Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Jedva se čeka sezona, ekipa sastavljena i kompletirana na vreme, produženi svi igrači od prošle sezone koji su se pokazali super. Deluje da je jedino Daum u opasnosti od Čovkinsa da bude šilbovan ako nešto škripi. Spolja agresivne zujalice, unutra dugajlije koje mogu da preuzimaju. Naravno ostaje jedino Nemanja da nam svima kida živce :D

  • +1 1
Link to comment

Sad smo na centru ok pokriveni, ostaje još startna četvorka, ali vrv tek oko Nove godine do kada će i Daum biti šilbovan.

  • -1 2
Link to comment

definitivno nikada nismo imali ovako popunjen roster kvalitetnim igracima, gde cca pola njih moze dve pozicije da igra

 

nadam se da ce biti strpljenja & da cemo imati malo vise srece u neizvesnim zavrsnicama, pogotovo u startu, tj prvih 5-6 tekmi

  • +1 4
Link to comment

Filip, Daum i Deda su četvorke, Kalina isto može da uskače. Može Sfero tu svašta da kombinuje. Prošle sezone je isprobavao i sa Mitrović/Bolomboj kombinacijom. Petorka sa Filipom na petici gde svi šutiraju trojke a Teo asistira dok Kalina komanduje odbranom, eh biće uživancije.

  • +1 4
Link to comment

ako CMM & canaan udju dobro u sezonu (pri cemu ne mislim samo na postizanje koseva, nego allround dobro), moze da padne taj neki iskorak u el

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, VoodooDerina said:

Sad smo na centru ok pokriveni, ostaje još startna četvorka, ali vrv tek oko Nove godine do kada će i Daum biti šilbovan.

 

Aman, bre, ljudi, kakva prva cetvorka. Ovo je roster za sezonu i to je to.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

ako CMM & canaan udju dobro u sezonu (pri cemu ne mislim samo na postizanje koseva, nego allround dobro), moze da padne taj neki iskorak u el

 

Za mene je jedina nepoznanica CMM, ipak je on do sada imao samo jednu top sezonu koja se moze pokazati kao fluke. Nadam se iskreno da nece. On ako bude toliko dobar koliko je bio prosle godine nece biti problema za ovaj roster da se pobije sa svakim timom, koliko god da su se skoro svi timovi koji konkurisu za PO ozbiljno pojacali. CMM je jedini nas igrac na pozicijama 1 i 2 koji je ozbiljan defanzivac. I Kenan je dobar u odbrani sto se tice snage, citanja napada i volje ali on ipak nema te gabarite. Takodje, njegovih 25 minuta po utakmici ce otkljucati Tea da pegla jace u smanjenoj minutazi a svi smo prosle godine videli sta on jos uvek moze da uradi u kracim stintovima.

 

Sve drugo je bombona za nase uslove, ovaj tim na obe strane terena ima mnogo mogucnosti da igra svasta.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ovo što harper kaže.

 

Mnogo mi se dopada vaš tim, samo da CMM(a ja bih dodao i Bolomboj) zadrže nivo iz prošle sezone.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...