Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

16 hours ago, smooth.Op said:

Na temu Kaline. 

 

 

7:15

 

Mnogo inteligentan i zahvalan igrač. 

Bezobrazan, kurčevit, ali takvog treba imati u ekipi. 

Nije baš sve u brojkama, hustle koji Kalina nosi u sebi nije lako pronaći. Na sve to lagano će se uklopiti u ekipu, rođeni šampion iz porodice šampiona. 

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Heaviside said:

Mislim da je za primer uzeo Portoriko, a poenta mu je bila u tome da bi voleo da proba da igra neku skroz drugačiju košarku od evropske, a ne da se seli da bi se selio. Bar sam ja tako razumeo.

 

Da, bilo je u smislu da mu je dosadio EL - Aba ritam, iste hale, isti igrači. Ali celo gostovanje ostavlja utisak da je njemu košarka samo sredstvo da bi se dokopao nekih bitnijih mu sadržaja. I kada priča o pritisku, tviteru, kako nema vremena ni za šta, čak je i izustio da je doživljava kao hobi. Hteo da batali u Feneru, pređe na 3x3 kad se nije toliko razvio. Sad putuju svako malo pa nije tako raspoložen.

 

Verujem da bi bio do jaja potkaster. Ovi Leskovčani su hit, ali nešto ih ne mogu u dužim formatima, šortsi su im prava mera. Kalina ih je fino obuzdavao.

  • +1 2
Link to comment

Nikako da pogledam taj podkast. Kad čujem reč podkast odmah su mi u glavi Luka, Kuzma i Galeb pa mi se ništa ne gleda.

  • Haha 1
Link to comment

Realno, momci su simpa ali nemaju pojma o vođenju intervjua. Ovo je ispalo dobro jer je Kalina atipičan sportista i pričao je recimo da se smorio u Feneru jer samo stoji u ćošku i ide na skok :D kaže jeste osvajali smo svašta, ali dosadno. Mogli su mnogo više da ga čačkaju i da dobiju antoligijski razgovor, bio je baš raspoložen da otvoreno priča.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Ja sam mislio da su ovi leskovcani slovenci, tek kad sam pogledao Kalinu vidim da su nasi. 

 

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Nikako da pogledam taj podkast. Kad čujem reč podkast odmah su mi u glavi Luka, Kuzma i Galeb pa mi se ništa ne gleda.

 

Ja sam se navukao 1/1

Mislim da mi 8h dnevno sviraju potkasti u pozadini. Doduše ugl strani. Treba da smanjim, nekada bih odbrojavao dane do izlaska novog albuma Frenka Tarnera, sad sam saznao da je izbacio posle 2 meseca.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

Ja sam mislio da su ovi leskovcani slovenci, tek kad sam pogledao Kalinu vidim da su nasi. 

 

 

 

Fakat imaju slovenačke akcente...

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Heaviside said:

Realno, momci su simpa ali nemaju pojma o vođenju intervjua. Ovo je ispalo dobro jer je Kalina atipičan sportista i pričao je recimo da se smorio u Feneru jer samo stoji u ćošku i ide na skok :D kaže jeste osvajali smo svašta, ali dosadno. Mogli su mnogo više da ga čačkaju i da dobiju antoligijski razgovor, bio je baš raspoložen da otvoreno priča.

Ja sam stigla na pola i posle morala da nešto drugo radim, realno mnogo praznog hoda i postavljanja istih/sličnih pitanja. Što kažeš, Kalina je atipičan, priča svoje nešto, elokventan i ume da se šali, hoće i na svoj račun a i daje šlagvort ovoj dvojici da lupe nešto. 

Interesantan mi bio deo kad priča o skautu Northwesterna kako ga ghostovao pa posle ga Spartak nešto sjebo i kako je posle maltene od depresije bio na "carrier high 108 kg".

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

KK Jahorina - KK Crvena zvezda Meridian Bet  - 18:00 č Arena Sport 3

 

Lagano zagrevanje pred fudbalsku utakmicu.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...