Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Nije džaba Don Miško. Zajebava celu Evropu i što reče Džimi pijucka viskić i kikoće se sam sa sobom dok mu mačka ofarbana u pink prede pod rukom....

  • Haha 3
Link to comment

o brate.....i posle što više volim fudbal

 

pa košarka je, u stvari, prelazni rok ispresecan nekim utakmicama......fudbal je takmičenje u kome ima prelazni rok, a onda ima takmičenje

 

jasno je šta valja a šta ne valja ;)

 

odličan tim ste skockali, plus je izostalo (za sada) neko oficijelno busanje u prsa. moja predikcija je takva da ne smem da je napišem zbog navijačkog opredelljenja :D

Link to comment

Ako je stvarno rešen Filip onda nam je najveći rizik da nas ludi Čović u situaciji lošeg starta ukanali sa smenom trenera, šilbovanjima i doselekcijom. to ili da se stvori toksična atmosfera zbog mnogo kvalitetnih igrača koji bi da igraju, ali tu se nadam da će vojnici kluba mitar, deda, šegi, laza, neda da dokažu da stvarno jesu to.
 

Roster ima kvalitet, dubinu i iskustvo bez ijedne veće rupe, trener je ozbiljan, iskusan, posvećen i stabilan…nekoliko ultra kul igrača za gledanje, veliki broj baš naših koji daju identitet ekipi… da ga jebem, moralo bi ispasti bolje nego ikada do sada sve i da loše krenemo, čak i solidan broj istovremenih povreda možemo da istrpimo. 

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

o brate.....i posle što više volim fudbal

 

pa košarka je, u stvari, prelazni rok ispresecan nekim utakmicama......fudbal je takmičenje u kome ima prelazni rok, a onda ima takmičenje

 

jasno je šta valja a šta ne valja ;)

 

odličan tim ste skockali, plus je izostalo (za sada) neko oficijelno busanje u prsa. moja predikcija je takva da ne smem da je napišem zbog navijačkog opredelljenja :D

Sezona nije ni počela, o čemu pričaš?

Sa druge stane, u fudbalu nam je otišao najbolji igrač između utakmice sezone i susreta sa barselonom.

Link to comment

Ne samo sto sezona nije pocela vec su i pripreme pocele relativno skoro. 

Link to comment

Gidra ako opet krene da masi trojke iz coska u jesen zavrsio je karijeru kod nas 

U ovakvom pevcu u drugom klubu Deda bi bio silbovan u novembru sve zvoni

Bice jebeno podeliti minute i obuzdati egoe, pogotovo ako se neko od manjih™ imena raspuca i zaradi ulogu kao Jago prosle godine 

Edited by Ratamahatta
  • -1 1
Link to comment

^meni ove sezone olimpijakos lici na tu zvezdinu standardnu putanju; ajde najskuplji vezenkov ali fournier mi je bas zacementirao to uverenje

 

a gidra nece leteti, bolji je defanzivac od svih koji se ne zovu kalinari, bolomboy i eventualno cmm

  • +1 1
Link to comment

Očekujem da ta neka osnovna rotacija bude

CMM, Jago

Kenan, Nedović

Kalinić, Gidra

Petrušev, Daum

Bolomboj, Plavšić

 

Kao 11. i 12. vidim Tea i Dobrića. Biće mnogo zajebano da se za Dobrića izmisle minuti, ispred sebe ima po dva bolja igrača na obe spoljne pozicije na koje pretenduje. To će biti najveći izazov za Sferoa, šta sa kobrom, sve ovo ostalo nekako može da se posloži.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ako je stvarno rešen Filip onda nam je najveći rizik da nas ludi Čović u situaciji lošeg starta ukanali sa smenom trenera, šilbovanjima i doselekcijom. to ili da se stvori toksična atmosfera zbog mnogo kvalitetnih igrača koji bi da igraju, ali tu se nadam da će vojnici kluba mitar, deda, šegi, laza, neda da dokažu da stvarno jesu to.
 

Roster ima kvalitet, dubinu i iskustvo bez ijedne veće rupe, trener je ozbiljan, iskusan, posvećen i stabilan…nekoliko ultra kul igrača za gledanje, veliki broj baš naših koji daju identitet ekipi… da ga jebem, moralo bi ispasti bolje nego ikada do sada sve i da loše krenemo, čak i solidan broj istovremenih povreda možemo da istrpimo. 

 

Opasna glava je Sferopulos, uvek mu je jedan od glavnih kvaliteta bilo to sto ga igraci obozavaju jer zna da im pristupi i brine o svakom pojedinacno. Plus u ovom timu ima mnogo igraca koji su iznad svake sujete jer su to odavno prosli, plus-plus je u timu Teodosic koji je alfa muzjak cak i za takve karaktere kakvi su Kalina i Nedovic. Dakle, manje-vise sve zavisi od te veze izmedju Janisa i Tea a Janis je sam rekao da je "naredio" Teodosicu da mora da igra sve dok je on trener. Po prvi put mozda ikada Covic ne samo da ima konkurenciju u upravi kluba vec ima i tim s takvim imenima da bi se svaki pokusaj da iz nekog razloga to razjebe obio njemu i samo njemu o glavu. Posto je Covic dr Nebojsa pored mehanike doktorirao i self-preservation zna on dobro da ne sme tu nista da dira i da se preterano kurci. Ako klikne izmedju Sferopulosa i igraca, a deluje da je tu sve pod konac, Covic dr Nebojsa tesko da ce smeti da pipne trenera jer mu se tako cefnulo.

 

Takodje, zaista ne vidim nikakvu potrebu za bilo kakvom doselekcijom ovog tima. Bice tu uspona i padova u formi verovatno svih igraca ali roster je kompletan i dovoljno sirok da proguta sve zute minute pojedinih igraca tokom sezone.

Edited by harper lee
  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

 

Opasna glava je Sferopulos, uvek mu je jedan od glavnih kvaliteta bilo to sto ga igraci obozavaju jer zna da im pristupi i brine o svakom pojedinacno. Plus u ovom timu ima mnogo igraca koji su iznad svake sujete jer su to odavno prosli, plus-plus je u timu Teodosic koji je alfa muzjak cak i za takve karaktere kakvi su Kalina i Nedovic. Dakle, manje-vise sve zavisi od te veze izmedju Janisa i Tea a Janis je sam rekao da je "naredio" Teodosicu da mora da igra sve dok je on trener. Po prvi put mozda ikada Covic ne samo da ima konkurenciju u upravi kluba vec ima i tim s takvim imenima da bi se svaki pokusaj da iz nekog razloga to razjebe obio njemu i samo njemu o glavu. Posto je Covic dr Nebojsa pored mehanike doktorirao i self-preservation zna on dobro da ne sme tu nista da dira i da se preterano kurci. Ako klikne izmedju Sferopulosa i igraca, a deluje da je tu sve pod konac, Covic dr Nebojsa tesko da ce smeti da pipne trenera jer mu se tako cefnulo.

 

Takodje, zaista ne vidim nikakvu potrebu za bilo kakvom doselekcijom ovog tima. Bice tu uspona i padova u formi verovatno svih igraca ali roster je kompletan i dovoljno sirok da proguta sve zute minute pojedinih igraca tokom sezone.

Za doselekciju sam mislio u hipotetečkoj situaciji da se zameni trener koji će onda da otera nekoga i dovede zamenu. 

 

Meni je ovo super sklopljen roster osim što ne razumem dovođenje Dobrića i može možda da se priča o višku igrača koji očekuju minute, o manjku nikako. Mada jbg, nisu ni Dobrić ni Sferopulos juče sišli sa planine pa da nisu pre potpisa popričali o Ognjenovoj ulozi u timu. 

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

baš će Plavšić da upadne direktno u rotaciju  pre 1 Mitra kapitena

Totalno drugačiji tip igrača, izbor će zavisti od protivnika i forme. Neće Plavšić u startu biti ni ispred ni iza Mitrovića. Ne verujem da će uspeti skroz da istisne Mitra koji je poprilično pouzdan igrač sa neobičnim skilom dok nije nemoguće da se ne snađe i da njega Mitar potpuno istisne. 

  • +1 1
Link to comment

Sa Kalinom u timu mislim da Mitrović gubi na značaju i da je Plavšić na papiru bolji fit. Al videćemo, ne bi iznenadilo ni da Lazić opet dobije ulogu iako je otpisan od svih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...