Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Kenan je mene odusevio u proslogodisnjem el finalu, aj sto je ispogadjao sve sto je sutnuo, nego sto je razvalio u odbrani. Bezali su od njega Realovi bekovi, jak je k'o kerina i sve stize da pohapsi kad se zainati. Bas impresivna partija, da je Oli to dobio (a malo je falilo), on bi bio najzasluzniji uz Vezenkova. Pamtim i da je nas jednom izresetao u Pioniru kad nas je Uniks oducio od kosarke, ali i da se onda raspadao u Kazanju kad smo im uzvratili istom merom. Ove godine je podbacio na f4, a i ovo sad sto sam ispratio u finalu grcke lige, bio je uglavnom grozan. Definitivno igrac koji oscilira, ali makar nema hronicne zdravstvene i ljubavne probleme, pa mu vise verujem nego Lojdu i Vildozi koji su bili alternative. 

 

Sto se tice pf-a, pre cemo gledati Sengeliju nego Petruseva. Izgleda da smo spremni (za razliku od drugih evroligasa) da masno platimo njegove usluge, Coki ga smatra ultimativnom bombomtm, a meni on bas smrducka na trulez a la Nejpir...

 

Samo Kalinu da ozvanicimo, sa njim ce sve ostalo vec nekako da klikne :)

  • +1 1
Link to comment

Preneli su neki Grci da bi Petrusev mogao da se vrati kod nas, ako se Vezenkov vrati u Oli, ali sve je to na dugackom stapu... 

  • Hvala 1
Link to comment

Bolmboj - Petrušev bi već bila vrlo ozbiljno popunjena petica, najbolje od kada igramo Evroligu. Slažem se sa uinijem glede Petruševa na 4, nije mi to to. Dečko je pomalo dileja i nije sposoban da održi nivo fokusa koji je potreban da ne bude rupa u odbrani protiv bržih igrača, ali zato ume i da porobi u 10 minuta na toj poziciji. 

 

Što se Šengelije tiče, nije mi on uporediv sa Nejpirom, baš suprotno, šanse da bude grozan su poprilično male. Samo što će verovatno morati da se plati toliko da se postavlja pitanje zašto ne uzeti neku zver u naponu snage umesto njega koji će teško ponoviti početak ove sezone. Cenim da bi igrao za svoje standarde korektno i konstatno i ništa više od toga. Al ne bih se ni bunio da dođe, volim da ga gledam. 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Gostujemo u Dubajiu u prvom kolu aba dok još nije krenula EL.

Imali smo sreće u žrebu :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

Elem, ako bi isplivala Cokijeva tabla projektovanog rostera k'o sto vecito isplivava Tvorzina, verovatno bi ovako nekako izgledala:

 

1: CMM, Yago

1-2: Teo

2: Canaan, Nedovic

2-3: Djurisic/Dobric, Lazic

3: Giedraitis

3-4: Kalinic, Davidovac

4: Daum

4-5: Shengelia

5: Bolomboy, Mitrovic, Plavsic

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Elem, ako bi isplivala Cokijeva tabla projektovanog rostera k'o sto vecito isplivava Tvorzina, verovatno bi ovako nekako izgledala:

 

1: CMM, Yago

1-2: Teo

2: Canaan, Nedovic

2-3: Djurisic/Dobric, Lazic

3: Giedraitis

3-4: Kalinic, Davidovac

4: Daum

4-5: Shengelia

5: Bolomboy, Mitrovic, Plavsic

 

Ovo sve, samo bez Nedovića (umesto njega Djurišić) i sa rokadom Petrušev/Toko i potpisujem odmah. Uzeo sam kao fakt da je Davidovac tu pa je tu, osim u slučaju nekog armagedona.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

I Nedović je zavaren.

 

Đurišić se u ovakvom rosteru uglavnom ne bi skidao. Bolje da ne dolazi.

Link to comment

Đurišić i Plavšić bi imali minutažu Ilića i Lazarevića, eventualno koji minut više. Dovoljno je to da se pokaže da li imaš kvalitet ili ne.

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Đurišić i Plavšić bi imali minutažu Ilića i Lazarevića, eventualno koji minut više. Dovoljno je to da se pokaže da li imaš kvalitet ili ne.

Sreća pa ima mogućnost da pokazuje negde gde će igrati 25 minuta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...