bolja igrača na obe spoljne pozicije na koje pretenduje. To će biti najveći izazov za Sferoa, šta sa kobrom, sve ovo ostalo nekako može da se posloži.

Gde Teo moze da bude 11. Igrac, on im je tata i na terenu i van terena. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Gde Teo moze da bude 11. Igrac, on im je tata i na terenu i van terena. 

 

Teo ce da bude prvi ili trinaesti igrac, u zavisnosti od toga da li mu se tog dana igra ili ne.:D

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, harper lee said:

 

Za mene je jedina nepoznanica CMM, ipak je on do sada imao samo jednu top sezonu koja se moze pokazati kao fluke. Nadam se iskreno da nece. On ako bude toliko dobar koliko je bio prosle godine nece biti problema za ovaj roster da se pobije sa svakim timom, koliko god da su se skoro svi timovi koji konkurisu za PO ozbiljno pojacali. CMM je jedini nas igrac na pozicijama 1 i 2 koji je ozbiljan defanzivac. I Kenan je dobar u odbrani sto se tice snage, citanja napada i volje ali on ipak nema te gabarite. Takodje, njegovih 25 minuta po utakmici ce otkljucati Tea da pegla jace u smanjenoj minutazi a svi smo prosle godine videli sta on jos uvek moze da uradi u kracim stintovima.

 

Sve drugo je bombona za nase uslove, ovaj tim na obe strane terena ima mnogo mogucnosti da igra svasta.

CMM performans će svakako zavisiti od zahtjeva koji se stave ispred njega. Sigurno se od njega neće očekivati poenterski briljantne partije (možda tu bude momenata eksplozije, ali nema konstantne potrebe za tim). Vjerujem da se od njega traži dobra odbrana, kontrola tempa utakmice, siguran prenos lopte i distribucija lopte iz pika, a za to je ultra kompetentan. Njegovo felovanje bi bilo ako bi gubio lopte na prenosu i ako bi ga punili do čepa, svakako će uz sebe imati još kreatora u petorci, tako da ni taj aspekt kreacije neće biti primaran. Za kontrolu ritma utakmice i distribuciju lopti, nemam brigu.

 

edit: Po dosada iskazanom djeluje da je i motivisan za di fens, a fizički je sposoban da piči dobru odbranu. Prošle godine je gubio 2,4 lopte po utakmici što nije mngo obzirom da je od njega polazilo sve.

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment

Kako Luka filtrira ova pitanja, koji je to mentalni algoritam da ti mrtav ladan pitaš čoveka da li je ovog leta bio u Palanci. 

Link to comment
11 minutes ago, VoodooDerina said:

Prođe utorak.

 

Opet ćorak, Miško izvozao

 

Cekaj malo. Gazda je morao da ode da "objasni" o Kosovu jer je strucnjak do jaja a i ceka ponoc da vidi hoce li Terzic da odjebe vise s ovim pojacanjima da mu ne uzima slavu, posto se veceras u ponoc UEFA softver gasi, u usta ga jebem.

Edited by harper lee
Link to comment
2 minutes ago, VoodooDerina said:

Valjda će uspeti da umečuju atačmente kad ih aploaduju pre nego što softver ode u off.

 

:stavlja palac i mrmlja sebi u bradu nesto lascivno o nedostatku smajli reakcije:

  • +1 1
Link to comment

Danas pustili Fantasy EL... udjem, odem da pogledam nase igrace, kad tamo Petrusev... dok sam otisao da kazem kolegi, pusti on kod sebe, oni ga vrnuli u Oli... Srecom imam screenshot, inace mi niko ne bi verovao :D 

Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

Danas pustili Fantasy EL... udjem, odem da pogledam nase igrace, kad tamo Petrusev... dok sam otisao da kazem kolegi, pusti on kod sebe, oni ga vrnuli u Oli... Srecom imam screenshot, inace mi niko ne bi verovao :D 

 

Potvrđujem, možda koriste wiki kao izvor, pa ih je neko brže bolje vratio u realnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...